Sıvılaştırılmış Doğalgaz (LNG) Alımı
İKN 2026/1337293 numaralı kamu ihalesini Has-Gaz LPG Dağıtım ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 7.300.000 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Has-Gaz LPG Dağıtım ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 7.300.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 9.161.333 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- SIVILAŞTIRILMIŞ DOĞALGAZ ( LNG) SATIN ALINACAKTIR TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
- Şehir
- Hatay
- İhale Türü
- Mal
- Sonuç İlan Bülteni
- 4 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Enerji ve Enerji Ekipmanları / Hatay filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Has-Gaz LPG Dağıtım ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, SIVILAŞTIRILMIŞ DOĞALGAZ ( LNG) SATIN ALINACAKTIR TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Enerji ve Enerji Ekipmanları sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Enerji ve Enerji Ekipmanları Sektöründe Son İhale Sonuçları
Şebeke Hattı Yapımı, 1 Adet Doğal Arıtma Yapımı ve 3 Adet Fosseptik Yapım İşleri
Ay-Metsan İnşaat Gıda Temizlik Tekstil Petrol Ürünleri Limited Şirketi • 5.349.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1375506
Doğalgaz Dönüşümünün Yapılması ve 1987-FRN-BET-170 Albüm Numaralı Binanın Doğalgaz Dönüşümünün Yapılması
Hüsnü Şahin • 5.213.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1265327
Girişi Doğalgazlı Isıtma Sistemi Yapım İşi
Acartürk Elektrik Elektronik İnşaat Turizm Tekstil ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 1.470.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1391753
Motor Soğutma Sistemi Aksiyonu
Hazal Grup Motor Yenileme Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.150.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1385004
Elektrik Enerjisi
KEY Perakende Elektrik Enerjisi Anonim Şirketi • 122.515.509 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1129447
80 Ton Linyit Kömür Alımı
Seçkin Altun • 848.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1281350
Hatay İlinde Son İhale Sonuçları
Çelik Otokorkuluk Yapılması İşi
Antakya Galvaniz Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 13.264.544 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1264965
Kapsamındaki Öğrencilerinin Okullara 22 Araç 181 İş Günü Taşıma İşi (14/09/2026-25/06/2027)
Şerafettin Akarsu • 2.479.700 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1212562
Dekanlığa Dönüştürülmesi Bakım Onarım İnşaatı İşi
Ünallar Teknik Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.435.000 ₺ • 15 teklif • İKN 2026/1285234
Öğrencilerinin Taşıma Hizmeti
Yusuf Dönmez • 285.980 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1464871
(Kurulum Dahil) Alım İşi
Has-Gaz LPG Dağıtım ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 7.800.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1495501
Bakimevi ve Asfalt Plent Tesisi İçin LNG (Sıvılaştırılmış Doğalgaz) veya CNG (Sıkıştırılmış Doğalgaz) Alinmasi Mal Alim İşi
Has-Gaz LPG Dağıtım ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 37.807.641 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1181154
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeEnerji ve Enerji Ekipmanları işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Hatay merkezli firmalarda.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
MERZEL ELEKTRİK ELEKTRONİK SAAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Amasya
Amasya Merzifon OSB'de elektronik kart tasarımı ve üretim. Saatte 30.000 malzeme kapasitesi, anti-statik tesis ve AR-GE desteği ile B2B çözümler.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
GÜNEYOĞLU ELK. MAK. SAN. TAAH.VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Sakarya
Sakarya ilinde Elektrik ve Elektronik sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fotolitografik Desen Oluşturma. NACE 26.11.
MEKA KABLO PLASTİK İMALATI VE ESTELASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Kablo Üretimi • Amasya
Kablo Üretimi sektöründe Amasya merkezli üretici. Tel Çekme dahil üretim kabiliyetleri. NACE 27.32 kapsamında faaliyet gösterir.
Tedarikçi misiniz? Has-Gaz LPG Dağıtım ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol