Hatay Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
Hatay ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 106 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- Kuzeyşehir Jandarma Karakol Binası Yapım İşiİleri Tasarım Proje İnşaat Taahhüt İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi72,5 milyon TL19 teklifYapımHatay27 Tem 2026İKN 2026/921954
- Sürütme ve Traktör Yolu Yapım İşiMehmet Çakır Hafriyat Nakliye İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi3,8 milyon TL1 teklifYapımHatayTarım ve Hayvancılık Ekipmanları27 Tem 2026İKN 2026/1300262
- Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Bağlı 4 Adet Okul Onarım İşi
- Cenaze Yardım Seti Mal Alım İşiAlbos Palet Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi39,9 milyon TL2 teklifMalHatay24 Tem 2026İKN 2026/1171122
- AlımıTosçelik Spiral Boru Üretim Sanayi Anonim Şirketi224,2 milyon TL6 teklifMalHatay23 Tem 2026İKN 2026/923217
- 8 (Sekiz) Adet Okul/Kurum Onarım İşi
- CNG (Sıkıştırılmış Doğalgaz) Alım İşiOR-CAN Doğal Gaz Toptan Satış Dağıtım Anonim Şirketi18,5 milyon TL1 teklifMalHatayEnerji ve Enerji Ekipmanları22 Tem 2026İKN 2026/979179
- Resmi Yazlık Kıyafet Alım İşi
- Binasının Tip Projeleri Revizyonu ve İhale Dokümanları Hazırlanması İşi DanışmanlıkAtölye Seksendokuz Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi320.000 TL9 teklifHizmetHataySanayi Makina Bakım-Onarım22 Tem 2026İKN 2026/1052753
- Marka Taşıtların İşçilik ve Yedek Parça Dahil Bakım ve Onarım Hizmet Alım İş İhalesiTürker Pakel, Şener Pakel İş Ortaklığı3,2 milyon TL1 teklifHizmetHatayYedek Parça20 Tem 2026İKN 2026/911710
- Tanıtım Videosu HazırlatılmasıAlo Bilet Turizm Bilet Ulaştırma Merkezi Seyahat Acentalığı Nakliye Gıda Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL1 teklifHizmetHatay20 Tem 2026İKN 2026/1155618
- Dairesi Başkanlığı Bünyesinde Kullanılmak Üzere Tırpan Alım İşi
- Üzere Klima Alım İşiAsil Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,7 milyon TL3 teklifMalHatayBeyaz Eşya20 Tem 2026İKN 2026/1014365
- 6 Ay 42Kalem Yaş Sebze Meyve
- Teçhiz Boruları Mal Alım İşiHatboru Plastik Boru Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi669.600 TL3 teklifMalHatay17 Tem 2026İKN 2026/823714
- Karaağaç Yürüyüş Yolu ve Parke Yol Yapım İşiEMR Altyapı İnşaat Enerji Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi49 milyon TL7 teklifYapımHatayBeton ve Çimento17 Tem 2026İKN 2026/1024481
- Hattının Bakım ve OnarımıMetropol Müşavirlik Taahhüt Proje İnşaat Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL6 teklifYapımHatay14 Tem 2026İKN 2026/920004
- Kilitli Parke Taşı Üretimi İçin Çimento ve Kum AlımıDenizoğlu Metal Hurda Demir Kömür İnşaat Nakliyat Hafriyat Tahmil Tahliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi16,7 milyon TL1 teklifMalHatayBeton ve Çimento14 Tem 2026İKN 2026/1155691
- 40 Grup İçme Suyu İnşaatı İşiMetropol Müşavirlik Taahhüt Proje İnşaat Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi26,4 milyon TL3 teklifYapımHatayİnşaat ve Yapı Malzemeleri13 Tem 2026İKN 2026/981809
- Bulunan Hd.Krkların Aydınlatma Onarım İşiKGS Mühendislik Doğalgaz Mekanik Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi1,3 milyon TL3 teklifYapımHatayAydınlatma10 Tem 2026İKN 2026/842299
- Öğretim Yılı (1'inci Dönem) Altınözü İlçesi Malzemeli Yemek Pişirme, Dağıtım ve SonrasıAytem Yemekçilik Gıda Temizlik Otomotiv Taşımacılık Turizm İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,1 milyon TL6 teklifHizmetHatayGıda ve İçecek10 Tem 2026İKN 2026/270097
- Beton Parke Taşı ve Kaldırım Karosu Mal Alımı İşiHantaş Beton İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi Arsuz Şubesi3,3 milyon TL4 teklifMalHatayBeton ve Çimento10 Tem 2026İKN 2026/1012451
- (CNG) AlımıOR-CAN Doğal Gaz Toptan Satış Dağıtım Anonim Şirketi12,3 milyon TL4 teklifMalHatay8 Tem 2026İKN 2026/938762
- Düzenlemesi Yapım İşiMagna Dahili Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi20,9 milyon TL3 teklifYapımHatay8 Tem 2026İKN 2026/933699
- Operatörsüz İş Makinesi Kiralama Hizmet Alımı İşiKırıkhan İnşaat Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL1 teklifHizmetHatayMakine ve Ekipman İmalatı8 Tem 2026İKN 2026/1171759
- Billboard Asım İşi
- Beton Tel Çit ve Sürgülü Kapı YapımArslanoğlu Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,3 milyon TL4 teklifYapımHatayBeton ve Çimento7 Tem 2026İKN 2026/788712
- Kuaför Hizmet AlımıSınırlı Sorumlu İskoop İskenderun İşletme Kooperatifi8 milyon TL3 teklifHizmetHatay6 Tem 2026İKN 2026/430870
- Revizyonu ve Yeşil Etiketlerin Alınması İşiStep Asansörleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi34,9 milyon TL1 teklifYapımHataySanayi Makina Bakım-Onarım6 Tem 2026İKN 2026/1022427
- İş Makinesi KiralamaGDK Hafriyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL2 teklifHizmetHatayMakine ve Ekipman İmalatı3 Tem 2026İKN 2026/999192
- Arsuz Kaymakamlığı Bakım Onarım İşiAmanosefe İnşaat Nakliyat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL2 teklifYapımHatay3 Tem 2026İKN 2026/950859
- İçme Suyu Arıtma Tesisi İhtiyacı İçin Kimyasal Madde Alım İşiBociy Kimya Arıtım Nakliyat ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi5 milyon TL1 teklifMalHatayMakine ve Ekipman İmalatı3 Tem 2026İKN 2026/918322
- Yerlerde Bulunan Taziye Evi, Müştemilat ve Camilerde Bakım ve Onarım Yapılması İşi
- İnşaat Malzemeleri Alımı
- İskenderun ve Arsuz İlçesi Üç Okul Bakım-Onarım İşiDY Müşavirlik Mimarlık Mühendislik ve Yapı Ticaret Limited Şirketi7,3 milyon TL5 teklifYapımHatay3 Tem 2026İKN 2026/1023087
- Çimento ve Ağır Briket AlımıKırıkhan İnşaat Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3 milyon TL1 teklifMalHatayBeton ve Çimento2 Tem 2026İKN 2026/1075709
- Malzemeleri Mal Alımı İşi
- Bitümlü Sıcak Asfalt Yol Yapım İşiEMR Altyapı İnşaat Enerji Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Adens Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı122,2 milyon TL5 teklifYapımHatayİnşaat ve Yapı Malzemeleri1 Tem 2026İKN 2026/857516
- Mayi Klor ve Sodyum HipokloritAmanos Klor ve Arıtma Sistemleri Danışmanlık Pazarlama Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi12,4 milyon TL2 teklifMalHatay1 Tem 2026İKN 2026/771639
- İhale Dokümanlarının Hazırlanması Hizmet AlımıAltaylar Danışmanlık Özel Eğitim Hizmetleri İnşaat Taahhüt Turizm Bilişim İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL23 teklifHizmetHatay1 Tem 2026İKN 2026/633627
- Serinyol Asfalt Şantiyesinde Kullanılmak Üzere Bitüm Alım İşiHatay İmar Sanayi Anonim Şirketi44,1 milyon TL3 teklifMalHatayİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/997876
- İzmir Çevre Yolu Çiğli Kavşağı Gürültü Perdesi Yapılması İşi
- Sodyum Hipoklorit Alım İşiBociy Kimya Arıtım Nakliyat ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi900.000 TL1 teklifMalHatay30 Haz 2026İKN 2026/899899
- Kapsamında Çatı Kaplaması Boyanması ve Şaft Kapaklarının Yenilenmesi İşiSM Türkmen Grup İnşaat Limited Şirketi2,3 milyon TL28 teklifYapımHatayİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/869246
- Sıvı ve Gaz Klor Alım İşiBociy Kimya Arıtım Nakliyat ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL2 teklifMalHatay30 Haz 2026İKN 2026/529561
- Hastanesi 12 Kalem Genel Sarf Malzeme Alımı İşiMDRC Medikal Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi722.500 TL8 teklifMalHatay30 Haz 2026İKN 2026/118339
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.