Bursa Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 4
Bursa ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 218 sonuçlanmış ihale — 4 sayfa.
- TSE Bursa Bölge Koordinatörlüğü 3 Kısım Cihaz
- OnarımErsatek Orman ve Orman Ürünleri Peyzaj İnşaat Hafriyat Mühendislik Danışmanlık Limited Şirketi4,7 milyon TL16 teklifYapımBursa6 Tem 2026İKN 2026/714932
- Şefliklerinde Sıklık Bakımı ve Koruya Tahvil Sahalarında İşaretleme ve Gençlik Bakımı Sahalarının Kontrolü
- Tadilat Yapılması İşiİşbüken Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi5,9 milyon TL4 teklifYapımBursaİnşaat ve Yapı Malzemeleri3 Tem 2026İKN 2026/922657
- Yapım İşi
- Keles ve Harmancık MYO Isı Dönüşümü
- Müzesi Rölöve, Restitüsyon ve Restorasyon Projelerinin Hazırlanması, Plankote Hazırlanması İşiTGU Mimarlık Mühendislik Proje Yönetimi İnşaat Bilişim Elektronik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi3,3 milyon TL2 teklifHizmetBursa3 Tem 2026İKN 2026/860206
- Yaptırılması Hizmet Alım İşiZeno Açık Hava Reklam Hizmetleri Limited Şirketi7,5 milyon TL4 teklifHizmetBursa3 Tem 2026İKN 2026/818993
- Mihalıççık Tuz Sundurması ve Çevre Düzenlemesi Yapım İşiAsbay İnşaat Taahhüt Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi60 milyon TL11 teklifYapımBursa3 Tem 2026İKN 2026/739634
- Esentepe Millet Bahçesi Yapım İşiTurabhan İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi14,1 milyon TL1 teklifYapımBursa3 Tem 2026İKN 2026/1107677
- Kahta Yeni Stadyum Projesi Hazırlanması Hizmet Alımı İşiUPA Kentsel Planlama Mimarlık Anonim Şirketi3,3 milyon TL2 teklifHizmetBursa3 Tem 2026İKN 2026/1025433
- Öğrencilerinin 8 Taşıma Merkezi Okula 10 Hat Üzerinden 17 Araç ile 185 İş Günü Taşınması İşi
- Merkezi Okula 10 Hat Üzerinden 12 Araç ile 185 İş Günü Taşınması İşi
- Yerleşim Birimlerinden Taşıma Merkezi Okul/Kurum/Sınıflara 185 İş Günü Taşınma İşiSınırlı Sorumlu 252 Nolu İznik Servis Taşımacılığı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi623.099 TL1 teklifHizmetBursa3 Tem 2026İKN 2025/1025925
- 22 Taşıma Merkezi Okula 31 Hat (Araç) ile 185 İş Günü Taşımalı Eğitim İşi
- 5 Taşıma Merkezi Okula 42 Hat (Araç) ile 185 İş Günü Taşımalı Eğitim İşi
- Engelli ve Şev Taşı Döşenmesi Yapım İşiKırcalı Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi53,5 milyon TL1 teklifYapımBursa2 Tem 2026İKN 2026/867227
- Balıkesir KDİ Aks Kantarı ve Saha Betonu Yapılması ile İnegöl Kuzey ve Güney KDİ Mevcut Aks Kantarlarının Yenilenmesi İşi
- Projesi ile Gelibolu Feribot İskelesi Erişim Yolu ve Köprü Düzenlemesi Hizmet Alımı İşi
- Puan Karşılığı Laboratuvar Hizmeti AlımıMOR-LAB Labaratuvar Sistemleri ve Özel Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi17,2 milyon TL10 teklifHizmetBursaİlaç ve Medikal Cihaz2 Tem 2026İKN 2026/709366
- Menfez (Köprü) İnşaatı
- (Lot-1 Etap2) İnşaatı Yapım İşiAsbay İnşaat Taahhüt Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi49 milyon TL9 teklifYapımBursaİnşaat ve Yapı Malzemeleri1 Tem 2026İKN 2026/766120
- Madeni Yağ ve Antifriz AlımıAras 2 Madencilik Akaryakıt Ticaret Sanayi Limited Şirketi5,4 milyon TL1 teklifMalBursaKimya Sanayi1 Tem 2026İKN 2026/752311
- Laboratuvar Hizmet AlımıGlobal IVD Sağlık Anonim Şirketi, Loji Pharma Sağlık Anonim Şirketi İş Ortaklığı600,4 milyon TL1 teklifHizmetBursaİlaç ve Medikal Cihaz1 Tem 2026İKN 2026/743953
- Kullanılmak Üzere Yangın Söndürme Malzemeleri, Kişisel Koruyucu Donanım Malzemeleri ve Köpük Konsantresi Alımı
- Sıvı Bazlı Otomatik Sitoloji Boyama Kiti AlımıNBL Özel Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,1 milyon TL2 teklifMalBursa1 Tem 2026İKN 2026/690508
- Diş Protez Hizmeti AlımıÇağ Diş Laboratuarı Ticaret Limited Şirketi26,4 milyon TL1 teklifHizmetBursaİlaç ve Medikal Cihaz1 Tem 2026İKN 2026/549726
- 9 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme AlımıBurset Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8,5 milyon TL11 teklifMalBursaİlaç ve Medikal Cihaz1 Tem 2026İKN 2026/423757
- 46 Kalem Cerrahi Sütur Alım İhalesiMedset Tıbbi Malzeme İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi587.417 TL11 teklifMalBursaİlaç ve Medikal Cihaz1 Tem 2026İKN 2026/396642
- Malzeme AlımıAtilla Teknik Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi235.280 TL12 teklifMalBursa30 Haz 2026İKN 2026/888956
- Mazot Desteği Kapsamında Motorin AlımıVarlı Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi20,2 milyon TL1 teklifMalBursaEnerji ve Enerji Ekipmanları30 Haz 2026İKN 2026/814093
- Battalgazi Mahallesi Kuran Kursu Yapılması İşiKartı Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi13,4 milyon TL5 teklifYapımBursa30 Haz 2026İKN 2026/805806
- 2026 Mali Yılı 3 Kısım Sarf Malzeme Alımı İşiRekormed Tıbbi Cihazlar İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi3,9 milyon TL2 teklifMalBursa30 Haz 2026İKN 2026/781486
- Hazır Beton Ürünleri AlımıAtoz Yapı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi4 milyon TL1 teklifMalBursaBeton ve Çimento30 Haz 2026İKN 2026/762307
- Afet ve Acil Durumlarda Kullanılmak Üzere Makine ve TeçhizatOriyon Otomotiv Makina Endüstrisi Bakım Makineleri ve Ürünleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi22,4 milyon TL2 teklifMalBursaMakine ve Ekipman İmalatı30 Haz 2026İKN 2026/686556
- Atlar İçin Altlık Talaş ve Sap AlımıAsil Tay Orman Ürünleri Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi16 milyon TL7 teklifMalBursa30 Haz 2026İKN 2026/582298
- 24 Ay Süre ile 1.097.110.002,86 Puan Sonuç Karşılığı LaboratuvarDirim Tıp Özel Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi604,9 milyon TL3 teklifHizmetBursaİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/378249
- Mezuniyet Organizasyon Hizmet AlımıSonic Organizasyon Turizm Reklam Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL3 teklifHizmetBursa30 Haz 2026İKN 2026/1098416
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.