15'i Sürücülü (Şoför) Yakıt Hariç Hizmet Aracı Kiralama İşi
İKN 2026/1499689 numaralı kamu ihalesini AKC Global Taşımacılık Turizm Petrol Ürünleri ve Yapı İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 14.102.695 ₺, 4 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- AKC Global Taşımacılık Turizm Petrol Ürünleri ve Yapı İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 14.102.695 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 17.336.739 ₺
- Teklif Sayısı
- 4 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- 6 AYLIK (01/09/2026-28/02/2027 TARİHLERİ ARASI) 21 ADET ARAÇ 15'İ SÜRÜCÜLÜ (ŞOFÖR) YAKIT HARİÇ HİZMET ARACI KİRALAMA İŞİ TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Gaziantep
- İhale Türü
- Hizmet
- Sonuç İlan Bülteni
- 2 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (2 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Enerji ve Enerji Ekipmanları / Gaziantep filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %46 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 8 ihalenin tipik sözleşme aralığının %46 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
AKC Global Taşımacılık Turizm Petrol Ürünleri ve Yapı İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, 6 AYLIK (01/09/2026-28/02/2027 TARİHLERİ ARASI) 21 ADET ARAÇ 15'İ SÜRÜCÜLÜ (ŞOFÖR) YAKIT HARİÇ HİZMET ARACI KİRALAMA İŞİ TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Enerji ve Enerji Ekipmanları sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Enerji ve Enerji Ekipmanları Sektöründe Son İhale Sonuçları
Akaryakıt Mal Alım İşi
Cerenler Petrol Ürünleri Taşımacılık Gıda İnşaat Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 916.665.800 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1213877
Kilis İli ve İlçelerine Kömür Nakli İşi
Şirin Trans Uluslararası Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 14.883.777 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1391239
Osmaniye İli ve İlçelerine Kömür Nakli İşi
S.S Tavşanlı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi • 23.355.494 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1391075
Samsun ve Sinop İlleri ve İlçelerine Kömür Nakli İşi
S.S Tavşanlı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi • 14.221.060 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1390961
Modül ve Ekipmanların Tamiri
Tevfik Hamarat • 2.080.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1424098
Kırşehir İli ve İlçelerine Kömür Nakli İşi
Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.245.200 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1421783
Gaziantep İlinde Son İhale Sonuçları
Taşıma Hizmet Alımı
Toprak Life Turizm Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi • 23.457.120 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1138179
Öğretim Yılı Özel Eğitim Taşıma
Ay Yıldız Taşımacılık Turizm Petrol Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 49.749.777 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1206897
24 Aylık Araç Kiralama
Gazişehir Taşımacılık Turizm İnşaat Gıda ve Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 743.760 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/810901
Çelik Okul Yapım İşi
Erhan Sarıgül • 9.338.046 ₺ • 31 teklif • İKN 2026/1180769
Motopomp ve Baraka Montajı Yaptırılması ve Satın Alınması (5 Adet)
Mehmet Demir • 6.048.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1230661
5 Rehber Personel (Rehber Personel 253 Gün) (Hat) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Halil Cihangir • 344.710 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1271035
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeEnerji ve Enerji Ekipmanları işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Gaziantep merkezli firmalarda.
BORSAN KABLO ELEKTRİK AYDINLATMA İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.
Elektrik ve Elektronik • Samsun
Samsun'da 1984'ten beri kablo üreticisi. TSE, VDE, CE, UL sertifikalı bakır & alüminyum güç kabloları. 80.000 m² üretim kapasitesi, 100+ ülkeye ihracat.
GÜNEYOĞLU ELK. MAK. SAN. TAAH.VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Sakarya
Sakarya ilinde Elektrik ve Elektronik sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fotolitografik Desen Oluşturma. NACE 26.11.
MERZEL ELEKTRİK ELEKTRONİK SAAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Amasya
Amasya Merzifon OSB'de elektronik kart tasarımı ve üretim. Saatte 30.000 malzeme kapasitesi, anti-statik tesis ve AR-GE desteği ile B2B çözümler.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
Tedarikçi misiniz? AKC Global Taşımacılık Turizm Petrol Ürünleri ve Yapı İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol