Makine Parkına Kayıtlı Araç, İş Makinaları İçin Motorin (Euro Dizel) Satın Alınması
İKN 2026/900741 numaralı kamu ihalesini CMS Petrol İnşaat Turizm Gıda İthalat İhracat Sanayiticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 23.987.600 ₺, 4 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- CMS Petrol İnşaat Turizm Gıda İthalat İhracat Sanayiticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 23.987.600 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 29.574.133 ₺
- Teklif Sayısı
- 4 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- AKARYAKIT SATIN ALINACAKTIR TUNCELİ İL ÖZEL İDARESİ
- Şehir
- Ağrı
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 20 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Ağrı filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
CMS Petrol İnşaat Turizm Gıda İthalat İhracat Sanayiticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, AKARYAKIT SATIN ALINACAKTIR TUNCELİ İL ÖZEL İDARESİ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yüreğil - Tabaklar-Emirin-Gömü-3-Güveçci-Türkmenköy 6 Araç 5 Okula Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 585.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1363148
Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 101 Öğrencinin 7 Taşıma Merkezi Okula 7 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 490.500 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1475132
Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 71 Öğrencinin 12 Taşıma Merkezi Okula 6 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 363.600 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1471030
4 Yerleşim Yeri İçin Oluşturulan 1 Hat Üzerinden 1 Araç ile 3 Taşıma Merkezi Okula Öğrenci Taşıma İşi
Mehmet Özdemir • 884.062 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1399422
55 Öğrencinin 180 İş Günü 5 Taşıma Merkezi 10 Hat (10 Araç) ile Öğrenci Taşıma Hizmet Alımı
Ali Düzgün Taşkaya • 489.600 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1545187
Birimlerinden 54 İlkokul Öğrencisinin 3 Kısım 6 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşıma
Emin Zıraplı • 1.455.602 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1447392
Ağrı İlinde Son İhale Sonuçları
Tadilatı Yapılması İşi
Baran Erden-Su Temizlik Gıda İnşaat • 1.634.200 ₺ • 18 teklif • İKN 2026/1407465
Sporcu Eğitim Merkezi Bakım Onarım İşi
Tuncay Çelik • 669.900 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1363605
154 kV Patnos TM-154 kV Bitlis TM Şalt Sahaları Yenileme İşi
Muhammed Fatih Erim, Recai Bey Tekstil Gıda Temizlik Yemek İmalatı İnşaat Taahhüt Rehabilitasyon İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı • 31.739.750 ₺ • 14 teklif • İKN 2026/1261524
Bağlı Köy Okullarına Ücretsiz Dağıtılan Ders Kitaplarının Dağıtımı
Barış Kitap Kırtasiye Bilgisayar Pazarlama Ticaret Limited Şirketi • 1.049.571 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1411728
Park Oyun Grupları ve Malzemeleri Alımı
Mirmazlum İnşaat Temizlik Gıda Kırtasiye Mobilya İlaçlama İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.748.350 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1294434
İnşaat Malzemesi Alımı
İZ Yapı Turizm Mobilya Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Tekstil İthalat İhracat Ticaret Sanayi Limited Şirketi • 3.100.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1380678
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Ağrı merkezli firmalarda.
PLASFORM PLASTİK VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş.
Plastik Kalıp • Amasya
PLASFORM, Amasya OSB'de 1994'ten beri cooker hood filter, motor block ve inox filter üreten metal endüstri firması. 4,5M parça/yıl, 20+ ülke ihracat.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
NOSAB - Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi
Otomotiv Yan Sanayi • Bursa
Bursa Nilüfer'de 1.400 hektarlık alanda 300+ firma ve 30.000+ çalışanıyla Türkiye'nin önde gelen organize sanayi bölgesi. Yatırımcılara parsel tahsisi, altyapı desteği ve OSB teşvikleri sunulmaktadır.
Tedarikçi misiniz? CMS Petrol İnşaat Turizm Gıda İthalat İhracat Sanayiticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol