Trabzon Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 4
Trabzon ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 196 sonuçlanmış ihale — 4 sayfa.
- Giderilmesi ve Trafik Güvenliğinin Sağlanması İçin Muhtelif Kmlerde Sanat Yapıları YapılmasıPolat Yapı Nakliyat İnşaat Ticaret Limited Şirketi16,2 milyon TL74 teklifYapımTrabzon3 Tem 2026İKN 2026/907880
- Modernizasyon ve Sistem Performansı Artırım Projesi YapımıAydın Güvenlik Sistemleri Telekomünikasyon İnşaat Taahhüt Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi15,7 milyon TL2 teklifYapımTrabzon3 Tem 2026İKN 2026/856872
- Giderilmesi ve Trafik Güvenliğinin Sağlanması İçin Muhtelif Kmlerde Sanat Yapıları Yapılması
- Küçükbaş Hayvancılıkla İlgili, Mal Malzeme Alımı
- Birimler İçin 14 Kısım Temizlik Malzemesi Alımı
- Trabzon E Tipi Ceza İnfaz Kurumu Yaş Sebze Meyve AlımıKardelen Gıda Yemek Servis ve Temizlik Hizmetleri İnşaat Turizm Nakliyat Ticaret Limited Şirketi7 milyon TL3 teklifMalTrabzonGıda ve İçecek2 Tem 2026İKN 2026/910352
- Kurumsal Kimlik Kıyafet Alımı
- 2026-2027 Yılı 31 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme AlımıMAY Global Medikal Ticaret Anonim Şirketi597.000 TL21 teklifMalTrabzonİlaç ve Medikal Cihaz2 Tem 2026İKN 2026/500170
- Kurulum ve Montaj Projesi Yapılması İşiAydın Güvenlik Sistemleri Telekomünikasyon İnşaat Taahhüt Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL1 teklifYapımTrabzon1 Tem 2026İKN 2026/888246
- Muhtelif İhtiyaç Malzemeleri
- AlımıFurkan Et Ürünleri Ticaret Limited Şirketi16,1 milyon TL6 teklifHizmetTrabzon1 Tem 2026İKN 2026/1034117
- Maçka İlçesi Gürgenağaç Köyü Şehitlik AnıtıTekmaksan İş Makinaları İnşaat Madencilik Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL1 teklifMalTrabzon1 Tem 2026İKN 2026/1017357
- Kullanılmak Üzere 27 Kalem Temizlik Ürünü ve 55 Kalem Kırtasiye Ürünü AlımıBaşsu Temizlik Hizmetleri İnşaat Nakliye Turizm ve Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi133.015 TL6 teklifMalTrabzonKimya Sanayi30 Haz 2026İKN 2026/849499
- Şefliği 156 Kod Nolu Orman Yolu Yapım İşi (6+212)İzhan Ormancılık Mimarlık ve Mühendislik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL13 teklifYapımTrabzon30 Haz 2026İKN 2026/726546
- Merkezi (112 ASHİ Dahil) YapımMuhtar İnşaat Turizm Temizlik Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, Özdemiray Enerji Taahhüt Turizm İşsağlığı Güvenliği İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı22,4 milyon TL16 teklifYapımTrabzon30 Haz 2026İKN 2026/667219
- Sonrası Hizmet AlımıLina Kurumsal Yemek Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi4,5 milyon TL3 teklifHizmetTrabzon30 Haz 2026İKN 2026/1069371
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.