Motoru Alım İşi
İKN 2026/896844 numaralı kamu ihalesini MSP Teknik Makina Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 11.757.200 ₺, 3 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- MSP Teknik Makina Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 11.757.200 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 21.478.659 ₺
- Teklif Sayısı
- 3 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- SATIN ALINACAKTIR DEBİ VE İRTİFADA DALGIÇ POMPA VE ELEKTRİK MOTORU SATIN ALINACAKTIR MANİSA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ELEKTRİK MAKİNE VE MALZEME İKMAL DAİRESİ BAŞKANLIĞI
- Şehir
- İzmir
- İhale Türü
- Mal
- Sonuç İlan Bülteni
- 20 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm / İzmir filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
MSP Teknik Makina Sanayi Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, SATIN ALINACAKTIR DEBİ VE İRTİFADA DALGIÇ POMPA VE ELEKTRİK MOTORU SATIN ALINACAKTIR MANİSA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ELEKTRİK MAKİNE VE MALZEME İKMAL DAİRESİ BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
İzmir İlinde Son İhale Sonuçları
2 Aylık Spesifik Hormon Hizmet Alımı
Gazi Kimya Laboratuar Sistemleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 2.568.294 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1431824
Taşımalı Eğitim Kapsamındaki İlköğretim Öğrencilerinin Taşıma Merkezi Okullara 39 Araç ile 181 İş Günü Taşınması
Mehmet Altok • 415.395 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1262278
10. İzmir Uluslararası Edebiyat Festivali Organizasyon Hizmeti
ÖN-AK Sosyal Hizmetler İnşaat Tarım Tekstil Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.589.500 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1322936
01 Eylül 2026 – 31 Aralık 2026 Tarihleri Arasında 4 Ay Süre ile Teknik Destek Hizmet Alımı İşi
Aslanege Personel Hizmetleri Yapı Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 2.388.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1540622
İncir Kurutma Kereveti Alım İşi
Nurcan Plastik Sanayi Ticaret ve Turizm Anonim Şirketi • 1.640.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1544561
Soğuk Su Sayacı
Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 23.900.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1232870
İhale sonuçlarında gezinin
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol