Osmaniye Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
Osmaniye ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 83 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- ve Montaj Hizmet Alım İşiAref Group Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL2 teklifHizmetOsmaniye10 Tem 2026İKN 2026/998010
- Organizasyon Hizmet Alım İşiYS Akademi Organizasyon İnşaat Taahhüt Temizlik Yemekçilik Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi8,9 milyon TL4 teklifHizmetOsmaniye10 Tem 2026İKN 2026/972102
- Yapım İşi
- Osmaniye Düziçi Kaymakamlık Lojmanı Yapım İşi
- Onarım İşi
- Şefliklerinde Odun Dışı Orman Ürünleri Envanteri ve Planlanması Yapılmaşı İşiHicri Mühendislik Ormancılık Hafriyat İnşaat Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi612.600 TL1 teklifHizmetOsmaniye9 Tem 2026İKN 2026/1018260
- Römorklu Traktör AlımıKamalı Ede Otomotiv Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,3 milyon TL1 teklifMalOsmaniyeOtomotiv Yan Sanayi9 Tem 2026İKN 2025/423224
- 2 Kısım Yaş Sebze ve Meyve, Ekmek Alımı
- Osmaniye Merkez ve İlçeler 5 Adet Okul Doğalgaz Dönüşüm İşiÜN-SA Mühendislik Elektrik İnşaat Ağaç İşleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İntegral Mimarlık ve Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı2,9 milyon TL6 teklifYapımOsmaniyeEnerji ve Enerji Ekipmanları8 Tem 2026İKN 2026/908613
- İnşaat Malzemesi Alım İşiEmrehan İnşaat Hafriyat Tarım Turizm Tekstil Gıda Hayvancılık Tıbbi Aletler Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL2 teklifMalOsmaniyeİnşaat ve Yapı Malzemeleri8 Tem 2026İKN 2026/1011096
- Kırmızı ve Beyaz Et Alım İşi
- Şefliklerinde Toplam 300,60 ha Alanda Endüstriyel Plantasyon Ağaçlandırması Yapmak Amacıyla Makinalı Arazi HazırlığıÖzar Ormancılık İnşaat Hafriyat Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi11,9 milyon TL8 teklifHizmetOsmaniyeSanayi Makina Bakım-Onarım7 Tem 2026İKN 2026/686289
- Trafo, Altyapı ve Abonelik Yapım İşleriOrmanlar Mühendislik İnşaat Nakliye Otomotiv İthalat İhracat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL2 teklifYapımOsmaniyeElektrik ve Elektronik7 Tem 2026İKN 2026/1130630
- 150000 m² Beton Yol Yapım İşiÖzidaş Sanayii Ticaret Anonim Şirketi56,3 milyon TL1 teklifYapımOsmaniyeBeton ve Çimento7 Tem 2026İKN 2026/1037101
- Albay Halil İbrahim Karaoğlanoğlu Kışlasında Bulunan Bina ve Sundurmaların Bakım Onarım İşi
- Düziçi İlçesi Kuşçu Köyü Sulama Suyu Hattı ve Havuzu Yapım İşiLatif Alaca İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL2 teklifYapımOsmaniyeTarım ve Hayvancılık Ekipmanları3 Tem 2026İKN 2026/985765
- Hizmet Alım İşi
- Asfalt Plent Tesisi Temeli ve İstinat Perde Yapım İşiFK Global Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi14 milyon TL6 teklifYapımOsmaniyeİnşaat ve Yapı Malzemeleri2 Tem 2026İKN 2026/915588
- Alan Yangın Söndürme İşçiliği ve Minibüs Kiralama Hizmet Alımı İşiÖzar Ormancılık İnşaat Hafriyat Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi10 milyon TL6 teklifHizmetOsmaniyeElektrik ve Elektronik2 Tem 2026İKN 2026/788366
- Hizmet Binası Yapım İşiBMA Tasarım Yapı İnşaat Emlak Tarım Ürünleri Gıda İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi33 milyon TL3 teklifYapımOsmaniye2 Tem 2026İKN 2026/1030591
- Kıyafet Alım İşi
- 2026 Yılı Haziran- Aralık Dönemi İş Yeri Hekimi Hizmet AlımıDermancan Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Özel Sağlık Hizmetleri Medikal Organizasyon Emlak ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi Osmaniye Şubesi397.600 TL8 teklifHizmetOsmaniye30 Haz 2026İKN 2026/781224
- 261 Kodlu Orman Yolu Üst Yapı Yapımı İşiSığnak Mühendislik İş Makineleri Kiralama ve Hafriyat Limited Şirketi2,3 milyon TL4 teklifYapımOsmaniyeİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/730154
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.