Antalya Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 4

Antalya ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 203 sonuçlanmış ihale4 sayfa.

  1. Akdeniz Meyvesineği Kitle Yakalama Tuzağı
    Nektar Tarım Ticaret Pazarlama Limited Şirketi3,8 milyon TL3 teklifMalAntalyaGıda ve İçecek3 Tem 2026İKN 2025/1058370
  2. 2026 Yılı İkinci Altı Aylık 41 Kalem Sebze ve Meyve Alımı
    Ertuğrul Kara Tarım Ürünleri İnşaat Otomotiv Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi4,4 milyon TL3 teklifMalAntalyaGıda ve İçecek2 Tem 2026İKN 2026/919864
  3. 102 (Artvin) ve 106 (Bayburt) Şube Şeflikleri Yollarında CTP Kar Siperi İmali, Nakli ve Montajı Yapılması
    Antsu Mühendislik Mimarlık İnşaat Emlak Nakliyat Madencilik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi11,6 milyon TL7 teklifYapımAntalyaLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri2 Tem 2026İKN 2026/903289
  4. Demiri, Köşebent Demiri, Beton Yağmur Oluğu, Kum, Bims ve Harç Alımı
    Gazibel İnşaat Tarım Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi38,4 milyon TL1 teklifMalAntalyaMetal ve Metalürji2 Tem 2026İKN 2026/847425
  5. Şoförlü ve Şoförsüz Araç Kiralanması
    Galaksi Filo Oto Kiralama Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi20 milyon TL3 teklifHizmetAntalyaOtomotiv2 Tem 2026İKN 2026/737857
  6. 22 Kalem Mekanik Kısmı Yedek Parça
    Özdemir Otomotiv Ticaret Sanayi Limited Şirketi3,1 milyon TL7 teklifMalAntalyaYedek Parça2 Tem 2026İKN 2026/586975
  7. 3 Aylık BT Hizmet Alımı - Raporsuz Çekim Hizmeti Alımı
    Akhisar Tıbbi Görüntüleme ve Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi7,1 milyon TL1 teklifHizmetAntalya2 Tem 2026İKN 2026/1121278
  8. Alımı
    Klas Global İnşaat Yemekçilik Ticaret Limited Şirketi2,3 milyon TL1 teklifHizmetAntalya1 Tem 2026İKN 2026/999240
  9. Hizmet Alımı
    Klas Global İnşaat Yemekçilik Ticaret Limited Şirketi2,3 milyon TL1 teklifHizmetAntalya1 Tem 2026İKN 2026/999232
  10. Yapılması İşi
    Perge Asfalt Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi11,4 milyon TL2 teklifYapımAntalya1 Tem 2026İKN 2026/936435
  11. 2026 Yılı Programında Bulunan Mesaha ve Verim Yüzdesi Tespiti, Tasnif ve Depo Denetim ve Kontrol Danışmanlık Hizmet Alımı
    Hüseyin Deke1,1 milyon TL6 teklifHizmetAntalya1 Tem 2026İKN 2026/838565
  12. Süt ve Süt Ürünleri, Muhtelif Gıda, Unlu Mamuller, Sebze ve Meyve Alımı)
    Alaiye Korkmazlar Sebze Meyve Üretim Ticaret ve Taşımacılık Limited Şirketi9,8 milyon TL19 teklifMalAntalyaGıda ve İçecek1 Tem 2026İKN 2026/772400
  13. Plantasyon Çalışması Öncesinde 342,75 ha Alanda Makinalı Arazi Hazırlığı Çalışması Yapılacaktır
    Kabay Ormancılık Petrol Ürünleri İnşaat Nakliyat Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi13,9 milyon TL9 teklifHizmetAntalyaSanayi Makina Bakım-Onarım1 Tem 2026İKN 2026/680149
  14. Okullara Kitap Dağıtımı ve Dağıtılan Kitapların Okullarda Öğrenci Bazında Harmanlanması İşi
    Birtanem Taşımacılık Cam Sanayi ve Limited Şirketi1,6 milyon TL3 teklifHizmetAntalya1 Tem 2026İKN 2025/949786
  15. Altı Yerleşim Birimlerindeki 46 Öğrencinin 3 Taşıma Merkezi Okula 4 Hat (Araç) ile 185 İş Günü Taşınması İşi
    ACK Cam Sanayi Anonim Şirketi1,4 milyon TL2 teklifHizmetAntalyaOtomotiv1 Tem 2026İKN 2025/947280
  16. Personeli İçin Kıyafet Alımı
    Mehmet Çondur3,3 milyon TL8 teklifMalAntalyaTekstil30 Haz 2026İKN 2026/855878
  17. (Motorin-Kalorifer Yakıtı) Yakacak Mal Alım İşi
    Çamkar Akaryakıt Petrol Nakliye İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi11,7 milyon TL8 teklifMalAntalyaEnerji ve Enerji Ekipmanları30 Haz 2026İKN 2026/650406
  18. Engelsiz Plaj Malzemesi
    İsmail Karadağ3,9 milyon TL9 teklifMalAntalya30 Haz 2026İKN 2026/503656
  19. ile Açılması Hizmet Alım İşi
    Fatih Avcı1,2 milyon TL3 teklifHizmetAntalya30 Haz 2026İKN 2026/1109994
  20. Antalya İli Sağlık Tesisleri 2 Ay Süreli Diş Protez
    Ultradent Turizm Diş Protez Laboratuvar Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi29 milyon TL1 teklifHizmetAntalyaİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/1072080
  21. (Raporlama Dahil) Hizmet Alımı)
    Akhisar Tıbbi Görüntüleme ve Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi2,3 milyon TL1 teklifHizmetAntalya30 Haz 2026İKN 2026/1068334
  22. 1234 Temel Eğitim Öğrencisinin 21 Taşıma Merkezi Okula 74 Hat (74 Araç) ile 185 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
    Muharrem Karakaya266.400 TL1 teklifHizmetAntalyaOtomotiv30 Haz 2026İKN 2025/1100862
  23. 23 Taşıma Merkezi Okul/Kurum/Sınıflara 46 Hat (46 Araç) ile 185 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
    Abdullah Palaz457.135 TL1 teklifHizmetAntalyaOtomotiv30 Haz 2026İKN 2025/1083537

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım
Antalya Kamu İhale Sonuçları: Kim, Neyi, Kaça Kazandı? — Sayfa 4/4 | RehberSanayi