Lokomotiflerde Kullanılmak Üzere Egzoz Supabı Alım İşi
İKN 2026/1234107 numaralı kamu ihalesini Supar Motor Parçaları Ticaret Sanayi Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 2.200.000 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Supar Motor Parçaları Ticaret Sanayi Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 2.200.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 2.600.000 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ALIM İŞİ MALATYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Otomotiv Yan Sanayi
- Sonuç İlan Bülteni
- 4 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv Yan Sanayi filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Supar Motor Parçaları Ticaret Sanayi Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ALIM İŞİ MALATYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv Yan Sanayi sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Yan Sanayi Sektöründe Son İhale Sonuçları
1 Adet 35 Ton Tek Dingilli Römork, 1 Adet 3 Tonluk Tek Dingilli Santrafüj Pompa ve 3 Sıralı Eksantrik Tip Pulluk Alımı
Gümüşler Traktör Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 2.981.818 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1384273
Şanzımanlı Belediye Tipi Otobüs Satın Alınması
Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi Anonim Şirketi • 134.550.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1515471
54+1+1 Koltuklu, Otomatik Şanzımanlı Beyaz Renk Şehirler Arası Otobüs
Pilavcı Otomotiv Ticaret Anonim Şirketi • 16.730.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1409079
Otomatikleştirilmiş Şanzımanlı, 1+2 Koltuklu, Beyaz Renk Şasi Kamyon
Mercedes-Benz Türk Anonim Şirketi • 4.107.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1599913
Römorklu Yangın Tankeri Alımı
AYG Üst Yapı ve Otomotiv Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 22.920.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1178903
Şanzımanlı, Klimalı, Yataksız Kabinli, Beyaz Renk Şasi Kamyon Satın Alınması
Iveco Araç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 9.675.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1468151
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv Yan Sanayi işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
AS ÇELİK DÖKÜM İŞLEME SAN. VE TİC. A.Ş
Döküm • Samsun
AS Çelik Döküm, 1956'dan beri Samsun OSB'de çelik döküm ve manganez çelik üretimi yapan, Avrupa'ya ihracat gerçekleştiren entegre sanayi kuruluşudur.
Tedarikçi misiniz? Supar Motor Parçaları Ticaret Sanayi Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol