Mardin Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
Mardin ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 97 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- Satın Alım İşiAlider İnşaat Ormancılık Gıda Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,6 milyon TL3 teklifMalMardin29 Tem 2026İKN 2026/1009784
- 2026 Yılı Ağaçlandırma Tesis Hizmet Alım İşi
- YİKOB Misafirhanesi Büyük Bakım Onarım İşi
- Çimento ve Dere Kumu Alım İşiMZA Dizayn Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi17,5 milyon TL4 teklifMalMardinBeton ve Çimento27 Tem 2026İKN 2026/971220
- Havzaları Yeşil Kuşak Erozyon Kontrol Projesi Toprak İşlemesi Hizmet Alımı İşiFaysaloğulları Mühendislik Orman Gıda Temizlik Nakliyat İnşaat Hafriyat Taşımacılık Hayvancılık Yemekçilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,1 milyon TL7 teklifHizmetMardinAhşap İşleme27 Tem 2026İKN 2026/879579
- Sedir Takımı Alım İşiStar Kızıltepe Taşımacılık Gıda Temizlik İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi42,7 milyon TL2 teklifMalMardin27 Tem 2026İKN 2026/763202
- Şefliği Üretim ve Bakım İşleri
- TMO Nusaybin Ajans Amirliği Tesis Sahası Muhtelif İnşaat İşleriSiraç Akpınar İthalat Ihracat1,9 milyon TL10 teklifYapımMardinİnşaat ve Yapı Malzemeleri24 Tem 2026İKN 2026/1159140
- Antalya İli Konyaaltı İlçesi Mürüvet Alpagot Anaokulu Onarım İşiACR Grup Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi890.000 TL23 teklifYapımMardin24 Tem 2026İKN 2026/1029557
- 178,79 ha Alanda 2025 Yılı Yanan Alanların Ağaçlandırmasında Arazi Hazırlığı İşi
- Alanda 2025 Yılı Yanan Alanların Ağaçlandırılmasında Arazi Hazırlığı İşi
- ''100 Yıl Mahallesi Kapalı Semt Pazarı Tadilat Yapım İşi'MZA Dizayn Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi7,9 milyon TL6 teklifYapımMardinİnşaat ve Yapı Malzemeleri20 Tem 2026İKN 2026/950494
- Kars Harakani Havalimanı Glide Path Altyapısı DüzenlenmesiMehmet Çeviren Çeviren Mühendislik, Çeviren Turizm Gıda İnşaat Temizlik Nakliyat Hafriyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı48,7 milyon TL40 teklifYapımMardin17 Tem 2026İKN 2026/811896
- Emeniyet Müdürlüğü ve Dargeçit İlçe Emniyet Amirliği Transpol ve İnternet Ağı Alt Yapı AlımıPromis Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,3 milyon TL1 teklifYapımMardinİnşaat ve Yapı Malzemeleri17 Tem 2026İKN 2026/1010181
- Pansiyon İçin 87 Kalem Gıda AlımıDiyarsan Temizlik Tekstil Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL4 teklifMalMardinGıda ve İçecek16 Tem 2026İKN 2025/1269527
- Sahasına Bakım Onarım Yapılması Yapım İşiMedrn İnşaat Lojistik Tarım Gıda Tekstil Petrol Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi12,2 milyon TL14 teklifYapımMardin14 Tem 2026İKN 2026/943062
- Kuzey Erciyes Sel Kontrol Projesi Harçlı Islah Sekisi Yapım İşi
- Kıcak ve Eğni Orman İşletme Şeflikleri Suni Tensil Makineli Toprak İşleme İşiDemirder Gıda Ormancılık Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,8 milyon TL2 teklifHizmetMardinAhşap İşleme14 Tem 2026İKN 2026/1004087
- "Aziziye İlkokulu Güçlendirme ve Çevre Düzenlemesi Yapım İşi"
- 2-3-4-5-21-22-23 Nolu Bölmelerde Toplam 182,32 ha Alanda 2025 Yılı Yanan Alanların Ağaçlandırılması Arazi Hazırlığı İşi
- Tekardıç AUP Kapsamında Yapılacak Olan Arazi Hazırlığı Servis Yolu ve Yangın Emniyet Yolu Yapım İşiGöknar Hafriyat Ormancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,8 milyon TL4 teklifHizmetMardinElektrik ve Elektronik10 Tem 2026İKN 2026/829002
- Yakıt Takip ve Tank Seviye Ölçüm Otomasyon Sistemi İçin Cihaz Alımı ve Kurulumu Mal Alım İşiMehmet Çeviren Çeviren Mühendislik1,9 milyon TL2 teklifMalMardinEnerji ve Enerji Ekipmanları10 Tem 2026İKN 2026/1032908
- 21 Adet Okulun Doğalgaz Dönüşüm İşi (3 Kısımlı)DYM Mühendislik İnşaat Doğalgaz Sistemleri Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,1 milyon TL23 teklifYapımMardinEnerji ve Enerji Ekipmanları9 Tem 2026İKN 2026/960680
- Şefliği Ömür Beldesi ve Atatürk Ağaçlandırma Uygulama Projesi Makineli Arazi HazırlığıŞanlıder Ormancılık İnşaat Nakliyet Petrol Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,5 milyon TL4 teklifHizmetMardinMakine ve Ekipman İmalatı9 Tem 2026İKN 2026/829038
- 54 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme AlımıMedset Tıbbi Malzeme İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi58.967 TL17 teklifMalMardinİlaç ve Medikal Cihaz9 Tem 2026İKN 2026/643720
- ve Artuklu İlçesi Tenis Kort Yapım İşiBM Yapı İnşaat Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi229,3 milyon TL4 teklifYapımMardin9 Tem 2026İKN 2026/1142483
- Tesislerinde Rehabilitasyon Yapılması İşi Faz-1
- Arazi Hazırlığı ve Dikenli Tel İhata Hizmet Alım İşiHakim Orman İnşaat Temizlik Gıda Nakliyat Petrol Hayvancılık Hafriyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,1 milyon TL6 teklifHizmetMardin7 Tem 2026İKN 2026/814879
- Midyat İlçesine Çelik Konstrüksiyon Çatı Yapılması İşiMarma Çelik ve Spor Yapılar Sanayi Ticaret Limited Şirketi9,9 milyon TL2 teklifYapımMardinMetal ve Metalürji7 Tem 2026İKN 2026/1039637
- Akhisar Orman İşletme Müdürlüğü Suni Tensil Arazi Hazırlığı İşiFaysaloğulları Mühendislik Orman Gıda Temizlik Nakliyat İnşaat Hafriyat Taşımacılık Hayvancılık Yemekçilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,1 milyon TL2 teklifHizmetMardin6 Tem 2026İKN 2026/896658
- 7 Kalem Tavuk ve Et Ürünleri AlımıAK Gıda Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.9,3 milyon TL6 teklifMalMardinGıda ve İçecek6 Tem 2026İKN 2026/751231
- 3 Kısım Cerrahi El Aletleri Seti AlımıFerhat Sağlık Hizmetleri Medikal İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,7 milyon TL2 teklifMalMardinİlaç ve Medikal Cihaz6 Tem 2026İKN 2026/644891
- Sedir, Sehpa ve Masa Mal Alım İşi
- Şefliği Suludere Açat Mevki Yanan Alanların Ağaçlandırma İşi
- 1000 Adet Sedir MalEmin Bilişim İnşaat Temizlik Mobilya Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,9 milyon TL1 teklifMalMardin30 Haz 2026İKN 2026/822254
- 225000 Adet (4 Kap) Sıcak Yemek Hizmeti Alımı İşiKavak Yemekçilik Gıda İnşaat Turizm Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Enfes Yemek Gıda Temizlik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı31,5 milyon TL6 teklifHizmetMardinGıda ve İçecek30 Haz 2026İKN 2026/418358
- Doğankent Belediyesi Kapalı Havuz Yapım İşiMarma Çelik ve Spor Yapılar Sanayi Ticaret Limited Şirketi45,2 milyon TL3 teklifYapımMardin30 Haz 2026İKN 2026/1015850
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.