Denizli Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
Denizli ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 127 sonuçlanmış ihale — 3 sayfa.
- 2 Kalem Mikrobiyoloji Laboratuvarı Hizmet AlımıÖzem Tıbbi Cihazlar Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi4,2 milyon TL2 teklifHizmetDenizliİlaç ve Medikal Cihaz28 Tem 2026İKN 2026/1096500
- 38 Kalem Kuru Gıda Mal AlımıTanrıverdi Bakliyat Temizlik Maddeleri Tarım Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8,8 milyon TL5 teklifMalDenizliGıda ve İçecek28 Tem 2026İKN 2026/1058411
- 21 Lise Öğrencisinin En Az 2 Araç ile Taşıma Merkezi Okullara 180 İş Günü Taşınması
- 60 İlkokul, Ortaokul ve Lise Öğrencisinin En Az 7 Araç ile Taşıma Merkezi Okullara 185 İş Günü Taşınması
- Millet Kütüphanesinin Genişletilmesini Kapsayan TadilatDMK Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8,2 milyon TL9 teklifYapımDenizliİnşaat ve Yapı Malzemeleri27 Tem 2026İKN 2026/951061
- Dana Karkas Et Alımı İşiCan Özarslan (Canpi Gıda Et ve Süt Ürünleri)6,6 milyon TL3 teklifMalDenizli27 Tem 2026İKN 2026/1280112
- Large AlımıTurkuaz Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi1,9 milyon TL7 teklifMalDenizli27 Tem 2026İKN 2026/1150771
- Faaliyetlerinde Kullanılmak Üzere Spor Malzemesi AlımıCarus Spor Malzemeleri Tekstil ve Ticaret Limited Şirketi6,3 milyon TL4 teklifMalDenizli24 Tem 2026İKN 2026/913883
- 4000 m2 Bordür ile Yol Kaldırım Meydan Yapım İşiDemirtaş Kömür Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi16,3 milyon TL2 teklifYapımDenizliİnşaat ve Yapı Malzemeleri24 Tem 2026İKN 2026/1079468
- 15*25*75 Bordür Taşı, 2000 Adet 10*20*50 Bordür Taşı ve 3000,00 Ton Bitümlü Sıcak Karışım Mal AlımıDemirtaş Kömür Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi13,8 milyon TL1 teklifMalDenizliİnşaat ve Yapı Malzemeleri24 Tem 2026İKN 2026/1028234
- 4 Taşıma Merkezi Okula 1 Hat 1 (Araç) ile 169 İş Günü Taşınması İşi
- Sıfır km Çekici (Tır 4x2)Şahinler Motorlu Araçlar Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi4,8 milyon TL1 teklifMalDenizli22 Tem 2026İKN 2026/1196505
- C30/37 Pompalı Mikserli Hazır BetonTıkıroğlu Hazır Beton Hafriyat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL6 teklifMalDenizliMakine ve Ekipman İmalatı21 Tem 2026İKN 2026/993169
- 7 Kısım 55 Kalem 4/D Sürekli İşçi Kıyafeti Alımı
- 2 Taşıma Merkezi Okula 3 Hat 3 (Araç) ile 186 İş Günü Taşınması İşi
- ve Kavşak Yapım İşiÇetin İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi67,9 milyon TL3 teklifYapımDenizliİnşaat ve Yapı Malzemeleri20 Tem 2026İKN 2026/948315
- Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 11 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 8 Hat 8 (Araç) ile 169 İş Günü Taşınması İşi
- Öğrencilerinin 8 Taşıma Merkezi Okula 34 Hat 39 (Araç) ile 169 İş Günü Taşınması İşi
- Buzdolabı ve Vahşi Hayvan Kovucu
- 10 İlçede Yer Alan 19 Okulun Genel Onarım İşi
- AlımıMED-KİM Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi12,1 milyon TL11 teklifHizmetDenizli17 Tem 2026İKN 2026/809206
- 11 Kısım Sürekli İşçi Kıyafet Alımı
- Öğrencilerinin 8 Taşıma Merkezi Okula 13 Hat 13 (Araç) ile 17 İş Günü Taşınması İşi
- Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 11 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 8 Hat 8 (Araç) ile 17 İş Günü Taşınması İşi
- Öğrencilerinin 8 Taşıma Merkezi Okula 34 Hat 39 (Araç) ile 17 İş Günü Taşınması İşi
- İşyeri Hekimi Hizmeti ve İş Güvenliği Uzmanı Hizmeti AlımıDenizli Asil Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Limited Şirketi2,6 milyon TL2 teklifHizmetDenizli16 Tem 2026İKN 2026/943692
- Alımı
- Malzemeleri AlımıÖnallar Kireç Hazır Sıva Beton Madencilik İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi257,9 milyon TL7 teklifMalDenizli16 Tem 2026İKN 2026/303265
- Afyonkarahisar Merkez Şemsettin Güneş İHO Onarım İşiYalçın Paksak İnşaat1,1 milyon TL14 teklifYapımDenizliEnerji ve Enerji Ekipmanları13 Tem 2026İKN 2026/989196
- YARDOP Projesi Kapsamında YMT 45 ve YMT 46 Kod Nolu Yollarda Büyük Onarım Yapım İşiNeskal Mühendislik İnşaat Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,1 milyon TL24 teklifYapımDenizli13 Tem 2026İKN 2026/936290
- Sathi Kaplama Yol Yapımı İçin Yıkanmış Kırma Mıcır ve Temel Malzemesi Temini ve NakliyesiÖnallar Kireç Hazır Sıva Beton Madencilik İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi29,6 milyon TL2 teklifMalDenizliBeton ve Çimento13 Tem 2026İKN 2026/835398
- Dikili İlçesi 5000 m3 Depo ve Terfi Merkezi İnşaatıErsin Başak, Tuncay Başak İş Ortaklığı76,5 milyon TL2 teklifYapımDenizliİnşaat ve Yapı Malzemeleri13 Tem 2026İKN 2026/743592
- 39 Kalem Tekstil ve Mefruşat Alımı
- AO Onarım İşi
- Patlamış Mısır ve Gazoz Alımı
- 500 Adet Sıvat Alım İşiUygun Konteynır ve Makina İmalatı Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL12 teklifMalDenizli13 Tem 2026İKN 2025/1032736
- Muhtelif Ayakkabı ve Terlik Alımı (11 Kalem)
- Gümüşler Bulvarı Üzerinde Köprülü Kavşak İnşaatıÜmran Kana, Önallar Yol Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş Ortaklığı108,3 milyon TL8 teklifYapımDenizliİnşaat ve Yapı Malzemeleri10 Tem 2026İKN 2026/897162
- Merkez Vali Ali Fuat Güven İlkokuluna Mescid Yapılması İşi
- Elektrik Sarf Malzemesi (Kablo ve Pabuç) Alım İşiDEMSAN Denizli Elektrik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,8 milyon TL7 teklifMalDenizliKablo Üretimi9 Tem 2026İKN 2026/826324
- Ebatında Kilitli Beton Parke TaşıDemirtaş Kömür Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi2,3 milyon TL2 teklifMalDenizliBeton ve Çimento9 Tem 2026İKN 2026/1064503
- İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık PersoneliDenizli Asil Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Limited Şirketi1 milyon TL5 teklifHizmetDenizli8 Tem 2026İKN 2026/935533
- 4 Kısım Mutfak Malzemesi AlımıDentop Gıda İnşaat Tekstil Temizlik Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL6 teklifMalDenizli8 Tem 2026İKN 2026/917853
- EDS ve PTS Sunucu AlımıElsa Bilişim Anonim Şirketi5 milyon TL3 teklifMalDenizliBilişim ve Yazılım Teknolojileri8 Tem 2026İKN 2026/882641
- 2026 Yılı İkinci 6 Aylık Dana Eti Alımı
- 4/D Kapsamındaki Sürekli İşçilerin Personel Kıyafeti Temini
- Ventılasyon Devresi Malzemeleri2A Medikal Ürünler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi7,3 milyon TL1 teklifMalDenizli7 Tem 2026İKN 2026/986490
- YapımCNR Ormancılık Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi736.920 TL8 teklifYapımDenizli7 Tem 2026İKN 2026/966543
- Bahçe Makinaları Yedek Parçaları AlımıYavuz Kaplan Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi564.315 TL5 teklifMalDenizliYedek Parça7 Tem 2026İKN 2026/946576
- AlımıÖzkardeşler Gıda Hayvancılık Tarım Ürünleri Pazarlama Üretim İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,1 milyon TL9 teklifMalDenizli7 Tem 2026İKN 2026/884222
- TamiratıÇetin İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi23,8 milyon TL5 teklifYapımDenizli6 Tem 2026İKN 2026/923661
- Statik, Elektrik, Mekanik Projeleri ve İhale Dokümanları Hazırlanması İşiTED Mimarlık Mühendislik Müteahhitlik Taahhüt İnşaat Otomotiv Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL1 teklifHizmetDenizliElektrik ve Elektronik6 Tem 2026İKN 2026/879631
- Yeşilova 8 Derslikli Çok Programlı Anadolu Lisesi Yapım İşi
- 177 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme
- Alımı (1 Yıllık)
- Gaitada Parazit İnceleme Kiti (Cihaz Karşılığı Kit Alımı)Özem Tıbbi Cihazlar Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi1,4 milyon TL3 teklifMalDenizli6 Tem 2026İKN 2025/2170680
- Bakım Sahalarında Yapılacak İş ve İşlemlerin Teknik Denetim ve KontrolörlüğüMRS Ormancılık Mimarlık Mühendislik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Niyazi Sağun İş Ortaklığı7,4 milyon TL8 teklifHizmetDenizli3 Tem 2026İKN 2026/841871
- Betonarme Büz AlımıGündoğdu Mıcır Kum ve Beton Ürünleri Limited Şirketi14,3 milyon TL4 teklifMalDenizliBeton ve Çimento2 Tem 2026İKN 2026/897168
- İşçi Kıyafetleri Alımı
- 4 Kalem Giyecek AlımıMNL Lina Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi26.750 TL8 teklifMalDenizli2 Tem 2026İKN 2026/618993
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.