Eskişehir Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
Eskişehir ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 79 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- Fabrikalarının 2026/2027 Kampanya Dönemi İhtiyacı Kireç TaşıAydos Nakliye Tarım Maden Temizlik ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi62,8 milyon TL14 teklifMalEskişehir9 Tem 2026İKN 2026/834283
- Olan Öğrencinin 39 Taşıma Merkezi Okula 121 Hat (121 Araç ve 121 Rehber Personel) ile 185 İş Günü Taşınması İşi
- Temizlik ve Bakım MalzemeleriÜnal Bakliyat İhtiyaç Maddeleri Gıda Turizm İnşaat Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi/Eskişehir Şubesi4 milyon TL1 teklifMalEskişehirKimya Sanayi8 Tem 2026İKN 2026/949521
- Sebze ve Meyve AlımıÖZN Taşımacılık Gıda Tarım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi4,3 milyon TL1 teklifMalEskişehirGıda ve İçecek7 Tem 2026İKN 2026/900478
- 10 Aylık HBYS Hizmet Alımı
- Halkevi Binası Rekonstrüksiyon Yapım İşiDağyapı Prefabrik Yapı Malzemeleri İnşaat Madencilik Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi85,8 milyon TL1 teklifYapımEskişehir6 Tem 2026İKN 2026/959035
- Emek Mahallesi Park Alanı Çevre Duvarı Yapım İşiDağyapı Prefabrik Yapı Malzemeleri İnşaat Madencilik Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi33 milyon TL1 teklifYapımEskişehir6 Tem 2026İKN 2026/905505
- Yemek Hizmeti AlımıKocayusuf İnşaat Elektrik Otomotiv Sağlık Özel Eğitim Spor Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi6,2 milyon TL5 teklifHizmetEskişehirGıda ve İçecek6 Tem 2026İKN 2026/878172
- Cars Binası Genel Onarımı ve 031 GM Nolu Trafo Binası ile 032 GM Nolu Verici Isıtma Merkezi Binası Çatı OnarımıNeon Aydınlatma Tesisat Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL7 teklifYapımEskişehirElektrik ve Elektronik3 Tem 2026İKN 2026/964239
- Eskişehir Tepebaşı Polis Merkez Amirliği Binası Yapım İşi
- Şube Müdürlüğüne Tişört, Polo Yaka Lakost ve İpli Çanta AlımıSerra Ofis Donanımları Eğitim Araçları Temizlik ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL11 teklifMalEskişehir3 Tem 2026İKN 2026/717684
- İhalesi
- Çevik Kuvvet Yiyecek
- Malzemesi ve Hırdavat Malzemesi AlımıBiokim Teknik Sistemler Laboratuar Cihazları İnşaat Taahhüt Doğalgaz Itriyat Kırtasiye Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi148.088 TL4 teklifMalEskişehirMetal İşleme1 Tem 2026İKN 2026/942146
- Lastik Deposu Genel Onarımlarının YapılmasıCebeci Akaryakıt Maden İnşaat Malzemeleri Nakliyecilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,7 milyon TL3 teklifYapımEskişehirLastik Üretimi1 Tem 2026İKN 2026/855327
- PACSMetasoft Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi3,6 milyon TL1 teklifHizmetEskişehir1 Tem 2026İKN 2026/843118
- Muhafaza Uygulama Proje Sahaları Ot Alma-Çapa Hizmet Alımı İşiEkin Taşeronluk Hafriyat İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi286.070 TL12 teklifHizmetEskişehir1 Tem 2026İKN 2026/834261
- Toner AlımıCanmak Büro Donanımları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL1 teklifMalEskişehirBilişim ve Yazılım Teknolojileri30 Haz 2026İKN 2026/950480
- İkmal İşi
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.