İstanbul Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 35

İstanbul ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 2.061 sonuçlanmış ihale35 sayfa.

  1. Olan 2025 Yılı Aralık Ayı DMO Dışı 121 Kalem Medikal Depo (Tıbbi Sarf, Laboratuvar Sarf, Diş Sarf) Malzeme Alım İşi
    Gökay Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1.088 TL28 teklifMalİstanbulİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/534262
  2. 31 Kalem Temizlik Malzeme Alımı
    Yaşar Çakmak669.320 TL10 teklifMalİstanbulKimya Sanayi30 Haz 2026İKN 2026/518552
  3. 33 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
    ALG Kimya ve Dış Ticaret Limited Şirketi30.600 TL22 teklifMalİstanbulİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/498342
  4. Cihazı
    İmasan Makina ve Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi4,6 milyon TL7 teklifMalİstanbul30 Haz 2026İKN 2026/487351
  5. Hırdavat Mal Alımı İşi
    İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi1,3 milyon TL3 teklifMalİstanbulMetal İşleme30 Haz 2026İKN 2026/468098
  6. Patoloji Tanısal ve Prediktif Moleküler Test Hizmeti Alımı
    Altıum Internatıonal Laboratuvar Cihazları Anonim Şirketi19,3 milyon TL2 teklifHizmetİstanbul30 Haz 2026İKN 2026/465816
  7. 13 Kalem Tıbbi Sarf Malzemesi Alımı İhalesi
    Orya Tıbbi Gaz ve Enerji Teknolojik Ürünleri Dış Ticaret Limited Şirketi132.000 TL12 teklifMalİstanbulİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/438667
  8. 4 Kısım 18 Kalem Göz Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
    Vefa Optik ve Medikal Malzeme İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi228.000 TL4 teklifMalİstanbulİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/436682
  9. 31/12/2027 Tarihleri Arası 391 Personel ile Temizlik Hizmet Alımı İşi
    Bengi Temizlik Servis ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi535,2 milyon TL4 teklifHizmetİstanbulKimya Sanayi30 Haz 2026İKN 2026/407990
  10. TÜBİTAK RUTE Batarya Test Merkezi Yapım İşi
    Zafer Karabacak30,3 milyon TL4 teklifYapımİstanbul30 Haz 2026İKN 2026/398642
  11. Filtre Alımı İhalesi
    Bıogenıus Biyoteknoloji ve Sağlık Ürünleri Limited Şirketi43,6 milyon TL5 teklifMalİstanbul30 Haz 2026İKN 2026/352205
  12. Yol Çizgi Boyası ile Trafik İşaretlemeleri
    Marsis Trafik Malzemeleri Turizm İnşaat Taahhüt Nakliyat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi8,1 milyon TL12 teklifYapımİstanbul30 Haz 2026İKN 2026/341114
  13. Ekipman Alımı
    Ali Rıza Toprak129.840 TL3 teklifMalİstanbul30 Haz 2026İKN 2026/334467
  14. 41 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı
    Filiz Acar8,5 milyon TL11 teklifMalİstanbulKimya Sanayi30 Haz 2026İKN 2026/256097
  15. 2 Aylık Laboratuvar Hizmet Alımı
    Roche Diagnostics Turkey Anonim Şirketi6,9 milyon TL1 teklifHizmetİstanbulİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/1084265
  16. ''1 Aylık Laboratuvar Hizmet Alımı''
    Yetki Medikal Ürünleri İlaç İtriyat ve Tıbbi Cihazlar Limited Şirketi4,2 milyon TL2 teklifHizmetİstanbulİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/1083920
  17. Bileşikleri
    Fefa Nükleer Tıp Ticaret Limited Şirketi20,5 milyon TL1 teklifHizmetİstanbul30 Haz 2026İKN 2026/1078867
  18. Düzenlemesi
    Geoart Geosentetik Limited Şirketi9,7 milyon TL4 teklifYapımİstanbul30 Haz 2026İKN 2026/1070602
  19. Konaklama ve Ulaşım
    MU AY Organizasyon Medya Reklam İnşaat Gıda Temizlik Nakliye İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi3,3 milyon TL2 teklifHizmetİstanbul30 Haz 2026İKN 2026/1022557
  20. 2026 Yılı Sünnet Kıyafeti Alım İşi
    Salim Karakaş2,6 milyon TL2 teklifMalİstanbulTekstil30 Haz 2026İKN 2026/1013634
  21. 1 Adet Mobil X-Ray Bagaj Kotrol Cihazı
    Teknik Döküm Kaplama Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi198.500 TL2 teklifMalİstanbulMobilya30 Haz 2026İKN 2023/968682

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım
İstanbul Kamu İhale Sonuçları: Kim, Neyi, Kaça Kazandı? — Sayfa 35/35 | RehberSanayi