Samsun Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 4

Samsun ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 191 sonuçlanmış ihale4 sayfa.

  1. Eğitim Mobilyaları
    Medoral Ecza Deposu ve Tıbbi Cihazlar Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL28 teklifMalSamsunMobilya2 Tem 2026İKN 2026/707570
  2. Ay Süreli Şartname Ekinde Bulunan Programa Göre Takribi 1098 (Bindoksansekiz) Sefer Yapacak Şekilde Personel Taşıma İşi
    Mertem Gurup Danışmanlık Doğalgaz Temizlik İnşaat Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,9 milyon TL2 teklifHizmetSamsun2 Tem 2026İKN 2026/1135446
  3. Karne Şenliği Organizasyon Hizmet Alım İşi
    EBA Serigrafi ve Reklamcılık Hizmetleri Limited Şirketi3,1 milyon TL1 teklifHizmetSamsun2 Tem 2026İKN 2026/1083854
  4. Spor Malzemesi Alımı (8 Kalem)
    CRS Spor Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi789.390 TL2 teklifMalSamsun1 Tem 2026İKN 2026/892255
  5. Beton Kilitli Parke Taşı
    Celepciler Beton Yapı Elemanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi15,7 milyon TL2 teklifMalSamsunBeton ve Çimento1 Tem 2026İKN 2026/795721
  6. 81 Kalem Temizlik Malzemeleri
    Ufuk Eser268.950 TL20 teklifMalSamsunKimya Sanayi1 Tem 2026İKN 2026/500024
  7. 2026 Yılı 6 Aylık Araç Kiralama Hizmet Alım İşi
    Farkvar Tur Servis Taşımacılık Nakliyat İnşaat Temizlik Turizm Otomotiv Gıda Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL1 teklifHizmetSamsunOtomotiv1 Tem 2026İKN 2026/1012227
  8. Okullarındaki Öğrencilerin Taşıma Hizmeti Alımı İşi
    Mertem Gurup Danışmanlık Doğalgaz Temizlik İnşaat Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL2 teklifHizmetSamsun1 Tem 2026İKN 2025/1373992
  9. Alımı
    İl Med İlaç ve Medikal Özel Labaratuvar Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi59,8 milyon TL2 teklifHizmetSamsun30 Haz 2026İKN 2026/846123
  10. İşi
    Zirveyol İnşaat Mühendislik Taahhüt Hafriyat Maden Turizm Nakliye ve Ticaret Limited Şirketi60,2 milyon TL5 teklifYapımSamsun30 Haz 2026İKN 2026/757477
  11. Oyun Grubu
    Merida Park Ekipmanları ve Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi596.000 TL9 teklifMalSamsun30 Haz 2026İKN 2026/705116

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım
Samsun Kamu İhale Sonuçları: Kim, Neyi, Kaça Kazandı? — Sayfa 4/4 | RehberSanayi