Merkezi Okula 2 Hat 2 Araç 2 Rehber/Personel/Veli/Kursiyer ile 181 İş Günü Taşınması İşi
İKN 2026/1341207 numaralı kamu ihalesini Zekeriye Kartal kazandı — sözleşme bedeli 364.715 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Zekeriye Kartal
- Sözleşme Bedeli
- 364.715 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 1.618.592 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- KESKİN İLÇESİ MERKEZ VE MERKEZE BAĞLI MAHALLE KÖY VE KÖY ALTI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ 7 ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİSİNİN 2 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 2 HAT 2 ARAÇ 2 REHBER/PERSONEL/VELİ/KURSİYER İLE 181 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI İŞİ KIRIKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KESKİN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Kırıkkale
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Kırıkkale filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Zekeriye Kartal firmasının geçmiş ihale kazanımları, KESKİN İLÇESİ MERKEZ VE MERKEZE BAĞLI MAHALLE KÖY VE KÖY ALTI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ 7 ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİSİNİN 2 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 2 HAT 2 ARAÇ 2 REHBER/PERSONEL/VELİ/KURSİYER İLE 181 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI İŞİ KIRIKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KESKİN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
Hizmet Alımı Yoluyla Araç Kiralama
Diyarkent Taşımacılık Turizm İnşaat Temizlik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 15.201.890 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1474012
Ortaöğretim Özel Eğitim Öğrencilerinin 5 Taşıma Merkezi Okula 2 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Engin Ayvaz • 859.383 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1303603
39 Temel Eğitim Öğrencisinin 5 Hat (5 Araç) 181 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
Traveluxe Turizm Taşımacılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 1.980.140 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1355269
9 Taşınma Merkezinden 61 Öğrencinin 5 Araç ile Taşınması
Nihat Öztürk • 1.009.440 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1520942
Muhtelif Araç Kiralama Hizmet Alımı
Mamaklı Filo Araç Kiralama Kurumsal Hizmetler Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 6.191.512 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1524029
6 Ay Süreli Araç Kiralama Hizmet Alım İşi
Beşbeş Tur Turizm Taşımacılık Petrol Ürünleri İnşaat Temizlik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 15.716.901 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1498423
Kırıkkale İlinde Son İhale Sonuçları
Okula 18 Hat 18 Araç ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Tansel Şimşek • 424.445 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1255177
3 Rehber/Personel/Veli/Kursiyer ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Atakul Yemek Petrol Gıda İnşaat Turizm Kırtasiye İmalat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 634.767 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1265997
Teknik Anadolu Lisesi Yemek Taşıma Hizmeti Alımı
Tansel Şimşek • 2.904.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1411065
Okula 8 Hat 8 Araç ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Kemal Canöz • 647.980 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1258580
Programlı Anadolu Lisesine 4 Hatla (Araçla) 180 İş Günü Getirilip Götürülmesi
Sınırlı Sorumlu Çelebi Birlik Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi • 577.800 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1335831
Gıda Alımı
Karatekinbey Gıda İnşaat Turizm Taahhüt Sanayi ve Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi • 3.398.985 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1409238
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kırıkkale merkezli firmalarda.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
PLASFORM PLASTİK VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş.
Plastik Kalıp • Amasya
PLASFORM, Amasya OSB'de 1994'ten beri cooker hood filter, motor block ve inox filter üreten metal endüstri firması. 4,5M parça/yıl, 20+ ülke ihracat.
4U AUTOMOTIVE INTERNATIONAL YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Ankara
Ankara Sincan OSB'den Ford, Fiat, Renault, Toyota uyumlu OEM kalite yedek parça — 48 saat teslimat, 15+ ülkeye ihracat, toplu alımda özel fiyat.
Tedarikçi misiniz? Zekeriye Kartal gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol