Adıyaman Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
Adıyaman ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 73 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- Bordür Taşı ve Beton Oluk Taşı (Yağmur Oluğu) Döşenmesi ve Asfalt Betonu Binder Tabakası (Plent Altı) Asfalt İşçiliği Yapım İşiMegaron Yapı Mühendislik İnşaat Elektrik Hafriyat Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,1 milyon TL3 teklifYapımAdıyamanİnşaat ve Yapı Malzemeleri9 Tem 2026İKN 2026/1137951
- Mobilya Donatımlarının Alım İşi
- Süs Bitkisi Fidanı Alım İşi İhalesi
- Malatya İli Darende İlçesi 100 Kişilik Pansiyon İkmal Yapım İşi
- Köpek MamasıAZ Destek Hizmetleri ve İhtiyaç Ürünleri Eğitim Turizm Yem Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,1 milyon TL3 teklifMalAdıyaman7 Tem 2026İKN 2026/999353
- Adıyaman Samsat Pompa Emme Havuzu Rüsup Temizliği
- 150 Kalem Temizlik Malzemesi AlımıBaya Medikal Bakım Onarım Elektrik İnşaat Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL20 teklifMalAdıyamanKimya Sanayi6 Tem 2026İKN 2025/2386611
- Gıda Hijyen MalzemeleriDelta Taahhüt İnşaat Temizlik Kırtasiye Otomotiv Gıda Turizm Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,8 milyon TL5 teklifMalAdıyamanGıda ve İçecek3 Tem 2026İKN 2026/971441
- İçme Suyu Sondajı Birinci Grup KöylerAydın Öztürk Jeoteknik Mühendislik Otomotiv İnşaat İletişim Turizm Madencilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,9 milyon TL10 teklifYapımAdıyamanİnşaat ve Yapı Malzemeleri3 Tem 2026İKN 2026/826794
- Paşamezrası, Köyleri ile Ovakuyucak Köyü Çiçek Mezrası) Muhtelif Köy ve Mezralarda Kanalizasyon İnşaatı Yapım İşiAlfa İnşaat Turizm Mühendislik Otomotiv Temizlik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi9,7 milyon TL11 teklifYapımAdıyamanİnşaat ve Yapı Malzemeleri2 Tem 2026İKN 2026/821999
- Alımı İşiZemaş Mühendislik Jeoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi837.000 TL1 teklifHizmetAdıyaman30 Haz 2026İKN 2026/933179
- Gerger İlçesi Saraycık Köyü Tarımsal Sulama Yapım İşiİKM Sondaj Madencilik İnşaat Tarım Hayvancılık Gıda Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,1 milyon TL4 teklifYapımAdıyamanTarım ve Hayvancılık Ekipmanları30 Haz 2026İKN 2026/932947
- Eskişehir Odunpazarı Polis Merkez Amirliği Binası Yapım İşi
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.