Şanlıurfa Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 4
Şanlıurfa ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 252 sonuçlanmış ihale — 5 sayfa.
- 433 Araç ile 185 İş Günü ve 20 Rehber Personel ile 260 İş Günü Taşınması İşi
- Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi
- ve Yeni Kanalizasyon Hattı Yapım İşiPelşin İnşaat Gıda Nakliyat Ticaret Limited Şirketi75,2 milyon TL7 teklifYapımŞanlıurfaİnşaat ve Yapı Malzemeleri16 Tem 2026İKN 2026/819587
- Yapım İşiEren Yol İnşaat Nakliye Yakıt Gıda Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, CİEL İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi İş Ortaklığı43,5 milyon TL14 teklifYapımŞanlıurfa16 Tem 2026İKN 2026/803477
- DeplasesiMehmet Serdar Koyuncu Koyuncu Doğalgaz4,4 milyon TL3 teklifYapımŞanlıurfa16 Tem 2026İKN 2026/1169607
- Depoların Konulması İçin Saha Betonu Yapılması Yapım İşiDoğanay Ağır İş Makineleri Taahhüt Taşımacılık İnşaat Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi10,4 milyon TL5 teklifYapımŞanlıurfaBeton ve Çimento16 Tem 2026İKN 2026/1123713
- 2026 Yılı Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi
- Eğitimi Gerektiren Engelli Öğrencileri 33 Taşıma Merkezi Okullarına Taşıma İşiNeval Yolcu Taşıma Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi10,6 milyon TL8 teklifHizmetŞanlıurfa16 Tem 2026İKN 2025/1058448
- Merkezi İlk/Ortaokulu ve İmam-Hatip Ortaokuluna Öğrenci Taşıma İşiMirhan Tarım Turizm İnşaat Petrol Yurtdış-İçi Nakliye Otomotiv Zirai İlaç Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi828.000 TL1 teklifHizmetŞanlıurfa16 Tem 2026İKN 2025/1020919
- Elektrik Enerjisi AlımıDicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi3,3 milyon TL1 teklifMalŞanlıurfaEnerji ve Enerji Ekipmanları14 Tem 2026İKN 2026/989008
- Onarım İşi
- Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi
- 13 Adet Parkın Bakım Onarım
- Muhtelif İnşaat MalzemesiAltıntaş BTN İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi21,3 milyon TL1 teklifMalŞanlıurfaİnşaat ve Yapı Malzemeleri14 Tem 2026İKN 2026/784895
- 9 Kalem Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi
- 200 Seyircili Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Yapım İşiTİSAN Türbin İmalat ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi181,9 milyon TL11 teklifYapımŞanlıurfa14 Tem 2026İKN 2026/631997
- Ortaokulu Onarım İşi
- Ürün Mal Alım İşiEnbiosan Çevre Koruma Kontrol İlaçlama Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi819.000 TL2 teklifMalŞanlıurfa13 Tem 2026İKN 2026/940249
- Aydınlatma İşleriRuha Taşımacılık Temizlik Gıda İnşaat Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,5 milyon TL5 teklifYapımŞanlıurfaAydınlatma13 Tem 2026İKN 2026/937877
- İstinat Duvarı Yapım İşiÖmer Faruk Korkmaz4,9 milyon TL10 teklifYapımŞanlıurfaİnşaat ve Yapı Malzemeleri13 Tem 2026İKN 2026/721463
- 2026 Yılı Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi Alımı İşi
- Plastik Örtülü, Tünel Tipi, Yay Çatılı Sera AlımıFırat Yapım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8,8 milyon TL1 teklifMalŞanlıurfaPlastik Kalıp13 Tem 2026İKN 2026/1069088
- İş Makinası Kiralama Hizmet Alım İşiYıldağ Otomotiv Taşımacılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi3,2 milyon TL1 teklifHizmetŞanlıurfaSanayi Makina Bakım-Onarım13 Tem 2026İKN 2026/1038664
- Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi
- İş Makinesı Kiralama Hizmet Alım İşiNizip Akgün Petrol Nakliyat Gıda ve Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi13,9 milyon TL6 teklifHizmetŞanlıurfaMakine ve Ekipman İmalatı10 Tem 2026İKN 2026/864824
- Koruyucu Giyim Malzemesi
- Yeşilyurt İlçesi 20 Derslikli Sadiye Ünsalan İlkokulu ve Darende İlçesi Balaban Mah 8 Derslikli İlkokul Yapım İşiAslan Ökten - Ökten Mühendislik, Oğuzhan Karaman - Karaman Mühendislik İş Ortaklığı186,9 milyon TL33 teklifYapımŞanlıurfa9 Tem 2026İKN 2026/553751
- Salonu, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Sporcu Kamp-Eğitim Merkezinden Oluşan Spor Kompleksi Yapılması İşiBaydemir Mühendislik İnşaat Temizlik Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ahmet Furkan Yetim İş Ortaklığı875 milyon TL10 teklifYapımŞanlıurfa9 Tem 2026İKN 2026/521478
- Araç ve İş Makineleri İçin 81 Kalem Lastik Mal
- İşletme Şefliklerinin Suni Tensil Sahalarında Arazi Hazırlığı Hizmet AlımıTemeller Ormancılık Mühendislik Tarım Gıda İnşaat Petrol Nakliye Temizlik Hayvancılık Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,9 milyon TL5 teklifHizmetŞanlıurfa8 Tem 2026İKN 2026/902875
- Elektrik Malzemeleri Alım İşi
- İş Makinesi ve Kamyon Kiralama Hizmet Alım İşi
- Muhtelif Demir Malzemesi AlımıBaysem Yapı İnşaat Taşımacılık Tekstil Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,2 milyon TL6 teklifMalŞanlıurfaMetal ve Metalürji8 Tem 2026İKN 2026/698571
- Yüzme Havuzu Bakım ve Onarımı
- İşi
- Duvar Tipi Klima Alım İşiVetus Yapı Müteahhitlik İnşaat Taşımacılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi6 milyon TL9 teklifMalŞanlıurfaBeyaz Eşya7 Tem 2026İKN 2026/880128
- Yemekhane ve Ambar Çatılarının Bakım Onarımının YapılmasıGüneydoğu Mimarlık Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi1,6 milyon TL33 teklifYapımŞanlıurfaGıda ve İçecek7 Tem 2026İKN 2026/839146
- Tekerlek Atölyeleri Çatılarının Kısmi Yenilenmesi
- Mahallelerdeki Mevcut İçme Suyu Depoların Bakım –Onarım Yapım İşi
- Götürü BedelBSM Lojistik Teknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL8 teklifHizmetŞanlıurfa7 Tem 2026İKN 2026/701759
- AlımıMY Mağazacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi12 milyon TL5 teklifMalŞanlıurfa7 Tem 2026İKN 2026/632089
- ve Ekipmanların Montaj Demontaj ve Nakliye Hizmet Alım İşiKotaş Mühendislik Mimarlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8,4 milyon TL5 teklifHizmetŞanlıurfaLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri7 Tem 2026İKN 2026/1120451
- Betonarme Duvar Üstü Çevre Tel Örgü Yapılması İşiMehmet Necati Altınyaprak13,2 milyon TL73 teklifYapımŞanlıurfaBeton ve Çimento6 Tem 2026İKN 2026/889967
- 2 Dönem, 2026-2027 Yılı 1 Dönem Pansiyon ve Taşımalı Öğrencilerin Yemek Yapımı İçin 5 Kısım Mal Alımı
- 56 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme AlımıOndatec Biyomedikal Sağlık Hizmetleri İnşaat Tarım Hayvancılık Turizm Seyahat Gıda İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi540.600 TL7 teklifMalŞanlıurfaİlaç ve Medikal Cihaz6 Tem 2026İKN 2026/814549
- Yol ve Kaldırım Yapım İşiSütpak Yapı İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi39,9 milyon TL6 teklifYapımŞanlıurfaİnşaat ve Yapı Malzemeleri6 Tem 2026İKN 2026/785852
- Orman Muhafaza Memurları İçin Çeşitli Tip Kıyafet Alımı
- Van-İpekyolu Ortanca Göleti Sulaması İkmali4 Es İnşaat Emlak Petrol Enerji Üretimi Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi83 milyon TL15 teklifYapımŞanlıurfaTarım ve Hayvancılık Ekipmanları6 Tem 2026İKN 2026/708770
- Motorin Mal Alım İşiEyyübiye Petrol İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi39,6 milyon TL3 teklifMalŞanlıurfaEnerji ve Enerji Ekipmanları6 Tem 2026İKN 2026/603490
- Şanlıurfa İli 6 Adet Eğitim Kurumu Bakım ve Onarım İşi
- Karbon Yutak Alanı Oluşturulması İşi
- Bazalt Malzemesi Alım İşiYetimoğlu Taş Ocağı Madencilik İthalat İhracat Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi6,3 milyon TL1 teklifMalŞanlıurfa3 Tem 2026İKN 2026/731071
- 9 Kalem Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi Alımı
- Lisesi Bakım Onarım İşi
- Duyulan Alet, Ekipman ve Temizlik Malzemesi Alınabilmesi Hizmet Alım İşiArbay Yapı Temizlik Reklam Gıda Tekstil Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,7 milyon TL7 teklifHizmetŞanlıurfaKimya Sanayi2 Tem 2026İKN 2026/931257
- 31 Kalem Yaş Sebze ve Meyve Alımı
- Olan 2026 Mali Yılı 2 Altı Aylık 24 Kalem Sebze ve Meyve Alımı İhalesi
- Toplu Ulaşım Hizmet Alımı
- Kilitli Parke Renkli Prizma Beton Bordür Taşı Mal AlımıDetaş Prefabrik Beton Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi14,1 milyon TL2 teklifMalŞanlıurfaBeton ve Çimento1 Tem 2026İKN 2026/825077
- Sağlık Tesislerimiz İçin)Eyyübiye Petrol İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi10,9 milyon TL1 teklifMalŞanlıurfa1 Tem 2026İKN 2026/762786
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.