Adana Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 5

Adana ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 253 sonuçlanmış ihale5 sayfa.

  1. Jeneratör
    END Power Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL6 teklifMalAdanaElektrik ve Elektronik1 Tem 2026İKN 2026/930703
  2. ASÜ Muhtelif Binalarda Büyük Onarım İşi
    Muzaffer Buğra Elma13,9 milyon TL5 teklifYapımAdana1 Tem 2026İKN 2026/870191
  3. Hazırlanması Yapım İşi
    Mustafa Çalık Bmh Elektrik İnşaat Mühendislik5,2 milyon TL8 teklifYapımAdana1 Tem 2026İKN 2026/703909
  4. Hizmetlerinde Çalışan Personellerin Kullandığı Kişisel Koruyucu Donanım Malzemeleri
    Heybeli İş Güvenliği Yangın Tekstil İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi26,9 milyon TL1 teklifMalAdanaBilişim ve Yazılım Teknolojileri1 Tem 2026İKN 2026/653160
  5. Nakli İçin Minibüs Kiralama İşi
    Kral Orman Ürünleri Nakliye Taşımacılık Harfiyat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,9 milyon TL9 teklifHizmetAdanaLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri1 Tem 2026İKN 2026/441679
  6. 24 Aylık Fotokopi Baskı Hizmeti
    Gelişim Büro Araçları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,7 milyon TL1 teklifHizmetAdanaMatbaa30 Haz 2026İKN 2026/868691
  7. 2026 Yılı 2 Dönem Et-Tavuk-Balık Alımı
    Mehmet Ay1,8 milyon TL5 teklifMalAdanaGıda ve İçecek30 Haz 2026İKN 2026/851487
  8. Gaziemir Orman İşletme Müdürlüğü Treyler Kiralama
    Can İnşaat Turizm Nakliyat Hafriyat Orman Ürünleri Katı Atık Depolama Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL7 teklifHizmetAdana30 Haz 2026İKN 2026/789447
  9. 22 Kalem Kırtasiye Malzemesi Alımı
    5M Teknoloji Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,8 milyon TL11 teklifMalAdanaAmbalaj ve Kağıt Ürünleri30 Haz 2026İKN 2026/722639
  10. 2026 Yılı Basılı Form ve Defter Alımı
    Bilal Tilki111.985 TL8 teklifMalAdana30 Haz 2026İKN 2026/693745
  11. 11 Kalem Kahvaltılık Piknik Ürünleri
    İSSA Gıda Temizlik Ürünleri Lojistik ve Danışmanlık İthalat İhracat Limited Şirketi6,9 milyon TL9 teklifMalAdana30 Haz 2026İKN 2026/692034
  12. 10 Kalem Kuru Gıda
    İSSA Gıda Temizlik Ürünleri Lojistik ve Danışmanlık İthalat İhracat Limited Şirketi7,7 milyon TL6 teklifMalAdanaGıda ve İçecek30 Haz 2026İKN 2026/565275
  13. Orta Gerilim Sürücü Malzemeleri Temini ve Montajı
    Alan Otomasyon ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi22 milyon TL2 teklifMalAdana30 Haz 2026İKN 2026/515416

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım