Beyaz Et Alımı
İKN 2026/983321 numaralı kamu ihalesini Orkidem Organizasyon Gıda ve İnşaat Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 7.379.500 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Orkidem Organizasyon Gıda ve İnşaat Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 7.379.500 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 7.015.167 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- İstanbul
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Beyaz Eşya
- Sonuç İlan Bülteni
- 21 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (21 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Beyaz Eşya / İstanbul filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %74 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 7 ihalenin tipik sözleşme aralığının %74 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Orkidem Organizasyon Gıda ve İnşaat Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Beyaz Eşya sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Beyaz Eşya Sektöründe Son İhale Sonuçları
Kırmızı ve Beyaz Et
Ali Haydar Kılıç • 1.490.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1101715
TOKİ Anadolu Lisesi Pansiyon Beyaz Et Alımı
Karaman Ege Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.409.500 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1326973
Hassas Kontrollü Klimalar ile Klima ve İklimlendirme Sistemlerinin 2027 Yılı Periyodik Bakım Onarım Hizmeti Alımı
Gerçek Alternatif Dayanıklı Tüketim Malları İklimlendirme ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 1.499.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1282161
3 Kalem Hayvansal Ürünler (Kırmızı ve Beyaz Et) Mal Alım İşi
Deniz Kurumsal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.230.370 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1345884
Euro 6 Motorlu, Klimalı, Otomatikleştirilmiş Şanzımanlı, Turuncu (Ral 2011) Renk Şasi Çekici
Mercedes-Benz Türk Anonim Şirketi • 5.133.300 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1544614
Klima Kurulum İşi
Şirketi • 2.857.712 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1597459
İstanbul İlinde Son İhale Sonuçları
Döşeme İmalatlarının Yapım İşi ve Rektörlük Binası Profesyonel Ses, Görüntü ve Otomasyon Sistemleri Yenilenmesi İşi
Gürsoy İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 610.000.000 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/953961
(9 Adet)
Luxcor Design Mimarlık Limited Şirketi • 12.482.842 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1391982
Yapılması İşi
Sistem Yapı Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 123.529.612 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1231503
Jandarma Komutanlığı Lojmanları 2 Blok 20 Adet Mutfak Dolap ve Tezgahı Bakım Onarım İşi
Nurhak Yapı ve Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 6.474.000 ₺ • 34 teklif • İKN 2026/1275203
Okul/Kurum/Sınıflara 155 Araç ve 155 Rehber Personelle 181 İş Günü Taşınması İşi
Karamustafa Tedarik Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 19.824.105 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1271271
Hizmeti Alımı
Devtur Turizm Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 287.790 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1291113
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeBeyaz Eşya işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İstanbul merkezli firmalarda.
ENKAY ALÜMİNYUM LEVHA-MUTFAK EŞYALARI-İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Samsun
Samsun ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Plastik Kalıp • Düzce
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti. — Düzce Organize Sanayi Bölgesi üye firması
MERSİM METAL KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Tedarikçi misiniz? Orkidem Organizasyon Gıda ve İnşaat Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol