55 Öğrencinin 180 İş Günü 5 Taşıma Merkezi 10 Hat (10 Araç) ile Öğrenci Taşıma Hizmet Alımı
İKN 2026/1545187 numaralı kamu ihalesini Ali Düzgün Taşkaya kazandı — sözleşme bedeli 489.600 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Ali Düzgün Taşkaya
- Sözleşme Bedeli
- 489.600 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 4.803.377 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- 2026-2027 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI TUNCELİ İLİ MAZGİRT İLÇESİNE BAĞLI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ TEMEL EĞİTİM KAPSAMINDAKİ 55 ÖĞRENCİNİN 180 İŞ GÜNÜ 5 TAŞIMA MERKEZİ 10 HAT(10 ARAÇ) İLE ÖĞRENCİ TAŞIMA HİZMET ALIMI TUNCELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MAZGİRT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Tunceli
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Tunceli filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Ali Düzgün Taşkaya firmasının geçmiş ihale kazanımları, 2026-2027 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI TUNCELİ İLİ MAZGİRT İLÇESİNE BAĞLI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ TEMEL EĞİTİM KAPSAMINDAKİ 55 ÖĞRENCİNİN 180 İŞ GÜNÜ 5 TAŞIMA MERKEZİ 10 HAT(10 ARAÇ) İLE ÖĞRENCİ TAŞIMA HİZMET ALIMI TUNCELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MAZGİRT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yüreğil - Tabaklar-Emirin-Gömü-3-Güveçci-Türkmenköy 6 Araç 5 Okula Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 585.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1363148
Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 101 Öğrencinin 7 Taşıma Merkezi Okula 7 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 490.500 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1475132
Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 71 Öğrencinin 12 Taşıma Merkezi Okula 6 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 363.600 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1471030
4 Yerleşim Yeri İçin Oluşturulan 1 Hat Üzerinden 1 Araç ile 3 Taşıma Merkezi Okula Öğrenci Taşıma İşi
Mehmet Özdemir • 884.062 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1399422
Birimlerinden 54 İlkokul Öğrencisinin 3 Kısım 6 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşıma
Emin Zıraplı • 1.455.602 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1447392
6 Ay Süreli Sürücülü Araç Kiralama Hizmet Alımı
Kayatur Filo Kiralama Anonim Şirketi • 27.100.034 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1570568
Tunceli İlinde Son İhale Sonuçları
Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Okulları Bakım Onarımı
Umut Çınar İnşaat Nakliye Madencilik Tarım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 859.100 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1226403
2026-2027 Eğitim ve Öğretim Yılı Özel Eğitim Taşıma İşi
Cafer Anıl • 838.639 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1355465
121 Öğrencinin 180 İş Günü 5 Taşıma Merkezi 21 Hat (21 Araç) ile Öğrenci Taşıma Hizmet Alımı
Yunus Aydın • 567.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1294277
Halı Saha Genel Bakım ve Onarımı
YOS-YOL İnşaat Gıda Temizlik Ağaç Parke Kireç Su Ürünleri İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi • 5.662.620 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1068841
Günü 8 Güzergahta 8 Araç ile Taşıma Merkezi Okullara Öğrenci Taşıma İşi
Sınırlı Sorumlu 19 Nolu Can Hozatlılar Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi • 692.325 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1324984
Yapılması İşi
Yeğen İnşaat Taahhüt Nakliye Gıda ve Tüketim Maddeleri Ticaret Limited Şirketi • 8.435.690 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1281645
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Tunceli merkezli firmalarda.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
AK-PRES OTOMOTİV A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Ankara
1993'ten bu yana IATF 16949 sertifikalı üretimde: Ak-Pres Otomotiv, TÜBİTAK destekli Ar-Ge Merkezi ile soğuk sac şekillendirme, debriyaj mekanizmaları ve kaynaklı montaj parçaları üretiminde Türkiye'nin güvenilir OEM tedarikçisidir.
Tedarikçi misiniz? Ali Düzgün Taşkaya gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol