Erzurum Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 5
Erzurum ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 283 sonuçlanmış ihale — 5 sayfa.
- 2026 Yılı 11 Kısım 11 Araç 251 İş Günü Personel Taşıma Alımı
- Çat Muhtelif Okullar - 2 Onarım İşi
- Horasan Muhtelif Okullar Onarım İşi
- Ana Bina Zemin, 1, 2, ve 3 Kat Fancoil Boru Değişimi İşiEr-Doğucan İnşaat Taahhüt Nakliye Plastik Sanayi Bilgisayar Sistemleri Temizlik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi4,8 milyon TL3 teklifYapımErzurumİnşaat ve Yapı Malzemeleri7 Tem 2026İKN 2026/852494
- ve 4 Adet Klima Santralinin Bakım, Onarım, Test ve Devreye Alınması Hizmet Alım İşiKA Elektrik Tesisat Enerji İnşaat Taahhüt Güvenlik Sistemleri Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,6 milyon TL1 teklifHizmetErzurumBeyaz Eşya7 Tem 2026İKN 2026/1012006
- Kapsamında Genel Onarım İşi
- İspir İlçesi Mimar Sinan MTAL Atölye Onarım İşi
- Şeflikleri Proje Sahalarında Ot Alma Çapa ve Teras Onarımı İşiŞEN Ekinci Otomotiv İnşaat Peyzaj Taşımacılık Tarım Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi749.268 TL25 teklifHizmetErzurum6 Tem 2026İKN 2026/924957
- Yapım İşiEr-Tuğra İnşaat Taahhüt Nakliyat Elektrik Ağaçlandırma Hayvancılık Ticaret Sanayi Limited Şirketi16,8 milyon TL23 teklifYapımErzurum6 Tem 2026İKN 2026/904098
- Elektrik Malzemesi AlımıÜç Kardeşler Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,3 milyon TL2 teklifMalErzurumElektrik ve Elektronik6 Tem 2026İKN 2026/897101
- 2026 Yılı İnşaat Malzemesi AlımıKöseoğulları Dayanıklı Tüketim Malları Hayvancılık İnşaat Taahhüt Gıda Nakliye Ticaret Sanayi ve Pazarlama Limited Şirketi119,7 milyon TL3 teklifMalErzurumİnşaat ve Yapı Malzemeleri6 Tem 2026İKN 2026/874667
- 124 (Oltu) ve 125 (Hınıs) Şube Şeflikleri Yollarında Taş Duvar, Drenaj, Hendek, Menfez Yapım ve Onarım İşi - 2026Muhammed Salih Ekinoğlu9,4 milyon TL13 teklifYapımErzurumİnşaat ve Yapı Malzemeleri6 Tem 2026İKN 2026/864569
- Hidrofor Sirkülasyon Sistemleri ve Fancoil Sistemi Periyodik Bakım Onarım İhalesi Alımı
- Malzeme Alımı İşi
- Söndürme Sistemleri Onarım İşi
- Aşkale Muhtelif Okullar Onarım İşiOPT Organizasyon Proje Tasarım İnşaat Taahhüt Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,5 milyon TL29 teklifYapımErzurum6 Tem 2026İKN 2026/704002
- Şenkaya İlçesi Muhtelif Okullar Onarım İşiRais İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi4,1 milyon TL6 teklifYapımErzurum3 Tem 2026İKN 2026/919052
- Yollarında, Karıncadüzü Orman İşletme Şefliği 221 Kod Nolu ve 203 Kod Nolu Orman Yollarında Sanat YapısıEser İnşaat Orman İşleri Elektrik Temizlik Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi1 milyon TL1 teklifYapımErzurum3 Tem 2026İKN 2026/917571
- (5 Kısım)
- Orman Emvallerinin İstiflenmesi İşiAkdemir Kardeşler İnşaat Taahhüt İşleri ve Nakliyecilik Gıda Temizlik Hizmetleri Madencilik Hayvancılık ve İnşaat Malzemeleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi5,8 milyon TL1 teklifHizmetErzurum3 Tem 2026İKN 2026/848602
- Tesisi Elektrik, Mekanik ve Otomasyon Sistemlerinin Yaptırılması İşi
- Aşkale Muhtelif Okullar-3 Onarım İşi
- 873 Temel Eğitim Öğrencisinin 77 Araçla Taşınması Hizmet Alımı İşi
- Aziziye İlçesi Muhtelif Okullar Onarım İşi
- Elektrik İşiBeydoğanoğlu Yapı İnşaat Mimarlık Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL2 teklifHizmetErzurumElektrik ve Elektronik2 Tem 2026İKN 2026/911434
- Mescid ve Kültür-Taziye Evi Hizmet Binası Yapımı İşi
- Ayan Devlet Hastanesi Doğalgaz Dönüşüm İşi ve Beypınar Köyü Sağlık Evi Bakım Onarım İşi)Fahrettin Alim2,1 milyon TL7 teklifYapımErzurumEnerji ve Enerji Ekipmanları2 Tem 2026İKN 2026/896232
- Hırdavat ve Temizlik Malzemesi AlımıErzurum Çevre Temizlik Ağaç Peyzaj ve Enerji Ticaret Sanayi Anonim Şirketi4,5 milyon TL2 teklifMalErzurumMetal İşleme2 Tem 2026İKN 2026/820882
- Nalbur/Hırdavat/İnşaat Malzemesi
- Park Giriş Takı ve Park Tabelası Alımı İşi
- 3 Tonluk Galvanizli Yangın Söndürme Tankeri AlımıErzurum Çevre Temizlik Ağaç Peyzaj ve Enerji Ticaret Sanayi Anonim Şirketi36,8 milyon TL1 teklifMalErzurumMetal ve Metalürji1 Tem 2026İKN 2026/757332
- 5 Kısım Otokar Yedek Parça AlımıAydan Otomotiv Elektrik İnşaat ve Yedek Parça Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL4 teklifMalErzurumYedek Parça1 Tem 2026İKN 2026/743230
- Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimlerinden (OSGB) Hizmet AlımıNefesus OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL1 teklifHizmetErzurum1 Tem 2026İKN 2026/698620
- Kapsamında Genel Onarımı İşiErtuğra İnşaat Taahhüt Doğalgaz Elektrik Elektronik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi7,4 milyon TL4 teklifYapımErzurum30 Haz 2026İKN 2026/905840
- Sivas Zara Mehmet Habib Soluk Öğretmenevi Onarım İşi
- Hizmeti AlımıPalandöken Safir Taşımacılık Turizm İnşaat Taahhüt Gıda Ticaret Sanayi Limited Şirketi1,8 milyon TL7 teklifHizmetErzurum30 Haz 2026İKN 2026/866380
- Sanat Yapıları YapımıMSM Asfalt Yol Yapım İnşaat Taahhüt Petrol Hafriyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi33,9 milyon TL7 teklifYapımErzurum30 Haz 2026İKN 2026/791705
- Bakım Onarım Yapılması İşi
- ESMEK Kurslarında Kullanılmak Üzere Mal ve Malzeme AlımıErzurum Spor Kültür Sanat Etkinlikleri ve İşletmeciliği Ticaret Sanayi Anonim Şirketi14,2 milyon TL1 teklifMalErzurum30 Haz 2026İKN 2026/772196
- Ses, Işık ve Elektronik Malzeme AlımıErzurum Kültür Turizm Eğitim Reklam ve Sanat Ürünleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi4,5 milyon TL1 teklifMalErzurumElektrik ve Elektronik30 Haz 2026İKN 2026/748019
- Yollarında Aşınma Asfalt YapımıKristal Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Anonim Şirketi, Mehmet Fatih Kaya Mfk Mühendislik İş Ortaklığı149,1 milyon TL6 teklifYapımErzurumİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/696661
- ve Damar Cerrahi Anabilim Dalının İhtiyacı Olan 32 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alım İşi
- Laboratuvar Cihazları TaşımaBiokim Teknik Sistemler Laboratuar Cihazları İnşaat Taahhüt Doğalgaz Itriyat Kırtasiye Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi6,4 milyon TL2 teklifHizmetErzurumİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/1017760
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.