Öğrencilerinin 2 Taşıma Merkezi Okula 2 Hat 2 (Araç) ile 184 İş Günü Taşınması İşi
İKN 2025/1269539 numaralı kamu ihalesini Hicret Kaçan kazandı — sözleşme bedeli 422.648 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Hicret Kaçan
- Sözleşme Bedeli
- 422.648 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 802.255 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- BOLU İLİ YENİÇAĞA İLÇESİ MERKEZ VE MERKEZE BAĞLI MAHALLE KÖY VE KÖY ALTI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ 16ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNİN2TAŞIMA MERKEZİ OKULA 2 HAT 2 ( ARAÇ) İLE 184 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI İŞİ BOLU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YENİÇAĞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Bolu
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Bolu filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Hicret Kaçan firmasının geçmiş ihale kazanımları, BOLU İLİ YENİÇAĞA İLÇESİ MERKEZ VE MERKEZE BAĞLI MAHALLE KÖY VE KÖY ALTI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ 16ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNİN2TAŞIMA MERKEZİ OKULA 2 HAT 2 ( ARAÇ) İLE 184 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI İŞİ BOLU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YENİÇAĞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yüreğil - Tabaklar-Emirin-Gömü-3-Güveçci-Türkmenköy 6 Araç 5 Okula Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 585.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1363148
Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 101 Öğrencinin 7 Taşıma Merkezi Okula 7 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 490.500 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1475132
Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 71 Öğrencinin 12 Taşıma Merkezi Okula 6 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 363.600 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1471030
4 Yerleşim Yeri İçin Oluşturulan 1 Hat Üzerinden 1 Araç ile 3 Taşıma Merkezi Okula Öğrenci Taşıma İşi
Mehmet Özdemir • 884.062 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1399422
55 Öğrencinin 180 İş Günü 5 Taşıma Merkezi 10 Hat (10 Araç) ile Öğrenci Taşıma Hizmet Alımı
Ali Düzgün Taşkaya • 489.600 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1545187
Birimlerinden 54 İlkokul Öğrencisinin 3 Kısım 6 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşıma
Emin Zıraplı • 1.455.602 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1447392
Bolu İlinde Son İhale Sonuçları
Hizmet Alımı İşi
İbrahim Efet • 276.653 ₺ • 1 teklif • İKN 2025/1334851
110 luk 10 Atü PE-100 Polietilen Boru Alımı
Mertkemal Hafriyat Nakliyat Taahhüt İş Makinaları ve Yedek Parça Hırdavat Sanayi Ticaret İthalat ve İhracat Limited Şirketi • 700.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1430099
İdari Bina Doğal Gaz Dönüşüm Yapım İşi
Ateşa Mühendislik Mimarlık Tesisat Makina Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 5.150.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1153423
Kırmızı Et (Kemikli Dana Eti- Karkas)
Bolu Birlik Et Gıda Hayvancılık İnşaat Turizm Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi • 5.900.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1250110
Revizyonu Malzemeleri
MHS Otomasyon Elektrik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 816.076 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1344260
C 25/30 ve C 35/45 Hazır Beton Alımı İşi
Güven Grubu Akaryakıt Hazır Beton İnşaat Madencilik İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.990.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1407808
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Bolu merkezli firmalarda.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
AK-PRES OTOMOTİV A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Ankara
1993'ten bu yana IATF 16949 sertifikalı üretimde: Ak-Pres Otomotiv, TÜBİTAK destekli Ar-Ge Merkezi ile soğuk sac şekillendirme, debriyaj mekanizmaları ve kaynaklı montaj parçaları üretiminde Türkiye'nin güvenilir OEM tedarikçisidir.
Tedarikçi misiniz? Hicret Kaçan gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol