Yerleşim Birimlerinden Taşıma Merkezi Okullara 08092025- 26062026 Tarihleri Arasında 185 Gün Taşıma İşi
İKN 2025/1090318 numaralı kamu ihalesini Sınırlı Sorumlu 101 Nolu Bizim Servis Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi kazandı — sözleşme bedeli 472.324 ₺, 4 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Sınırlı Sorumlu 101 Nolu Bizim Servis Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi
- Sözleşme Bedeli
- 472.324 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 17.068.237 ₺
- Teklif Sayısı
- 4 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR EDİRNE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Edirne
- İhale Türü
- Hizmet
- Sonuç İlan Bülteni
- 21 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (21 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm / Edirne filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Sınırlı Sorumlu 101 Nolu Bizim Servis Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR EDİRNE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Edirne İlinde Son İhale Sonuçları
57 Öğrenciyi 181 İş Günü 14/09/2026-18/06/2027 Tarihleri Arasında 4 Taşıma Merkezi Okuluna Taşıma İşi
Mert Bayırlı • 757.189 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1340755
Ortaokul Öğrencilerinin 7 Taşıma Merkezi İlkokul-Ortaokullara 181 Gün Taşıma İşi
Sınırlı Sorumlu 105 Nolu Servis Araçları Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi • 398.200 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1285756
Ortaokulu Kapsamındaki 279 Öğrenciyi 181 İş Günü Taşıma İhalesi
Tamer Korkmaz • 501.008 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1294599
(9 Kalem)
Nitof Tıp Tıbbi Cihazlar Tekstil Lojistik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 16.052.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1093140
Kullanılmak Üzere Sarf ve Operasyonel Malzeme Mal Alım İşi
Şerif Lütfü Duan • 3.159.995 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1256172
Islak Zemin ve Elektrik Onarımı
MOT Tedarik Endüstriyel Mutfak İnşaat Temizlik Gıda Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 2.478.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1151043
İhale sonuçlarında gezinin
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol