40 Kalem Sebze ve Meyve Alımı
İKN 2026/990995 numaralı kamu ihalesini Fadime Biçici kazandı — sözleşme bedeli 1.999.950 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Fadime Biçici
- Sözleşme Bedeli
- 1.999.950 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.879.750 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Kırıkkale
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 20 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Kırıkkale filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %17 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 10 ihalenin tipik sözleşme aralığının %17 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Fadime Biçici firmasının geçmiş ihale kazanımları, GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
2 Ay Süreli Yemek Temini ve Servisi Hizmeti Alımı
Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.500.201 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1494238-2
(01092026-21092026 Tarihleri Arası) Malzeme Dahil Yemek Pişirme, Dağıtım ve Sonrası Hizmeti Alım İşi
Erdihan Gıda ve Yemekçilik Sosyal Hizmetler Temizlik Hizmetleri Hayvancılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ahmet Türksayar İş Ortaklığı • 8.087.673 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1557760
Günde Bir Öğün (Malzeme, İşçilik ve Adrese Dağıtım Dahil) Hazır Yemek Hizmeti Alım İşi
Asil Group Temizlik Gıda Yemek Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.016.230 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1530121
Şarküteri ve Diğer Gıda Mal Alımı
İsmail Çetin • 2.433.750 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1496763
34 Kalem Meyve-Sebze ve Beyaz Et Mal Alım İşi
Adil Üstünyer • 1.800.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1412584
Gıda Maddesi (39 Kısım) Tedariki
Bülent Çeçen • 313.600 ₺ • 11 teklif • İKN 2026/1174217
Kırıkkale İlinde Son İhale Sonuçları
Manavlık Malzeme Alımı
Karatekinbey Gıda İnşaat Turizm Taahhüt Sanayi ve Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi • 3.392.500 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1487148
Uygulama Oteli 2026 Birinci Dönemi Kahvaltılık Malzeme Alımı
Karatekinbey Gıda İnşaat Turizm Taahhüt Sanayi ve Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi • 3.351.750 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1486226
Merkezi Okula 2 Hat 2 Araç 2 Rehber/Personel/Veli/Kursiyer ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Zekeriye Kartal • 349.939 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1341207
Okula 18 Hat 18 Araç ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Kemal Canöz • 384.625 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1255177
3 Rehber/Personel/Veli/Kursiyer ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Atakul Yemek Petrol Gıda İnşaat Turizm Kırtasiye İmalat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 349.939 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1265997
Teknik Anadolu Lisesi Yemek Taşıma Hizmeti Alımı
Tansel Şimşek • 2.904.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1411065
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kırıkkale merkezli firmalarda.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Fadime Biçici gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol