Çorum Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2

Çorum ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 83 sonuçlanmış ihale2 sayfa.

  1. Dondurulmuş Gıda Alımı
    Suat Hayri Yiğitbaşı18,7 milyon TL13 teklifMalÇorumGıda ve İçecek10 Tem 2026İKN 2026/787944
  2. CNG (Sıkıştırılmış Doğalgaz) Alımı
    Tez Oksijen Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi3,8 milyon TL1 teklifMalÇorumEnerji ve Enerji Ekipmanları9 Tem 2026İKN 2026/964263
  3. Temel Eğitim Kurumları 1 Grup Onarım İnşaatı İşi
    Ercan Yıldırım2,6 milyon TL4 teklifYapımÇorumİnşaat ve Yapı Malzemeleri9 Tem 2026İKN 2026/922719
  4. ve Spor Salonu Dış Cephelerinin Boyanması İşi
    Öcal Eker3,6 milyon TL21 teklifYapımÇorumİnşaat ve Yapı Malzemeleri9 Tem 2026İKN 2026/913302
  5. CNG / LNG Mal Alımı
    Tez Oksijen Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi5,1 milyon TL2 teklifMalÇorum9 Tem 2026İKN 2026/902239
  6. Çorum Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Onarım İnşaatı
    Eser Yapı Market Limited Şirketi5,2 milyon TL7 teklifYapımÇorumİnşaat ve Yapı Malzemeleri8 Tem 2026İKN 2026/915298
  7. 2026 Yılı İtfaiye Müdürlüğü Yazlık-Kışlık İş Elbisesi Alımı
    BKM Tekstil Giyim Dış Ticaret Limited Şirketi1,8 milyon TL2 teklifMalÇorum8 Tem 2026İKN 2026/877612
  8. Kedi Köpek Mama Fabrikası Karkas Yapım İşi
    Oran İnşaat Taahhüt Nakliye Gıda ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticareti İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi4,3 milyon TL3 teklifYapımÇorum8 Tem 2026İKN 2025/988406
  9. Hamam ve Spor Salonu Yapım İşi
    Eren Üzüm12,7 milyon TL2 teklifYapımÇorum7 Tem 2026İKN 2026/879174
  10. Kireç Ocağı ve Kireç Dairesi İnşaat İşleri
    Hüseyin Gazi Emekli6,3 milyon TL2 teklifYapımÇorumİnşaat ve Yapı Malzemeleri6 Tem 2026İKN 2026/915688
  11. 250000 Metreküp CNG (Sıkıştırılmış Doğalgaz)
    TEZ Oksijen Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi7,5 milyon TL2 teklifMalÇorumEnerji ve Enerji Ekipmanları6 Tem 2026İKN 2026/908709
  12. Yapım İşi
    Tekin Karo Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL3 teklifYapımÇorum6 Tem 2026İKN 2026/902225
  13. 2025 Yılı Tekstil Malzemeleri Alımı (12 Aylık)
    Keziban Atça349.410 TL7 teklifMalÇorumTekstil6 Tem 2026İKN 2024/1362677
  14. 60 Ton Kapasiteli Kantar Yapımı
    Şahin Bekdamar98.000 TL3 teklifYapımÇorum6 Tem 2026İKN 2021/559589
  15. Malzemeleri Alımı
    İsmail Kökez1,3 milyon TL2 teklifMalÇorum3 Tem 2026İKN 2026/919830
  16. Parke Taşı, Bordür Taşı ve Oluk Taşı ile Döşeme Kaplaması Yapılması
    Kubilay Gül Gül Mühendislik İnşaat27,5 milyon TL7 teklifYapımÇorumBeton ve Çimento3 Tem 2026İKN 2026/893143
  17. Öğrenci Pansiyonu Güçlendirme ve Onarım İnşaatı
    Cengiz Gül21,3 milyon TL15 teklifYapımÇorumİnşaat ve Yapı Malzemeleri3 Tem 2026İKN 2026/881486
  18. Ziraat Fakültesi Konferans Salonu Çelik Çatı ve Tadilat Yapım İşi
    Cengiz Gül5,4 milyon TL4 teklifYapımÇorumMetal ve Metalürji2 Tem 2026İKN 2026/950679
  19. Hizmet Alımı (Akçaabat)
    Supra Sağlık Eğitim Turizm Tarım Nakliye İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi4,9 milyon TL1 teklifHizmetÇorum2 Tem 2026İKN 2026/1120057
  20. Astsubay Ahmet Can Lojman Binası Onarım İşi
    Ercan Yıldırım1,7 milyon TL18 teklifYapımÇorum1 Tem 2026İKN 2026/882997
  21. Eti Alımı
    Arissa Gıda Kuruyemiş Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi228.535 TL7 teklifMalÇorum1 Tem 2026İKN 2026/739369
  22. 5 Kalem Hemodiyaliz Solüsyonu Alımı
    CMB Medikal Konfeksiyon Tekstil İthalat İhracaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,4 milyon TL1 teklifMalÇorumİlaç ve Medikal Cihaz1 Tem 2026İKN 2026/1001423
  23. Hazır Beton
    Alaca Beton Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5 milyon TL2 teklifMalÇorumBeton ve Çimento30 Haz 2026İKN 2026/859284

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım