205 İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisinin 12 Araç ile 2 Taşıma Merkezi Okula 181 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
İKN 2026/1204756 numaralı kamu ihalesini İsmail Ekincioğlu kazandı — sözleşme bedeli 5.469.820 ₺, 6 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- İsmail Ekincioğlu
- Sözleşme Bedeli
- 5.469.820 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 9.726.685 ₺
- Teklif Sayısı
- 6 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR NİĞDE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BOR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Niğde
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 31 Ağustos 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (31 Ağustos 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Niğde filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
İsmail Ekincioğlu firmasının geçmiş ihale kazanımları, ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR NİĞDE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BOR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
Sürücülü Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi
Enzel İnşaat Taahhüt Taşımacılık Güvenlik ve Temizlik Hizmetleri İthalat-İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 30.998.471 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1566704
Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 5 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Mustafa Tunçer • 533.860 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1367897
3 Taşıma Merkezi Okula 1 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Mustafa Tunçer • 849.771 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1357823
Öğrencilerinin 4 Taşıma Merkezi Okula 4 Hat -4 Araç ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Mehmet Resul Kayatuzu • 449.785 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1451703
3 Hat 3 Araç Taşıma İşi
Emitur Plus Turizm Seyahat Taşımacılık ve Ticaret Limited Şirketi • 2.097.420 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1332190
Kapsama Alınan 128 İlköğretim Öğrencisinin 11 Araç ile 5 Taşıma Merkezi Okula 181 Gün Boyuınca Taşınması İşi
Sıncar Baturay • 1.013.600 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1329632
Niğde İlinde Son İhale Sonuçları
Polietilen İçme Suyu Borusu Alımı
Serkan Çelebi • 3.348.280 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1445421
Konteyneri
Özgül Konteyner Galvaniz Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 591.500 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1433282
Sulama Tesisi Yapım İşi
Ahmet Arslan • 4.131.337 ₺ • 11 teklif • İKN 2026/1319963
Çamardı Belediyesi Hizmet Binası ve Dükkan Kaba İnşaat Yapımı
Syüksek İnşaat Ticaret Limited Şirketi • 12.540.000 ₺ • 10 teklif • İKN 2026/1362440
İşinde Kullanılmak Üzere Sandviç Panel ve Vidaların Alım İşi
Toy Panel İnşaat Petrol Lojistik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi • 5.987.500 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1218864
10 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı - Mal Alımı
Burset Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 164.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1352710
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Niğde merkezli firmalarda.
AUTOPLAST OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Niğde • aynı şehir
Niğde'de otomotiv yan sanayi ve endüstriyel plastik parça üretiminde uluslararası standartlarla hizmet veren öncü kuruluş.
AER Oto Yedek Parça Mak.Tasarım San.ve Tic.Ltd.Şti.
Otomotiv Yan Sanayi • Niğde • aynı şehir
AER Oto Yedek Parça, Niğde'de otomotiv yan sanayi ve makine tasarımı alanında yüksek kalite standartlarıyla üretim yapan köklü bir kuruluştur.
ALTAŞ Kalıp Pres Oto.Yan San.Tic.Ltd.Şti.
Otomotiv Yan Sanayi • Niğde • aynı şehir
Niğde merkezli ALTAŞ Kalıp Pres, otomotiv yan sanayi ve kalıp imalatında uluslararası kalite standartlarıyla üretim yapan köklü bir B2B kuruluşudur.
ADALI KALIP YED.PAR.PLS.MAK.KONF.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Plastik Kalıp • Niğde • aynı şehir
Niğde'de plastik kalıp imalatı, enjeksiyon kalıbı ve makine yedek parça üretiminde güvenilir sanayi çözümleri sunan köklü firma.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
Tedarikçi misiniz? İsmail Ekincioğlu gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol