Bitlis Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 3
Bitlis ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 150 sonuçlanmış ihale — 3 sayfa.
- Okulları Genel Oanarım İşleri-2026-2Kapan Turizm Otomotiv Lastik Ürünleri Temizlik İnşaat Taahhüt Nakliye Sanayi ve Ticaret Limted Şirketi1,8 milyon TL11 teklifYapımBitlis14 Tem 2026İKN 2026/956491
- TamiratıNevzat Ökmen, Tesla Yol Yapı İnşaat Mühendislik Elektrik Petrol Ürünleri Temizlik Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı34,8 milyon TL9 teklifYapımBitlis14 Tem 2026İKN 2026/923606
- Kilitli Parke Taşı ile Yol Yapım İşiMYM Grup Yapı İnşaat Anonim Şirketi19,4 milyon TL13 teklifYapımBitlisBeton ve Çimento14 Tem 2026İKN 2026/790569
- Temizlik İşleri Personelleri İçin Yazlık İş Elbisesi AlımıDemirak Yapı Gıda İnşaat Temizlik Tarım Hayvancılık Turizm Nakliyat Medikal ve Otomasyon Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi684.000 TL1 teklifMalBitlisKimya Sanayi13 Tem 2026İKN 2026/993813
- İşi
- Muhtelif Orta Refüjlerde Bitki Dikimi ve Çapa Yapılması
- 40 Kalem Sebze, Meyve ve Yiyecek Gıda Maddeleri
- Bakım ve Onarım Yapılması İşi
- (Toplam 2 Adet) Mesafe Ölçüm Cihazı (DME) İçin İstasyonlar (DME) Yapım İşiKanarlar İnşaat Mühendislik İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi20,5 milyon TL5 teklifYapımBitlis10 Tem 2026İKN 2026/950465
- Beldemizin Muhtelif Yollarına Kilitli Parke Taşı ile Yol Yapım İşiAkar Altyapı İnşaat Taahhüt Beton Sanayi Ticaret Limited Şirketi7,4 milyon TL7 teklifYapımBitlisBeton ve Çimento10 Tem 2026İKN 2026/942933
- Akaryakıt Mal AlımıGayda Petrol Akaryakıt İnşaat Nakliye Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi7,8 milyon TL4 teklifMalBitlisEnerji ve Enerji Ekipmanları9 Tem 2026İKN 2026/946673
- Üstyapı İmalatları (Parke, Bordür ve Beton) Bakım, OnarımÜzgenler İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi36 milyon TL14 teklifYapımBitlisBeton ve Çimento9 Tem 2026İKN 2026/881090
- Bakım Onarım ve Yapım İşiProdem Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi27,8 milyon TL26 teklifYapımBitlis9 Tem 2026İKN 2026/836522
- Kilitli Parke Taşı Alımı İşiAkarsan Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL3 teklifMalBitlisBeton ve Çimento9 Tem 2026İKN 2026/1058313
- Çanakkale Tarih ve Medeniyet Kampı İçin Araç Kiralama İşi
- GrupMelik Erol İnşaat Nakliyat Temizlik Gıda Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2 milyon TL19 teklifYapımBitlis7 Tem 2026İKN 2026/975066
- TamiratıTesla Yol Yapı İnşaat Mühendislik Elektrik Petrol Ürünleri Temizlik Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi19,9 milyon TL5 teklifYapımBitlis7 Tem 2026İKN 2026/923571
- Yapım İşi
- Sanat YapısıArvas Ağaç Ürünleri İnşaat Temizlik Tekstil Gıda Petrol Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi993.584 TL5 teklifYapımBitlis6 Tem 2026İKN 2026/878396
- Uygulama İşiGülkar Madencilik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Karalar İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı60 milyon TL22 teklifYapımBitlis6 Tem 2026İKN 2026/632100
- Olan Analig (Anadolu Yıldızlar Ligi) Müsabakalarında Kullanılmak Üzere Spor Malzemeleri Alınması İşi
- Adilcevaz Temel Eğitim Genel Onarım İşi (2026)
- Yollarda Hendek Kaplama, Menfez, Taş Duvar, Yapılması ve Sel Hasarlarının Giderilmesi İşi
- 5000 m³ İstinat Duvarı Yapım İşiAkar Altyapı İnşaat Taahhüt Beton Sanayi Ticaret Limited Şirketi8,2 milyon TL16 teklifYapımBitlisİnşaat ve Yapı Malzemeleri3 Tem 2026İKN 2026/905816
- Çevreleme Yapım İşiTunç-Öz İnşaat Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi213 milyon TL15 teklifYapımBitlis3 Tem 2026İKN 2026/815231
- Giresun İli Dereli İlçesi Dereli Mahallesi Kaya Islahı UygulamaZGN Mimarlık ve Mühendislik İnşaat Elektrik Nakliye İnşaat Malzemeleri Madencilik Gıda Enerji Sanayi Ticaret Limited Şirketi14,4 milyon TL9 teklifYapımBitlis3 Tem 2026İKN 2026/781665
- Muhtelif Ebat ve Özelliklerde Lastik AlımıTatvan Lastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi4,6 milyon TL2 teklifMalBitlisLastik Üretimi3 Tem 2026İKN 2025/553654
- Yapım İşi
- Yollarda 5 (Beş) Adet Yeni Yaya Üst Geçidinin Yapılması ve Mevcut Yaya Üst Geçitlerin Tamirinin Yapılması Yapım İşi
- Karaburun Barınak İçi Yapısı Yapım İşiMYD Tasarım İnşaat Taahhüt Anonim Şirketi, Ünal Tunç İş Ortaklığı31,3 milyon TL4 teklifYapımBitlis30 Haz 2026İKN 2026/718314
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.