39 Temel Eğitim Öğrencisinin 5 Hat (5 Araç) 181 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
İKN 2026/1355269 numaralı kamu ihalesini Traveluxe Turizm Taşımacılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 1.980.140 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Traveluxe Turizm Taşımacılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 1.980.140 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 1.983.363 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- TAŞINMASI HİZMET ALIMI İŞİ 2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SİVAS İLİ ZARA İLÇESİ ŞEREFİYE GRUBU 39 TEMEL EĞİTİM ÖĞRENCİSİNİN 5 HAT ( 5 ARAÇ ) 181 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI HİZMET ALIMI İŞİ SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ZARA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Sivas
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Sivas filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Traveluxe Turizm Taşımacılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, TAŞINMASI HİZMET ALIMI İŞİ 2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SİVAS İLİ ZARA İLÇESİ ŞEREFİYE GRUBU 39 TEMEL EĞİTİM ÖĞRENCİSİNİN 5 HAT ( 5 ARAÇ ) 181 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI HİZMET ALIMI İŞİ SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ZARA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
Merkezi Okula 2 Hat 2 Araç 2 Rehber/Personel/Veli/Kursiyer ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Zekeriye Kartal • 364.715 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1341207
Hizmet Alımı Yoluyla Araç Kiralama
Diyarkent Taşımacılık Turizm İnşaat Temizlik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 15.201.890 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1474012
Ortaöğretim Özel Eğitim Öğrencilerinin 5 Taşıma Merkezi Okula 2 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Engin Ayvaz • 859.383 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1303603
9 Taşınma Merkezinden 61 Öğrencinin 5 Araç ile Taşınması
Nihat Öztürk • 1.009.440 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1520942
Muhtelif Araç Kiralama Hizmet Alımı
Mamaklı Filo Araç Kiralama Kurumsal Hizmetler Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 6.191.512 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1524029
6 Ay Süreli Araç Kiralama Hizmet Alım İşi
Beşbeş Tur Turizm Taşımacılık Petrol Ürünleri İnşaat Temizlik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 15.716.901 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1498423
Sivas İlinde Son İhale Sonuçları
006 GM Nolu Er Koğuşları Genel Onarımı
Mustafa Demirkaynak • 1.610.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1227310
SCÜ Büyük Onarım 2 İşi
Çağrı Yüzük • 5.800.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1339396
Yer Alan Yeşil Alan İçin Peyzaj Çalışması Yapılması İşi
Sadettin Mert Mert İnşaat Taahhüt Ticaret • 3.290.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1400591
Et ve Tavuk Ürünleri Alımı
Ayhan Akpolad • 1.339.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1419314
Ameliyathane Sarf Malzeme Alım İşi
Gürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Ticaret Taahhüt Limited Şirketi • 140.656 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1116610
Yaş Meyve Sebze Alımı
İsmet Soğukpınar • 1.104.150 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1444131
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Sivas merkezli firmalarda.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
PLASFORM PLASTİK VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş.
Plastik Kalıp • Amasya
PLASFORM, Amasya OSB'de 1994'ten beri cooker hood filter, motor block ve inox filter üreten metal endüstri firması. 4,5M parça/yıl, 20+ ülke ihracat.
4U AUTOMOTIVE INTERNATIONAL YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Ankara
Ankara Sincan OSB'den Ford, Fiat, Renault, Toyota uyumlu OEM kalite yedek parça — 48 saat teslimat, 15+ ülkeye ihracat, toplu alımda özel fiyat.
Tedarikçi misiniz? Traveluxe Turizm Taşımacılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol