B Tipi Orman Yollarında Büyük Onarım Çalışmalarında Kullanılmak Üzere Kamyon-Loder ve Greyder Kiralama Hizmet Alımı İşi
İKN 2026/1513936 numaralı kamu ihalesini Ayancık Yüksel Hafriyat ve Orman Ürünleri Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 1.654.944 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Ayancık Yüksel Hafriyat ve Orman Ürünleri Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 1.654.944 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 1.779.120 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- NOLU VE AYANCIK ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ 069 KOD NOLU B TİPİ ORMAN YOLLARINDA BÜYÜK ONARIM ÇALIŞMALARINDA KULLANILMAK ÜZERE KAMYON-LODER VE GREYDER KİRALAMA HİZMET ALIMI İŞİ SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Sinop
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Sinop filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %35 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 6 ihalenin tipik sözleşme aralığının %35 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Ayancık Yüksel Hafriyat ve Orman Ürünleri Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, NOLU VE AYANCIK ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ 069 KOD NOLU B TİPİ ORMAN YOLLARINDA BÜYÜK ONARIM ÇALIŞMALARINDA KULLANILMAK ÜZERE KAMYON-LODER VE GREYDER KİRALAMA HİZMET ALIMI İŞİ SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
Merkezi Okula 2 Hat 2 Araç 2 Rehber/Personel/Veli/Kursiyer ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Zekeriye Kartal • 364.715 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1341207
Hizmet Alımı Yoluyla Araç Kiralama
Diyarkent Taşımacılık Turizm İnşaat Temizlik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 15.201.890 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1474012
Ortaöğretim Özel Eğitim Öğrencilerinin 5 Taşıma Merkezi Okula 2 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Engin Ayvaz • 859.383 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1303603
39 Temel Eğitim Öğrencisinin 5 Hat (5 Araç) 181 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
Traveluxe Turizm Taşımacılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 1.980.140 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1355269
9 Taşınma Merkezinden 61 Öğrencinin 5 Araç ile Taşınması
Nihat Öztürk • 1.009.440 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1520942
Muhtelif Araç Kiralama Hizmet Alımı
Mamaklı Filo Araç Kiralama Kurumsal Hizmetler Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 6.191.512 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1524029
Sinop İlinde Son İhale Sonuçları
Alımı İşi
Sınırlı Sorumlu Karlı Gerze Sinop Hattı Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi • 2.273.360 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1303684
Ortaokulu Ana Bina ve Ek Bina + Cumhuriyet İlkokulu Doğalgaz Dönüşüm Yapım İşi
Savaş Karabiber • 1.437.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1343934
Sebze Fidesi Üretim Serası Tadilat Yapım İşi
Burak Efe Sera Sistemleri İnşaat Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.446.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/929187
Peynirli Su Böreği ve 5 Kalem Tatlı
Anıl Karakaya • 3.300.430 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1438366
Konstrüksiyon Yaya Yolu Yapılması İşi
Süleymanoğulları Mühendislik İnşaat Taahhüt Elektrik Plastik Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.652.753 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1304215
Lisesi + Atatürk İlkokulu Binalarının Doğalgaz Dönüşüm Yapım İşi
Arif Mert Kartal • 971.250 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1348385
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Sinop merkezli firmalarda.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
PLASFORM PLASTİK VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş.
Plastik Kalıp • Amasya
PLASFORM, Amasya OSB'de 1994'ten beri cooker hood filter, motor block ve inox filter üreten metal endüstri firması. 4,5M parça/yıl, 20+ ülke ihracat.
4U AUTOMOTIVE INTERNATIONAL YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Ankara
Ankara Sincan OSB'den Ford, Fiat, Renault, Toyota uyumlu OEM kalite yedek parça — 48 saat teslimat, 15+ ülkeye ihracat, toplu alımda özel fiyat.
Tedarikçi misiniz? Ayancık Yüksel Hafriyat ve Orman Ürünleri Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol