Gaziantep Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 5
Gaziantep ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 250 sonuçlanmış ihale — 5 sayfa.
- MR-BT Raporlama Hizmeti AlımıAtlantis Radyoloji Görüntüleme Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi6,1 milyon TL2 teklifHizmetGaziantep1 Tem 2026İKN 2026/719114
- 2026 Yılı Temizlik Malzemesi AlımıBeyaz Tema Kurumsal İnşaat Makina Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL11 teklifMalGaziantepKimya Sanayi1 Tem 2026İKN 2026/672504
- (Koagülasyon Testleri)Mikro Tanı Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,8 milyon TL1 teklifHizmetGaziantep1 Tem 2026İKN 2026/1049307
- Sürücüsü İdareye Ait Olmak Üzere 24 Ay Süreli 3 Adet Aracın Hizmet Alımı Suretiyle Kiralanması İşidirAzranur Taşımacılık Turizm Gıda ve Temizlik Maddeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,8 milyon TL8 teklifHizmetGaziantep30 Haz 2026İKN 2026/875909
- Yol Yapım Çalışmalarına Engel Olan, Emniyet Mesafesini İhlal Eden Elektrik Direklerinin Deplasesinin Yapılması İşi
- Medikal Malzemesi AlımıKidnevo Medikal Ticaret Anonim Şirketi3 milyon TL6 teklifMalGaziantepİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/605689
- 4 Kısım Tıbbi Cihaz ve Demirbaş Malzeme AlımıObmed Medikal Ürünler Limited Şirketi81.750 TL5 teklifMalGaziantepİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/561340
- Teleradyoloji Yöntemi ile Tomografi Raporlama Hizmeti AlımıAtlantis Radyoloji Görüntüleme Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi10,2 milyon TL3 teklifHizmetGaziantep30 Haz 2026İKN 2026/542246
- 1 Kısım Su Arıtma Cihazı AlımıAtatek Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,1 milyon TL1 teklifMalGaziantepMakine ve Ekipman İmalatı30 Haz 2026İKN 2026/429269
- İletim Hattı Direği İçin 5660 kg Galvanizli Civatalı Demir Direk Parçaları AlınmasıGüneydoğu Galvaniz Enerji Metal İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL3 teklifMalGaziantepMetal ve Metalürji30 Haz 2026İKN 2026/1063393
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.