Yedek Parça Alınması Mal Alımı İşi
İKN 2026/995813 numaralı kamu ihalesini Feyyaz Tozkopar kazandı — sözleşme bedeli 1.860.579 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Feyyaz Tozkopar
- Sözleşme Bedeli
- 1.860.579 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 8.898.536 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- YEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR EDİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Kocaeli
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Yedek Parça
- Sonuç İlan Bülteni
- 20 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Yedek Parça / Kocaeli filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %161 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 6 ihalenin tipik sözleşme aralığının %161 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Feyyaz Tozkopar firmasının geçmiş ihale kazanımları, YEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR EDİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Yedek Parça sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Yedek Parça Sektöründe Son İhale Sonuçları
Basınçlı Boru Hatları İçin Esnek Boru Bağlantı Parçaları Temini
Bortek Boru ve Tesisat Teknolojileri Dış Ticaret Limited Şirketi • 78.380.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1046344
İçin Akü ve Yedek Parça Alımı
Hakan Yazıcı • 3.235.915 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1306661
Şaşal Su Fabrikası İçin Shrink Makinesi Yedek Parça Alımı
Turizm Gıda Hayvancılık Organik Tarım Yem Tekstil Temizlik Su Meşrubat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 395.977 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1137293
40 Kalem Mekanik Kısmı Yedek Parça
Sarılar Kardan Makina Yedek Parça İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.490.000 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/1135090
Düktil Ek Parça Alımı
Samsun Makina Sanayi Anonim Şirketi • 5.696.972 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1259275
Şebeke Hatlarında Kullanılmak Üzere Muhtelif İçme Suyu Boruları ve Ek Parçaları ile Çeşitli Malzemelerin
Cantek Altyapı ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 4.980.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1104246
Kocaeli İlinde Son İhale Sonuçları
Servis ve Servis Sonrası Temizlik Hizmeti Alımı
Zübeyde Omurca • 5.674.766 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1608772
Projesi Dikenli Tel İhata ve Ahşap Direk Mal Alım İşi
Alper Öz • 1.019.200 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1277552
Helyum Gazı Alımı
Koyuncu Ticaret Anonim Şirketi • 1.423.125 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1161978
Alımı İşi
Boydem Yapı ve Elektrik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.900.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1346638
Sodyum Hipoklorit (Sıvı Klor)
Koruma Klor Alkali Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 4.200.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1307527
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Öğrencileri Taşıma İşi
Taşgün Taşımacılık İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 407.069 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1318133
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeYedek Parça işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kocaeli merkezli firmalarda.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
AS ÇELİK DÖKÜM İŞLEME SAN. VE TİC. A.Ş
Döküm • Samsun
AS Çelik Döküm, 1956'dan beri Samsun OSB'de çelik döküm ve manganez çelik üretimi yapan, Avrupa'ya ihracat gerçekleştiren entegre sanayi kuruluşudur.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Plastik Kalıp • Düzce
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti. — Düzce Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Feyyaz Tozkopar gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol