Sivas Yıldızeli Direkli İlkokulu ve Yemekhanesi Onarım İşi
İKN 2026/974102 numaralı kamu ihalesini Bünyamin Bilen kazandı — sözleşme bedeli 4.244.444 ₺, 14 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Bünyamin Bilen
- Sözleşme Bedeli
- 4.244.444 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 6.079.682 ₺
- Teklif Sayısı
- 14 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR SİVAS İL ÖZEL İDARESİ
- Şehir
- Erzurum
- İhale Türü
- Yapım
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 17 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (17 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Erzurum filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %43 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 4 ihalenin tipik sözleşme aralığının %43 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Bünyamin Bilen firmasının geçmiş ihale kazanımları, BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR SİVAS İL ÖZEL İDARESİ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Şeker Ambarı Tahmil Tahliye Hizmet Alımı
Şirketi • 8.904.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1252301
Yemek Taşıma ve Dağıtım İşi ve Demirbaş Kiralama
Ömer Yıldız Hazır Yemek İnşaat Nakliye Temizlik Hizmetleri Odun Kömür Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.276.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1447078
0192026-31102026 Tarihleri Arası 2 Aylık Mamul Yemek Alımı ve Sonrası İşleri
Karakuş Gıda Tekstil İnşaat Turizm Tavukçuluk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 7.784.332 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1492619
Gıda Malzemesi
Turan Yakışan • 89.550 ₺ • 2 teklif • İKN 2016/139353
168 Kalem Gıda Malzemesi
Süleyman Tekcan • 4.885.120 ₺ • 14 teklif • İKN 2026/1112312
26 Kalem Yaş Sebze ve Meyve
Burhan Çelik • 243.750 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1181531
Erzurum İlinde Son İhale Sonuçları
Sterilizasyon
Mesan Sağlık Ürünleri Dental Kimya Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 2.451.586 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1323071
İş Sağlığı ve Güvenliği
Palandöken Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Eğitim Mühendislik ve Laboratuvar Hizmetleri Ticaret Pazarlama Limited Şirketi • 1.386.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1200106
İlköğretim ve İmam Hatip Ortaokul Öğrencilerini Taşıma Hizmet Alım İşi
Erhan Ay • 362.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1209293
PCR Otoantikor ve TG-TPO Testleri Hizmet Alımı
ER-Med Medikal Gereçler Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi • 5.308.455 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1525994
Standardında 24 Fiberli OPGW ile Değiştirilmesi ve Kule Güçlendirmesi Teklif Birim Fiyatlı Komple Tesis Yapım İşinin
Hamza Güven, Tavlaşoğlu Mühendislik Elektrik Taahhüt İnşaat Taahhüt İnşaat Malzemeleri Hayvancılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi İş Ortaklığı • 20.180.040 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1189310
Sivas Merkez 24 Derslikli Gazi Anadolu Lisesi ve Pansiyon Yapım
Karabeyoğlu İnşaat Taahhüt Orman Ürünleri Gıda Hayvancılık Taşımacılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi. • 208.475.000 ₺ • 16 teklif • İKN 2026/1248814
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Erzurum merkezli firmalarda.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Bünyamin Bilen gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol