Mersin Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 3
Mersin ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 153 sonuçlanmış ihale — 3 sayfa.
- Samsun Büyükşehir Belediyesi Doğu Bölgesi 1.Etap Yol Yapım İşiMikail Akyüz İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi217,8 milyon TL10 teklifYapımMersin8 Tem 2026İKN 2026/604877
- Şefliği 2026 Yılı Şabanözü Göleti Yeşil Kuşak Ağaçlandırma Uygulama Projesi Makineli Arazi Hazırlığı Hizmet Alım İşiUmut Sadı Sadi Ormancılık2,1 milyon TL4 teklifHizmetMersinMakine ve Ekipman İmalatı7 Tem 2026İKN 2026/925108
- Ürünleri Mal Alımı
- Hazırlığı Hizmet Alımı İşiCisad Mühendislik Ormancılık Gıda İnşaat Lojistik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,9 milyon TL12 teklifHizmetMersin6 Tem 2026İKN 2026/905807
- Tamburlu Ağaç Dalı ve Bitkisel Atık Parçalama MakinesiSoydanlar Makina İmalatı Gıda Tekstil İnşaat Nakliyat İthalat İhracat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi3,9 milyon TL1 teklifMalMersinMakine ve Ekipman İmalatı6 Tem 2026İKN 2026/756405
- AlımıFüme Yemek Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi51,3 milyon TL3 teklifHizmetMersin6 Tem 2026İKN 2026/1146799
- Savur Belediyesi İş Makinesi Kiralama
- (736-737 Kodlu Yolda)Betaş İnşaat Turizm Otomotiv Makina ve Petrol Ürünleri İthalat İhracat Üretim Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,5 milyon TL2 teklifYapımMersin3 Tem 2026İKN 2026/969953
- 6 Aylık İş Güvenliği UzmanıYaşam Aktif Ortak Sağlık Güvenlik Birimi İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanlık Mühendislik Mimarlık Özel Eğitim ve Sağlık Hizmetleri İnşaat Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL5 teklifHizmetMersin3 Tem 2026İKN 2026/901438
- Alımı
- Alımı (4 Kısım)
- 8 cm lik Kilitli Parke TaşıEgam Madencilik Yapı Tarım Ürünleri Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,2 milyon TL4 teklifMalMersinBeton ve Çimento3 Tem 2026İKN 2026/825198
- Gülnar-Aydıncık, Erdemli, Silifke, Mut İlçelerinde Şoförsüz ve Akaryakıtsız İş Makinası Kiralama Hizmet Alımı İşiBEF Lojistik Limited Şirketi17,1 milyon TL4 teklifHizmetMersinEnerji ve Enerji Ekipmanları3 Tem 2026İKN 2026/751353
- Müteferrik İşlerde Personel ÇalıştırılmasıTMZ Grup Gıda Tedarik Yemekçilik Temizlik Limited Şirketi31,3 milyon TL2 teklifHizmetMersin3 Tem 2026İKN 2026/729923
- 3 Kısım Olan: 3 Kalem Tatlı, 4 Kısım Olan: 4 Kalem Unlu Mamül, 5 Kısım Olan: 5 Kalem Tavuk Eti Alım
- Kırtasiye Malzemesi Satın Alınması
- Alım İşiADB Yapı Turizm Tarım Tekstil İthalat İhracat Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL1 teklifHizmetMersin2 Tem 2026İKN 2026/895737
- Diyarbakır İli Sur İlçesi Bağıvar Anadolu Lisesi Onarım İşiYatırım İnşaat Makina Elektrik Kimya Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL29 teklifYapımMersin2 Tem 2026İKN 2026/884216
- Orman Yangınlarıyla Mücadelede Çalıştırılacak Hükümlü Personel İçin Özel Bütçe Ödenekli Servis Hizmet Alım İşiKara Otobüs İşletmesi Turizm Nakliyat İnşaat Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL6 teklifHizmetMersinElektrik ve Elektronik2 Tem 2026İKN 2026/865803
- Amaçlı Sahasının Üzerinin KapatılmasıDRC Dekorasyon Yapı İnşaat Nakliyat Temizlik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,8 milyon TL5 teklifYapımMersin2 Tem 2026İKN 2026/862285
- Ekmek Poşeti ve Ambalaj MalzemesiMAY Tarımsal Gıda Tekstil İnşaat İhtiyaç Maddeleri ve Tedarik Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi4,1 milyon TL3 teklifMalMersinGıda ve İçecek2 Tem 2026İKN 2026/832747
- Elektrik Malzemesi Alımı
- 36 Ay Süreli SBYS (Sağlık Bilgi Yönetim Sistemi) Hizmeti AlımıKardelen Global Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi170,6 milyon TL1 teklifHizmetMersinBilişim ve Yazılım Teknolojileri2 Tem 2026İKN 2026/484072
- Mobilya Alımı
- Aşevi Projesi 2026 20 Kalem Mal Alımı
- İşi
- Kırtasiye Seti Alımı İşiMesas Kırtasiye İnşaat Gıda Özel Eğitim Hizmetleri Temizlik Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi15,3 milyon TL9 teklifMalMersinAmbalaj ve Kağıt Ürünleri1 Tem 2026İKN 2026/558486
- KlimaDerya Klima Merkezi Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Taahhüt Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL8 teklifMalMersinBeyaz Eşya1 Tem 2026İKN 2026/346770
- Antalya Öğretmenevi Personel Hizmet AlımıMirada Taahhüt İnşaat Ticaret Limited Şirketi1,1 milyon TL3 teklifHizmetMersin30 Haz 2026İKN 2026/987581
- Yaş Sebze ve MeyveMireş Tarım Ürünleri Gıda Maddeleri Yaş Sebze Meyve Nakliye Yemekçilik İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi7,1 milyon TL3 teklifMalMersinGıda ve İçecek30 Haz 2026İKN 2026/849356
- 1 Kalem Kırmızı Et ÜrünleriAltın Gıda Maddeleri Hayvancılık Tarım Ürünleri Nakliye LPG Tüp Ticaret Limited Şirketi11,7 milyon TL4 teklifMalMersin30 Haz 2026İKN 2026/752190
- Sürücüsüz Taşıt ve İş Makinesi KiralamaMersin Büyükşehir İmar İnşaat Elektrik Üretim Özel Güvenlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi194,8 milyon TL2 teklifHizmetMersinMakine ve Ekipman İmalatı30 Haz 2026İKN 2026/691666
- Ortaokul Yapım İşiİRM Yapı Limited Şirketi, Alpaslan Yol İnşaat Taahhüt Metal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş Ortaklığı75,9 milyon TL35 teklifYapımMersin30 Haz 2026İKN 2026/581173
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.