İplik Üretimi Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
İplik Üretimi sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 96 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- Üretim SerasıKırlangıç Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,7 milyon TL3 teklifMalAmasyaİplik Üretimi27 Tem 2026İKN 2026/976613
- Üretim Mutfak Ekipman Alımı (Tencere)ARS Inox Soğutma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi160.075 TL4 teklifMalİplik Üretimi27 Tem 2026İKN 2026/947643
- Emvali Üretim İşi
- Şefliği Üretim ve Bakım İşleri
- Üretim İşi
- Temel Malzemesi Üretim İşiMeat Group İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,6 milyon TL1 teklifHizmetGaziantepİplik Üretimi23 Tem 2026İKN 2026/1128041
- Üretim İşi
- Aktolgalı Şefliği 7 Nolu Bölme Vahidi Fiyat Usulü Odun Üretimi
- 24 Ay Süreli Bitkisel Üretim İşçilikleri Hizmet Alımı
- 253 Nolu Bölmede 940,296 Metreküp Sıklık Bakım Bölmesinin Taahhüt Yolu ile Üretim İşi
- Mama Üretim Seti Alımı
- Yönelik Tanıtım Filmi ve Görsel İçerik Üretimi Hizmet Alım İşiLatin Yapı Organizasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,4 milyon TL3 teklifHizmetİstanbulİplik Üretimi14 Tem 2026İKN 2026/1080432
- Fidan Üretim ve Bakım Hizmet Alımı İşiCisad Mühendislik Ormancılık Gıda İnşaat Lojistik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi11,8 milyon TL17 teklifHizmetMersinİplik Üretimi13 Tem 2026İKN 2026/871252
- 2026 Yılı Fidan Üretim ve Bakım Malzemeleri AlımıSarıoğulları Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,5 milyon TL5 teklifMalİstanbulİplik Üretimi8 Tem 2026İKN 2026/941521
- Üretim, Bakım, Tüpleme ve Yükleme Hizmet Alımı İşiKabataş Mühendislik Orman Ürünleri Nakliye Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,3 milyon TL23 teklifHizmetDiyarbakırİplik Üretimi8 Tem 2026İKN 2026/905080
- Fidan Üretim, Bakım, Tüpleme ve Yükleme Hizmet Alımı İşiAkgün Ormancılık İnşaat Gıda Taşımacılık Temizlik Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL20 teklifHizmetDiyarbakırİplik Üretimi7 Tem 2026İKN 2026/892385
- 565 Nolu Bölme Üretim İşleri
- Alttemel Malzemesi Üretim İşiMeston Çevre ve İnşaat Anonim Şirketi53,4 milyon TL1 teklifYapımMalatyaİplik Üretimi7 Tem 2026İKN 2026/1056906
- Olağanüstü Bölmlerin Orman Emvali Üretim İşi
- Yerel Ürünler Üretim ve Paketleme Malzeme Alım İşiMKG Temizlik Gıda Turizm Nakliye Taşımacılık İthalat İhracat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi3 milyon TL2 teklifMalVanİplik Üretimi3 Tem 2026İKN 2026/984729
- Üretim İşi
- Fidan Üretim, Bakım, Tüpleme ve Yükleme Hizmet Alımı İşiAkgün Ormancılık İnşaat Gıda Taşımacılık Temizlik Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi696.000 TL6 teklifHizmetDiyarbakırİplik Üretimi3 Tem 2026İKN 2026/884166
- Bakacak Orman İşletme Şefliği 137 Nolu Bölme Üretim İşleri
- Bakacak Orman İşletme Şefliği 56 Nolu Bölme Üretim İşleri
- Gölpazarı OİŞ 122 Nolu Bölme Üretim İşleri
- Şefliği, Longoz Fidanlığı 2026/2 Yılı Fidan Üretim ve Bakım Hizmet Alım İşi
- Fidanlık Şefliği 2026/2 Yılı Fidan Üretim ve Bakım İşi
- 1 Adet Çerez Üretim Hattı AlımıRY Teknoloji Makina Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8,2 milyon TL1 teklifMalİplik Üretimi2 Tem 2026İKN 2026/880774
- İzmit Orman Fidanlık Şefliği 2026 Yaz Fidan Bakım ve Üretim İşi
- Yerinde Üretim ve Sonrası Hizmeti İhalesiZcatering Taşımacılık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi177,4 milyon TL9 teklifHizmetİstanbulİplik Üretimi2 Tem 2026İKN 2026/593793
- Yapılması ve Katin Üretim Kampı Saha Betonu Yapılması İşiPala Yapı Taşımacılık Profil İmalat İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi49,1 milyon TL12 teklifYapımHakkariİplik Üretimi30 Haz 2026İKN 2026/790126
- Ertuğrulgazi Şefliği 500 Nolu Bölme Üretim İşi
- Ertuğrulgazi Şefliği 499 Nolu Bölme Üretim İşleri
- Ertuğrulgazi Şefliği 498 Nolu Bölme Üretim İşleri
- Üretim İşi
- Üretim İşi
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.