Denizli Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 3

Denizli ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 127 sonuçlanmış ihale3 sayfa.

  1. 2026 Yılı Sürekli İşçi Kıyafet Alımı
    Selayda Tekstil Giyim Basın Yayın İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,8 milyon TL4 teklifMalDenizliTekstil2 Tem 2026İKN 2025/1729528
  2. Garsonluk İşçilik
    Ustam Kurumsal Hizmetler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,5 milyon TL3 teklifHizmetDenizli30 Haz 2026İKN 2026/908490
  3. 3 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme (Nonsteril Pudrasız Eldiven) Alımı
    Turkuaz Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi2 milyon TL3 teklifMalDenizliİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/896194
  4. Çardak Devlet Hastanesi Doğalgaz Dönüşüm İşi
    Merko Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL6 teklifYapımDenizliEnerji ve Enerji Ekipmanları30 Haz 2026İKN 2026/821026
  5. Denizli Çameli Devlet Hastanesi Diyaliz Binası Yapım İşi
    Serkan Yolmaz28,7 milyon TL14 teklifYapımDenizliİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/738419
  6. Toprak Sulama Birliği Personel Hizmet Alımı
    Balkes Sosyal Hizmetler Ticaret Limited Şirketi38,6 milyon TL6 teklifHizmetDenizliTarım ve Hayvancılık Ekipmanları30 Haz 2026İKN 2026/253518
  7. Biyomedikal Tüketim Sarf ve Yedek Parça Malzeme Alımı
    Chim Kimyevi Maddeler Endüstri Mühendislik Yazılım Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,1 milyon TL32 teklifMalDenizliYedek Parça30 Haz 2026İKN 2026/173871

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım