Isparta Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 3
Isparta ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 129 sonuçlanmış ihale — 3 sayfa.
- Tesislerimiz İçin)Öz-Zirve İnşaat Madencilik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,6 milyon TL20 teklifMalIsparta2 Tem 2026İKN 2026/99909
- Hizmet Araçlarında Kullanılmak Üzere MotorinServer Nakliyat Otomotiv İnşaat Emlak Taahhüt Yenilenebilir Enerji Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,6 milyon TL1 teklifMalIspartaEnerji ve Enerji Ekipmanları1 Tem 2026İKN 2026/804539
- Kırtasiye Malzemeleri
- DSİ 18 Bölge Müdürlüğü (Isparta) Şoförlü TaşımaBeşbeş Tur Turizm Taşımacılık Petrol Ürünleri İnşaat Temizlik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi79,6 milyon TL6 teklifHizmetIsparta1 Tem 2026İKN 2026/570360
- Tefenni Hükümet Konağı Doğalgaz Dönüşümü
- 2001 EGZ-BET-146 Album Numaralı Tesısın Boya ve Çatı Onarımı İşi
- 20 Kalem KırtasiyeTeknikalpark Kopyalama Baskı Sistemleri Bilgisayar ve Büro Makinaları Kırtasiye Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Taşımacılık Limited Şirketi124.450 TL6 teklifMalIspartaAmbalaj ve Kağıt Ürünleri30 Haz 2026İKN 2026/745078
- 38 Kalem Temizlik ve Kırtasiye Malzeme AlımıFora Kağıt Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi36.800 TL10 teklifMalIspartaKimya Sanayi30 Haz 2026İKN 2026/582788
- 75 Kalem Tıbbi Sarf Malzemeleri
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.