SonuçlandıYapım Alımı

4 Adet Okul Yapım İşi

Sonuç Haberi

OKUL YAPTIRILACAKTIR DİYARBAKIR YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI tarafından açılan "4 Adet Okul Yapım İşi" ihalesinin sonucu ilan edildi. 17.07.2026 tarihli SONUÇ bülteninde yayımlanan karara göre ihaleyi Suryol İnşaat Madencilik Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 355.355.355 TL sözleşme bedeliyle kazandı.

Sözleşme bedeli, idarenin 548.498.971 TL olarak hesapladığı yaklaşık maliyetin %64,7 seviyesine denk geliyor.

İhaleye toplam 33 teklif verildi; süreç yüksek rekabetle geçti.

Bu haber, Kamu İhale Kurumu EKAP sonuç bültenlerinden otomatik derlenmiştir. Veriler ilan tarihindeki resmî bülten içeriğini yansıtır.

İhale Künyesi

Kazanan Firma
Suryol İnşaat Madencilik Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Sözleşme Bedeli
355.355.355 ₺
Yaklaşık Maliyet
548.498.971 ₺
Teklif Sayısı
33 teklif
İhaleyi Açan İdare
OKUL YAPTIRILACAKTIR DİYARBAKIR YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI
İhale Türü
Yapım
Sonuç İlan Bülteni
17 Temmuz 2026

Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (17 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.

Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun

İhale Alarm / Diyarbakır filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.

Alarm filtresi: Diyarbakır

İhale İstihbaratı PRO

Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün

Suryol İnşaat Madencilik Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, OKUL YAPTIRILACAKTIR DİYARBAKIR YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.

İhale Kazananlarına Özel

Bu ihaleyi siz mi kazandınız?

Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.

Kazanan Rozetimi Talep Et

Sektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün

İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.

Bültene Abone Ol

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım