Ortaokulunda Bulunan 316 Öğrencinin 4 Taşıma Merkezi Okula 23 Hat Üzerinden 27 Araç ile 181 İş Günü Taşınması İşi.
İKN 2026/1216462 numaralı kamu ihalesini Mertem Gurup Danışmanlık Doğalgaz Temizlik İnşaat Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 1.649.453 ₺, 3 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Mertem Gurup Danışmanlık Doğalgaz Temizlik İnşaat Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 1.649.453 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 10.258.516 ₺
- Teklif Sayısı
- 3 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR SAMSUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AYVACIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Samsun
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 2 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (2 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Samsun filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %130 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 8 ihalenin tipik sözleşme aralığının %130 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Mertem Gurup Danışmanlık Doğalgaz Temizlik İnşaat Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR SAMSUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AYVACIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
6 Ay Süre ile Sürücülü Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi
Kaya Ulaşım Hizmetleri ve Filo Kiralama Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 11.023.680 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1579868
Araç Kiralama
Ayder Turizm Ticaret Limited Şirketi • 5.100.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1495363
Araç Kiralama
Kemer VİP Turizm Taşıma Oto Kiralama Emlak Otomotiv İnşaat Ticaret Limited Şirketi • 28.999.926 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1075967
Kiralık Araç Tedarikine Yönelik (Yakıt Hariç) Hizmet Alımı İşi
VAV Taşımacılık Turizm Organizasyon Otomotiv Ticaret Limited Şirketi • 4.946.400 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1139815
Eğitim Öğrencilerinin 175 Hat 175 Araç ve 2339 Öğrencinin 44 Taşıma Merkezi Okula 181 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı
Mustafa Duroğlu • 633.500 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1146338
Okula 35 Araç ile 181 İş Günü (14 Eylül 2026-25 Haziran 2027 Tarihleri Arası) Taşınması İşi
Erçelik Taşımacılık Yemek İnşaat Petrol Nakliye Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, Metiga Kurye Hizmetleri Turizm Gıda İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı • 12.217.500 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1230878
Samsun İlinde Son İhale Sonuçları
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Öğrenci Taşıma İşi
Merih Yılmaz • 621.258 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1270668
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Ortaöğretim Öğrenci Taşıma İşi
Merih Yılmaz • 3.130.938 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1268990
Planlarına Esas Mikrobölgeleme Etüt Raporu ile Hidrolik ve Hidrolojik Etüt Raporunun Yaptırılması İşi
Sönmez Jeoteknik Sondaj Mühendislik İnşaat Turizm Madencilik Hayvancılık Tekstil Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi • 5.987.025 ₺ • 11 teklif • İKN 2026/1073671
Yaptırılması Hizmet Alım İşi
KZM Laboratuvar Hizmetleri Mühendislik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 7.605.500 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/882328
875 Haneye Her Bır Haneye 800 kg Kömürün Depodan Yükleme Isı
Yaldır Madencilik, Nak.Gıda, İnş ve Mal.Orman Ür.Hay.Tekstil Oto.Ta.Tic.ve San.Ltd.Şti. • 1.945.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1437361
Hekimi ve Diğer Sağlık Elemanları Hizmet Alımı
İlkadım Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Limited Şirketi • 21.966.760 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1258456
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Samsun merkezli firmalarda.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun • aynı şehir
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun • aynı şehir
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun • aynı şehir
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
4U AUTOMOTIVE INTERNATIONAL YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Ankara
Ankara Sincan OSB'den Ford, Fiat, Renault, Toyota uyumlu OEM kalite yedek parça — 48 saat teslimat, 15+ ülkeye ihracat, toplu alımda özel fiyat.
Tedarikçi misiniz? Mertem Gurup Danışmanlık Doğalgaz Temizlik İnşaat Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol