Aydın Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2

Aydın ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 74 sonuçlanmış ihale2 sayfa.

  1. Söke Belediyesi Bisiklet ve Yürüyüş Yolu Çevre Düzenlemesi İşi
    Etüt Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi12,3 milyon TL8 teklifYapımAydın13 Tem 2026İKN 2026/1019100
  2. Çatının ve Asma Tavanın Yapılması, İç Cephe Boyasının Yapılması İşi
    Hikmet İrez İrez İnşaat1,4 milyon TL6 teklifYapımAydınİnşaat ve Yapı Malzemeleri9 Tem 2026İKN 2026/803563
  3. MSKÜ Çeşitli Binaların Çatı Tadilatları
    Hakan Kulaz15,5 milyon TL10 teklifYapımAydınİnşaat ve Yapı Malzemeleri8 Tem 2026İKN 2026/928196
  4. Aydın İli Nazilli İlçesi Fen Lisesi Pansiyon Binası Onarım İşi
    Mahmut Akın8,7 milyon TL7 teklifYapımAydınAydınlatma8 Tem 2026İKN 2026/1035951
  5. Karabağlar İnönü Anadolu Lisesi Onarımı
    Avçil Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL9 teklifYapımAydın7 Tem 2026İKN 2026/944836
  6. Yapım İşi
    Mehmet Araz2,9 milyon TL2 teklifYapımAydın6 Tem 2026İKN 2026/823526
  7. Avlağı, Çakırkaş Beşiktaş ve Ekinözü İlk - Ortaokulu Onarım İşi
    Bayram Ak4,4 milyon TL8 teklifYapımAydın6 Tem 2026İKN 2026/780732
  8. Bariyer, Betonarme Tekli Menhol, Betonarme Yağmur Suyu Kanalı ve Izgarası ile Beton Muayene Baca Elemanları Alımı
    Yavuzel Yapı Elemanları İnşaat Turizm Nakliyat Dericilik Tekstil Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,7 milyon TL6 teklifMalAydınBeton ve Çimento6 Tem 2026İKN 2026/566002
  9. Yapılması, Raporlarının Hazırlanması ve Uygun Olmayan Kısımları İçin Uygulama Proje ve İhaleye Esas Dosyalarının Hazırlanması İşi
    KAF Yapı Mühendislik İnşaat Petrol Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL6 teklifHizmetAydın6 Tem 2026İKN 2025/799010
  10. 6 Aylık Araç Kiralama Hizmet Alımı
    Feyztur Taşımacılık Servis Turizm Akaryakıt Hizmet Temizlik Araç Kiralama Ticaret Limited Şirketi3,1 milyon TL3 teklifHizmetAydınOtomotiv3 Tem 2026İKN 2026/870514
  11. Soğuk Yol Çizgi Boyası, Tiner, Cam Küreciği Mal Alım İşi
    Roadchem Resin Boya ve Makina Limited Şirketi2,7 milyon TL5 teklifMalAydınKimya Sanayi2 Tem 2026İKN 2026/906258
  12. YARDOP Projesi Kapsamında Ulaşım Tesisleri Yapımı
    Mahmut Sarıtaş Sarıtaş Otomotiv1,4 milyon TL16 teklifYapımAydın2 Tem 2026İKN 2026/903690
  13. 10 Kalem Medikal Gaz Alımı
    Habaş Sınai ve Tıbbi Gazlar İstihsal Endüstrisi Anonim Şirketi7,2 milyon TL5 teklifMalAydınİlaç ve Medikal Cihaz1 Tem 2026İKN 2026/870589
  14. Beton Parke ve Bordür Taşı Alımı
    Menteşe Beton Elemanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi6,3 milyon TL4 teklifMalAydınBeton ve Çimento30 Haz 2026İKN 2026/911010

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım