Ağrı Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
Ağrı ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 101 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- 2026 Yılı Ağrı Merkez 2 Grup 10 Okul Onarım İşi
- Doğubayazıt 20 Üniteli Vardiya Yatakhanesi Yapım İşi
- Yakacak Odun Kömür Alımı
- Makine Parkına Kayıtlı Araç, İş Makinaları İçin Motorin (Euro Dizel) Satın Alınması
- 10000 Ton Çimento Alım İşiAtmaca İnşaat Sanayi Turizm Ticaret İthalat ve İhracat Limited Şirketi38,7 milyon TL3 teklifMalAğrıBeton ve Çimento17 Tem 2026İKN 2026/959125
- Otomobil, 1 Adet Camlı Van, 1 Adet Pick-Up In 731 Gün Süre ile Kiralanması İşiMCK Tur Otomotiv İnşaat Temizlik Gıda Taahhüt Sosyal Hizmetler Hayvancılık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,5 milyon TL13 teklifHizmetAğrı17 Tem 2026İKN 2026/951193
- YapılmasıCesim Bulan, Elaziz Mühendislik Madencilik İnşaat Nakliye Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı84,6 milyon TL190 teklifYapımAğrı17 Tem 2026İKN 2026/925231
- Kapağı, Kompozit Izgara Kapağı ve Kompozit Rögar Çemberi AlımıMirmazlum İnşaat Temizlik Gıda Kırtasiye Mobilya İlaçlama İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,1 milyon TL8 teklifMalAğrı16 Tem 2026İKN 2026/908956
- Kompresör Binası Yapımıİzcisan İnşaat Nakliyat Turizm Medikal Kırtasiye Büro Makinaları Bilgisayar İletişim Otomotiv Temizlik Elektronik Nakliyat Gümrükleme Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL11 teklifYapımAğrıMakine ve Ekipman İmalatı14 Tem 2026İKN 2026/993390
- İşi
- Üzere Malzeme Mal Alımı İşiKeleş Kardeşler İnşaat Telekominikasyon Temizlik Elektrik Elektronik Medikal Otomotiv Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2,7 milyon TL4 teklifMalAğrı14 Tem 2026İKN 2026/924325
- OnarımıÖzel Mühendislik İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,7 milyon TL4 teklifYapımAğrı14 Tem 2026İKN 2026/924201
- Çaybaşı Mahallesi Taziye Evi Yapım İşi
- CRS-1 Katyonik Asfalt Emülsiyonu Alımı ve SerimiMEK Turizm İnşaat Taahüt ve Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL1 teklifMalAğrıİnşaat ve Yapı Malzemeleri14 Tem 2026İKN 2026/1020676
- Kırtasiye Malzemesi Alım İşiÖzerler Hırdavat Temizlik Gıda Tekstil Plastik Petrol Ürünleri İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi486.790 TL4 teklifMalAğrıAmbalaj ve Kağıt Ürünleri14 Tem 2026İKN 2025/852764
- 17 Kalem Boya Malzemesi AlımıYıldırım Global İnşaat Taşımacılık Gıda Yemek Temizlik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,6 milyon TL9 teklifMalAğrıBoya ve Vernik10 Tem 2026İKN 2026/771297
- Üzere Tüketime Hazır Sıcak Yemek AlımıAğrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Sosyal Tesisler İktisadi İşletmesi2,8 milyon TL1 teklifHizmetAğrıGıda ve İçecek10 Tem 2026İKN 2026/1192164
- Aracı Kiralama İşi Hizmet Alımı İşiA-SER İnşaat Turizm Medikal Temizlik Maden İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,5 milyon TL1 teklifHizmetAğrı10 Tem 2026İKN 2026/1135983
- Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Danışmanlık Hizmeti Alım İşiAğ-Seda İnşaat İthalat İhracat Sanayi Nakliyat Ticaret Limited Şirketi4,2 milyon TL6 teklifHizmetAğrı9 Tem 2026İKN 2026/908050
- İlaçlama Makineleri AlımıMirmazlum İnşaat Temizlik Gıda Kırtasiye Mobilya İlaçlama İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi830.000 TL1 teklifMalAğrıMakine ve Ekipman İmalatı8 Tem 2026İKN 2026/965691
- Milli Egemenlik Parkı Uygulama Projeleri Kapsamında Yapım İşi
- Hamur, Patnos, Taşlıçay ve Tutak İlçesinde Bulunan Tüm Eğitim Kurumlarına Yakacak (Odun)
- Kanalizasyon Altyapı İşl Mal Alımı (Koruge, Polietilen ve Maşon)Yıldırım Global İnşaat Taşımacılık Gıda Yemek Temizlik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,1 milyon TL9 teklifMalAğrıİnşaat ve Yapı Malzemeleri7 Tem 2026İKN 2026/905584
- Akaryakıt (Euro V/Max Dizel Motorin) Alım İşiCMS Petrol İnşaat Turizm Gıda İthalat İhracat Sanayiticaret Limited Şirketi8,7 milyon TL1 teklifMalAğrıEnerji ve Enerji Ekipmanları7 Tem 2026İKN 2026/895875
- Kilitli Parke Taşı, Bordür, Kum ve Çimento AlımıSelim Karataş İnşaat Mühendislik3,1 milyon TL1 teklifMalAğrıBeton ve Çimento7 Tem 2026İKN 2026/875396
- Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü Kömür ve Odun Alımı
- Yapım İşiÖzerse İnşaat Harfiyat Temizlik Yemek Gıda Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi67,8 milyon TL3 teklifYapımAğrı6 Tem 2026İKN 2026/926014
- 2026 Yılı Ağrı Merkez 1 Grup Köy Okulları Onarım İşiRecai Bey Tekstil Gıda Temizlik Yemek İmalatı İnşaat Taahhüt Rehabilitasyon İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL5 teklifYapımAğrı6 Tem 2026İKN 2026/922922
- Çatı Bakım ve OnarımıÖzşah Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi2,6 milyon TL8 teklifYapımAğrıİnşaat ve Yapı Malzemeleri6 Tem 2026İKN 2026/882082
- Binası ve Eklentileri Bakım Onarım İşi
- Basınçlı Hava Hattı Tesisatı Kurulması Hizmet İşiBaran Erden-Su Temizlik Gıda İnşaat5,2 milyon TL3 teklifHizmetAğrıİnşaat ve Yapı Malzemeleri6 Tem 2026İKN 2026/782471
- Yapımı
- Enduro ve ATV Şampiyonası Oganizasyon Mal ve Hizmet Alım İşiKoşuyolu Spor Tekstil İnşaat Gıda Temizlik Turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi2,9 milyon TL2 teklifHizmetAğrı6 Tem 2026İKN 2026/1101589
- 2026 Yılı Ağrı - Merkez 4 Grup 12 Okul Onarım İşiTuranlar Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi7 milyon TL10 teklifYapımAğrı2 Tem 2026İKN 2026/855318
- Müdürlüğümüze Bağlı Temel Eğitim Okullarına Mal Alım İşi
- Manisa Yunusemre İlçesi Sporcu Eğitim Merkezi Onarım İşiŞUA Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi9,6 milyon TL11 teklifYapımAğrı1 Tem 2026İKN 2026/929801
- AlımıCMS Petrol İnşaat Turizm Gıda İthalat İhracat Sanayiticaret Limited Şirketi70,9 milyon TL5 teklifMalAğrı1 Tem 2026İKN 2026/801379
- Onarımı
- Su Sayacı ve Malzeme Alım İşiSelim Karataş İnşaat Mühendislik1,8 milyon TL7 teklifMalAğrıElektrik ve Elektronik30 Haz 2026İKN 2026/913300
- Ağrı Polisevi Çeşitli Cins ve Evsafta Gıda Malzemesi Mal AlımıMehmet Çelik Gıda Pazarlama İnşaat Tekstil Nakliye Kömür Petrol Medikal İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited915.509 TL3 teklifMalAğrıGıda ve İçecek30 Haz 2026İKN 2026/879087
- 3 Kısım 5 Kalem Laboratuvar Hizmet Alım İşiErlab Laboratuar Sistemleri Medikal Bilgi Teknolojileri İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8,1 milyon TL3 teklifHizmetAğrıİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/779641
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.