13500 Adet Beyaz Yumurtacı Yarka Alımı
İKN 2026/989460 numaralı kamu ihalesini Gürler Tarım Hayvancılık İnşaat Gıda Üretim Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 3.027.375 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Gürler Tarım Hayvancılık İnşaat Gıda Üretim Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 3.027.375 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.870.000 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- YUMURTACI YARKA SATIN ALINACAKTIR CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI EDİRNE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Balıkesir
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Beyaz Eşya
- Sonuç İlan Bülteni
- 17 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (17 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Beyaz Eşya / Balıkesir filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Gürler Tarım Hayvancılık İnşaat Gıda Üretim Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, YUMURTACI YARKA SATIN ALINACAKTIR CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI EDİRNE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Beyaz Eşya sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Beyaz Eşya Sektöründe Son İhale Sonuçları
Mesafeli, Euro 6 Motorlu, Klimalı Kamyon
Mercedes-Benz Türk Anonim Şirketi • 9.258.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1563137
Bölge Müdürlüğü İhtiyacı 1 Adet 2026 Model Mercedes-Benz Actros L 1853 LS 4x2 Beyaz Renk Çekici Tır
Mercedes-Benz Türk Anonim Şirketi • 6.883.750 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1446520
21 Kalem CNG Buji Klima Kısmı Yedek Parça
Eriş Oto Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.309.780 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/981220
1 Kalem 9000 BTU Klima
Necati Gülle • 1.124.415 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1451858
Kırmızı ve Beyaz Et Alımı
Hamza Aydoğdu Aydoğdu Ticaret • 5.503.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1259108
KDÇ 1 Yıllık Değişim İçin Klima Santrali Filtreleri Alımı
ATR Sağlık Teknik Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 1.949.700 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1273202
Balıkesir İlinde Son İhale Sonuçları
3 Hat 3 Araç Taşıma İşi
Emitur Plus Turizm Seyahat Taşımacılık ve Ticaret Limited Şirketi • 2.097.420 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1332190
İşi
Emitur Plus Turizm Seyahat Taşımacılık ve Ticaret Limited Şirketi • 2.817.265 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1282747
Taşıma İşi
Emitur Plus Turizm Seyahat Taşımacılık ve Ticaret Limited Şirketi • 2.334.900 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1264760
6 Taşıma Merkezi Okula 34 Hat (34 Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Sınırlı Sorumlu Manyas Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi • 356.570 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1203787
Alımı
Rifat Dereli • 814.204 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1288355
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Ücretsiz Ders Kitapları Dağıtımı
Protek Büro Makineleri Emlak İnşaat Otomotiv Gıda ve Temizlik Ticaret Limited Şirketi • 1.164.531 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1351830
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeBeyaz Eşya işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Balıkesir merkezli firmalarda.
MERSİM METAL KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
GÜNEYOĞLU ELK. MAK. SAN. TAAH.VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Sakarya
Sakarya ilinde Elektrik ve Elektronik sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fotolitografik Desen Oluşturma. NACE 26.11.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
PLASFORM PLASTİK VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş.
Plastik Kalıp • Amasya
PLASFORM, Amasya OSB'de 1994'ten beri cooker hood filter, motor block ve inox filter üreten metal endüstri firması. 4,5M parça/yıl, 20+ ülke ihracat.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
BORSAN KABLO ELEKTRİK AYDINLATMA İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.
Elektrik ve Elektronik • Samsun
Samsun'da 1984'ten beri kablo üreticisi. TSE, VDE, CE, UL sertifikalı bakır & alüminyum güç kabloları. 80.000 m² üretim kapasitesi, 100+ ülkeye ihracat.
Tedarikçi misiniz? Gürler Tarım Hayvancılık İnşaat Gıda Üretim Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol