Şanlıurfa Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 5

Şanlıurfa ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 252 sonuçlanmış ihale5 sayfa.

  1. Trenlerinde Yolcu Bilgilendirme ve Sinyalizasyon Sisteminde Kullanılan Elektronik Kart ve Bilgisayar Malzemeleri Mal Alımı
    Gabim Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi272.100 TL4 teklifMalŞanlıurfaBilişim ve Yazılım Teknolojileri1 Tem 2026İKN 2026/738530
  2. Kurumların 2026/2027 Eğitim Öğretim Döneminde Isınmasında Kullanılacak Yakacak Alım İşi
    Eyyübiye Petrol İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi12,9 milyon TL9 teklifMalŞanlıurfa1 Tem 2026İKN 2026/607573
  3. (Şos 45 Günlük)
    Yekta Temizlik Taşımacılık Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL1 teklifHizmetŞanlıurfa1 Tem 2026İKN 2026/1072319
  4. 360 Gün Süreli Personel Hizmet Alımı
    Cesur Kurumsal Sosyal Hizmetler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,3 milyon TL1 teklifHizmetŞanlıurfa1 Tem 2026İKN 2026/1028880
  5. Cadde ve Sokaklarında Döşenecek Olan Beton Kilitli Parke Taşı, Beton Bordur Taşı Yapım, Onarım ve Söküm İşi
    Karahantepe İnşaat Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Harran Şubesi6,4 milyon TL5 teklifYapımŞanlıurfaBeton ve Çimento1 Tem 2026İKN 2025/1138252
  6. Sahipsiz Hayvan Doğal Yaşam Alanı Yapımı
    Abuzer Ekinci5,5 milyon TL18 teklifYapımŞanlıurfaEnerji ve Enerji Ekipmanları30 Haz 2026İKN 2026/941060
  7. Çatı Yenileme
    Kalender Taahhüt Yapı İnşaat İthalat ve İhracat Limited Şirketi1,1 milyon TL20 teklifYapımŞanlıurfaİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/895728
  8. Onarım İşi
    Kalender Taahhüt Yapı İnşaat İthalat ve İhracat Limited Şirketi6,3 milyon TL23 teklifYapımŞanlıurfa30 Haz 2026İKN 2026/860014
  9. Köpük Tabak ve İkram Seti
    Halfeti Alış Veriş Merkezi Turizm Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi638.400 TL2 teklifMalŞanlıurfa30 Haz 2026İKN 2026/810103
  10. 2026 Yılı Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi Alımı
    MY Mağazacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi20,2 milyon TL5 teklifMalŞanlıurfaTekstil30 Haz 2026İKN 2026/611292
  11. ve Onarım İşi
    Mustafa Demir7 milyon TL5 teklifYapımŞanlıurfa30 Haz 2026İKN 2026/1059849
  12. Birecik Adalet Binası Yapım İşi
    Doğuş Makina Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi427 milyon TL20 teklifYapımŞanlıurfa30 Haz 2026İKN 2025/2458513

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım