Kırmızı Et ve Beyaz Et Alımı
İKN 2026/1207617 numaralı kamu ihalesini Tatlıcıoğulları İnşaat Gıda Nakliye Taahhüt İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 1.313.700 ₺, 9 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Tatlıcıoğulları İnşaat Gıda Nakliye Taahhüt İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 1.313.700 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 9.288.132 ₺
- Teklif Sayısı
- 9 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR BİTLİS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BİTLİS CEMİL ÖZGÜR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Bitlis
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Beyaz Eşya
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Beyaz Eşya / Bitlis filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Tatlıcıoğulları İnşaat Gıda Nakliye Taahhüt İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR BİTLİS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BİTLİS CEMİL ÖZGÜR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Beyaz Eşya sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Beyaz Eşya Sektöründe Son İhale Sonuçları
2026 Yılı 13 Kalem Klima Santralleri Filtre Alımı
ATR Sağlık Teknik Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.599.990 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1458350
Klima Ünitesi Konteynır Kapağı
Nurex Lazer Kesim Sac İşleme Merkezi Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.699.200 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1209965
Mesafeli, Euro 6 Motorlu, Klimalı Kamyon
Mercedes-Benz Türk Anonim Şirketi • 9.258.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1563137
Bölge Müdürlüğü İhtiyacı 1 Adet 2026 Model Mercedes-Benz Actros L 1853 LS 4x2 Beyaz Renk Çekici Tır
Mercedes-Benz Türk Anonim Şirketi • 6.883.750 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1446520
21 Kalem CNG Buji Klima Kısmı Yedek Parça
Eriş Oto Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.309.780 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/981220
1 Kalem 9000 BTU Klima
Necati Gülle • 1.124.415 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1451858
Bitlis İlinde Son İhale Sonuçları
Numaralandırılması ve Saha Çalışmasıyla Tespit Edilen Eksik Kapı Numaraları ve Sokak/Cadde Levhalarının Temini ve Sahada Uygulanması İşi
Ömer Üzel • 14.850.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1495129
Yapılması
Nurkap Yapı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 48.777.000 ₺ • 26 teklif • İKN 2026/1264911
Ortaokulları Öğrencilerinin Taşıma Hizmet Alım İşi
Sevibayar Turizm Gıda Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.348.500 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1197576
Hizmet Alım İşi
Kasrik Turizm İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 11.481.809 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1210204
Ortaöğretim Kurumları (Lise) ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerine Tutuşturucu (Odun)
Mahfuz Kasit • 722.100 ₺ • 7 teklif • İKN 2023/653271
Park ve Mezarlıklarda Bakım Onarım İşi
Ahmet Şems Nasır Rener Yapı • 16.013.014 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1327797
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeBeyaz Eşya işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Bitlis merkezli firmalarda.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
MERSİM METAL KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
MERZEL ELEKTRİK ELEKTRONİK SAAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Amasya
Amasya Merzifon OSB'de elektronik kart tasarımı ve üretim. Saatte 30.000 malzeme kapasitesi, anti-statik tesis ve AR-GE desteği ile B2B çözümler.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Tedarikçi misiniz? Tatlıcıoğulları İnşaat Gıda Nakliye Taahhüt İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol