Mobilya Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2

Mobilya sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 95 sonuçlanmış ihale2 sayfa.

  1. Mobil Pos Cihazı ve Gmu Hizmeti Alımı
    Pavo Finansal Teknoloji Çözümleri Anonim Şirketi2 milyon TL1 teklifMalMobilya28 Tem 2026İKN 2026/1338859
  2. Büro, Kırtasiye ve Muhtelif Malzeme Alımı
    Mustafa Seyhan1,9 milyon TL8 teklifMalİstanbulMobilya27 Tem 2026İKN 2026/684415
  3. Mobil Atık Getirme Merkezi
    Aria Grup Makine Savunma ve Havacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi650.000 TL2 teklifMalAnkaraMobilya24 Tem 2026İKN 2026/1175720
  4. Batman İl Özel İdaresi 2026 Yılı Kent Mobilyaları Mal Alımı İşi
    Çağlayan Grup Park İnşaat Peyzaj Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi39,4 milyon TL5 teklifMalBingölMobilya22 Tem 2026İKN 2026/855948
  5. Yeni Ofisler İçin Mobilya Mal Alım İşi
    Konful Mobilya Anonim Şirketi2,3 milyon TL2 teklifMalKonyaMobilya22 Tem 2026İKN 2026/1115408
  6. Hareketli Mobilya Mal Alım İşi
    Sabit Tavil1,6 milyon TL1 teklifMalKastamonuMobilya22 Tem 2026İKN 2026/1050380
  7. Müze ve Ofis Mobilyalarının Taşınması İşi
    Biokim Teknik Sistemler Laboratuar Cihazları İnşaat Taahhüt Doğalgaz Itriyat Kırtasiye Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi19,5 milyon TL1 teklifHizmetErzurumMobilya21 Tem 2026İKN 2026/1131413
  8. Tekerlekli Sandalye Alımı
    Atamer Çolaklı2,6 milyon TL3 teklifMalAdanaMobilya20 Tem 2026İKN 2026/1051352
  9. İSPER AŞ Akıllı Mobil Cihaz Batarya Alımı İşi
    Mobisis Teknoloji Anonim Şirketi1,5 milyon TL1 teklifMalİstanbulMobilya20 Tem 2026İKN 2026/1021835
  10. Mobilya Atölyesi Malzemeleri Alımı
    Tayra Orman Ürünleri İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi7,2 milyon TL4 teklifMalAnkaraMobilya20 Tem 2026İKN 2026/1001123
  11. DAYM Protokolü Kapsamında Masa Sıra Malzemesi
    Avantaj Metal Tasarım Mobilya Tekstil Dekorasyon Makina İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL1 teklifMalAnkaraMobilya17 Tem 2026İKN 2026/1146275
  12. Plastik Masa ve Sandalye ile Yağlı Radyatör Alımı
    Ceren Kardeşler Pazarlama Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi843.000 TL4 teklifMalİzmirMobilya16 Tem 2026İKN 2026/856829
  13. Yeni Tip Sıra Masa Yapımı (Lise Tipi) İçin Malzeme Alımı
    Murad Tumba3,4 milyon TL1 teklifMalAnkaraMobilya16 Tem 2026İKN 2026/478869
  14. Mobilya Mal Alımı İşi
    Kent Çelik Yatırım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2 milyon TL1 teklifMalTokatMobilya14 Tem 2026İKN 2026/998340
  15. Plastik Sandalye Alımı
    Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü60.002 TL1 teklifMalMobilya14 Tem 2026İKN 2026/897214
  16. Mobil Termal Fatura Yazıcı Alımı
    Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü985.983 TL1 teklifMalMobilya14 Tem 2026İKN 2026/1301893
  17. Mobil Uygulama Mağazası Malzemeleri Alımı
    Arın Proje Tedarik Elektrik Elektronik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL3 teklifMalİstanbulMobilya10 Tem 2026İKN 2026/1166836
  18. Plastik Sandalye ve Plastik Masa Alımı
    Büyük Akkayalar Madeni Eşya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,4 milyon TL1 teklifMalKonyaMobilya9 Tem 2026İKN 2026/958655
  19. Sandalye Alımı İşi
    Candeniz Kimya Endüstri İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,8 milyon TL12 teklifMalAdanaMobilya9 Tem 2026İKN 2026/924025
  20. Mobilya Donatımlarının Alım İşi
    Arrex Mobilya Tasarım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,3 milyon TL1 teklifMalAdıyamanMobilya9 Tem 2026İKN 2026/1082353
  21. Kaplama ve Kent Mobilyası Mal Alımı İşi (Montaj Dahil)
    Irmak Oyuncak Park ve Bahçe Elemanları Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi71,5 milyon TL4 teklifMalAnkaraMobilya8 Tem 2026İKN 2026/918109
  22. Akademisinde Kullanılmak Üzere Büro Malzemesi Alım İşi
    Ofis342 Mobilya İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi765.675 TL1 teklifMalGaziantepMobilya6 Tem 2026İKN 2025/557201
  23. Mühendislik Fakültesi Mobilya Mal Alımı İşi
    İşleri Okul Donanımları İnşaat Nakliyat Gıda GİS Bilgisayar Sanayi Ticaret Limited Şirketi11,9 milyon TL13 teklifMalMobilya3 Tem 2026İKN 2026/851254
  24. Mobil Atık Aktarma İstasyonu Alımı İşi
    EMS Erhan Makina Anonim Şirketi10 milyon TL1 teklifMalAnkaraMobilya3 Tem 2026İKN 2026/839973
  25. Müdürlüğüne Tekerlekli Sandalye ve Jel Akü Alımı
    Piruz Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi10 milyon TL2 teklifMalKilisMobilya3 Tem 2026İKN 2026/653098
  26. Belediye Binası İçin Kent Mobilyası Alım İşi
    Parkfit Kent Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,4 milyon TL1 teklifMalİzmirMobilya3 Tem 2026İKN 2026/1001811
  27. Sedir, Sehpa ve Masa Mal Alım İşi
    Alider İnşaat Ormancılık Gıda Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3 milyon TL6 teklifMalMardinMobilya2 Tem 2026İKN 2026/866598
  28. Eğitim Mobilyaları
    Medoral Ecza Deposu ve Tıbbi Cihazlar Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL28 teklifMalSamsunMobilya2 Tem 2026İKN 2026/707570
  29. Mobil Data Hatları Hizmet Alımı
    TT Mobil İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi739.512 TL2 teklifHizmetMobilya2 Tem 2026İKN 2026/1037009
  30. Mobilya Alımı
    Soli Kitap Kırtasiye Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2,4 milyon TL1 teklifMalMersinMobilya2 Tem 2026İKN 2026/1010419
  31. Masa ve Sandalye
    Ayman Sunal2 milyon TL2 teklifMalKırklareliMobilya1 Tem 2026İKN 2026/846295
  32. Büro Malzemesi Alımı İşi
    Vener Mobilya Mimarlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,1 milyon TL2 teklifMalDiyarbakırMobilya1 Tem 2026İKN 2026/1034505
  33. Muhtelif Mobilya Alınması
    Tosunoğulları Mobilya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi1,8 milyon TL1 teklifMalKonyaMobilya30 Haz 2026İKN 2026/951394
  34. Büro Sarf Malzemesi Alımı
    İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi102.450 TL4 teklifMalMobilya30 Haz 2026İKN 2026/1105183
  35. 1 Adet Mobil X-Ray Bagaj Kotrol Cihazı
    Teknik Döküm Kaplama Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi198.500 TL2 teklifMalİstanbulMobilya30 Haz 2026İKN 2023/968682

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım