Balıkesir Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
Balıkesir ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 95 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- 14, 15, 18, 21 Nolu Bölmelerde Endüstriyel Plantasyon Arazi Hazırlığı İşi
- Alüminyum SülfatHicri Ercili Deniz Nakliyat Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi191,9 milyon TL1 teklifMalBalıkesirMetal ve Metalürji21 Tem 2026İKN 2026/623606
- Söndürülmesinde Görevlendirilecek Hükümlü Yer Ekiplerinin Taşınmasında Çalıştırılmak Üzere 2 (İki) Adet Minibüs Kiralanması Hizmet Alımı İşi
- 13500 Adet Beyaz Yumurtacı Yarka AlımıGürler Tarım Hayvancılık İnşaat Gıda Üretim Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi3 milyon TL2 teklifMalBalıkesirBeyaz Eşya17 Tem 2026İKN 2026/989460
- Ekmeklik Un ve Türevlerinin AlımıMutlu Makarnacılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi220,1 milyon TL9 teklifMalBalıkesirGıda ve İçecek17 Tem 2026İKN 2026/927924
- AlımıAltıntaş Kardeşler Beton Kömür Nakliye İnşaat Malzemeleri Akaryakıt Turizm Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi13 milyon TL6 teklifMalBalıkesir17 Tem 2026İKN 2026/909808
- Gıda Malzemeleri Alım İşiOrka Ev Dışı Tüketim Maddeleri Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi10 milyon TL6 teklifMalBalıkesirGıda ve İçecek17 Tem 2026İKN 2026/890377
- Görevlendirilecek Hükümlü Yer Ekibinin Taşınmasında Çalıştırılmak Üzere 1 (Bir) Adet Minibüs Kiralanması Hizmet Alımı İşi
- 1985-SDP-BET-070, 1962-KOĞ-KAR-033 ve 1962-TUV-KAR- 030 Albüm Numaralı Binaların Bakım Onarımı Yapılması İşi
- 810000 kg Tavuk YemiAytekin Tavukçuluk Yem Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi15,3 milyon TL2 teklifMalBalıkesirGıda ve İçecek16 Tem 2026İKN 2026/864670
- Parke Taş Yol Yapım ve Mevcut Parke Taşlı Yollarda Onarım Yapım İşiAslan Yol İnşaat Madencilik Nakliyat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi53,3 milyon TL6 teklifYapımBalıkesirBeton ve Çimento14 Tem 2026İKN 2026/894378
- Kampüs Alanı İçerisinde Muhtelif AG Elektrik Tesisatı Yapım İşleriGüney Elektrik Makina İnşaat Mimarlık Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi16,5 milyon TL1 teklifYapımBalıkesirİnşaat ve Yapı Malzemeleri14 Tem 2026İKN 2026/1103951
- ATV Mal Alım İşi
- Gökçeada Öğrenci Yurdu Kömür AlımıAKŞ Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi883.000 TL5 teklifMalBalıkesirEnerji ve Enerji Ekipmanları14 Tem 2026İKN 2026/1040815
- Akhisar Açık Ceza İnfaz Kurumu Kemikli Dana Eti Alımı (But)Karesi Et Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL4 teklifMalBalıkesir13 Tem 2026İKN 2026/1053514
- Ek Binası OO Onarım İşiBilimsel İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2 milyon TL20 teklifYapımBalıkesir10 Tem 2026İKN 2026/880801
- Alüminyum SülfatHicri Ercili Deniz Nakliyat Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi48,1 milyon TL2 teklifMalBalıkesirMetal ve Metalürji10 Tem 2026İKN 2026/869486
- Muhtelif Yapım İşleri
- Şefliği Azaplı Membran STÇ Tamiratı Yapımı
- Yarbay Vecihibey Yurdu ve Fatma Ana Yurdu Bakım Onarım İşiMerdi Grup İnşaat Turizm Gıda ve Otomobil Limited Şirketi3 milyon TL4 teklifYapımBalıkesir6 Tem 2026İKN 2026/962889
- Manyas İlçesi 1 Adet Tenis Kortu Yapım İşi
- Eğitim Gören Taşıma Kapsamındaki 660 Öğrencinin 50 Araç ile 17 Taşıma Merkezi Okula 185 İş Günü Taşınması
- Nakliyesi Hizmet AlımıSınırlı Sorumlu Başötkop Balıkesir Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi188 milyon TL4 teklifHizmetBalıkesirLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri3 Tem 2026İKN 2025/746922
- Dana Eti ve Kuzu EtiKaresi Et Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,8 milyon TL4 teklifMalBalıkesir2 Tem 2026İKN 2026/956075
- Kent Lokantaları İçin Malzemeli Yemek Hizmeti Alımı İşiBandırma Destek Hizmetleri Limited Şirketi13,9 milyon TL1 teklifHizmetBalıkesirGıda ve İçecek2 Tem 2026İKN 2026/875184
- Medikal Gaz AlımıAlp Sınai ve Tıbbi Gazlar İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi19,5 milyon TL1 teklifMalBalıkesirİlaç ve Medikal Cihaz2 Tem 2026İKN 2026/725525
- Personel TaşımaBalıkesir Uludağ Turizm Taşımacılık İnşaat Ticaret Limited Şirketi12,1 milyon TL1 teklifHizmetBalıkesir1 Tem 2026İKN 2026/931181
- Büyükbaş Hayvan YemiENS Süt Tarım Ürünleri Limited Şirketi5,2 milyon TL3 teklifMalBalıkesirTarım ve Hayvancılık Ekipmanları1 Tem 2026İKN 2026/780357
- Piknik Masası Mal Alım İşi
- Zirai Drone AlımıDaze Tarım Teknoloji Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL1 teklifMalBalıkesirHavacılık ve Uzay30 Haz 2026İKN 2026/995372
- Burhaniye Spor Kompleksi Taş Döşeme ve Aydınlatma Yapım İşiFatih Tuna İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL2 teklifYapımBalıkesirAydınlatma30 Haz 2026İKN 2026/960994
- Manyas Meslek Yüksekokulu Doğalgaz Dönüşümü İşiTuğra Isıtma Soğutma Mühendislik İnşaat Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi3,8 milyon TL2 teklifYapımBalıkesirEnerji ve Enerji Ekipmanları30 Haz 2026İKN 2026/927298
- Mevcut Parke Taşlı Yollarda Onarım Yapım İşiMiran Madencilik Nakliye Yapı Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi14,4 milyon TL5 teklifYapımBalıkesirBeton ve Çimento30 Haz 2026İKN 2026/900284
- Asansar Revizyonu Yapım İşi
- Tunçbilek F-G-H Blok Lojman Binaları Güçlendirme
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.