Çöp Poşeti Alım İşi
İKN 2026/813137 numaralı kamu ihalesini Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 24.480.000 ₺, 6 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 24.480.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 30.599.236 ₺
- Teklif Sayısı
- 6 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- HIRDAVAT MALZEMESİ VE ÇÖP POŞETİ SATIN ALINACAKTIR ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
- Şehir
- Batman
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Plastik ve Kauçuk
- Sonuç İlan Bülteni
- 17 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (17 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Plastik ve Kauçuk / Batman filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, HIRDAVAT MALZEMESİ VE ÇÖP POŞETİ SATIN ALINACAKTIR ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Plastik ve Kauçuk sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Plastik ve Kauçuk Sektöründe Son İhale Sonuçları
Resmi ve Özel Okullara Ücretsiz Ders Kitabı Poşetleme ve Harmanlama İşi
Akbir Yemek Hayvancılık İnşaat Kırtasiye Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.088.324 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1440634
Direği, Panel Telçit, Kırmızı Süs Erik Ağacı, Hazır Barbekü Mangallık ve Dökme Kauçuk Alımı
Kapısan Mühendislik Makina İmalat İnşaat Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 4.393.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1318371
Polietilen İçme Suyu Borusu Alımı
Serkan Çelebi • 3.348.280 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1445421
50 gr Rize Turist Süzen Poşet Çay Kutu İskeleti
Anka Matbaacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.240.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1395520
Dış Ünite Düzenlenmesi. Pencere Doğ. PVC Olarak Yen. Pencere Korkuluk Yen., Dış Cephe Kablo Düzenlenmesi Yapım İşi
Mikail Çakıcı Çakıcı Mühendislik İnşaat • 3.140.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1356436
Kauçuk Malzeme Alımı
Geka Kauçuk Zemin Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.646.175 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1163199
Batman İlinde Son İhale Sonuçları
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Ortaöğretim Taşıma İşi
Veysel Akyüz • 5.523.939 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1274020
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Temel Eğitim Taşıma İşi
Veysel Akyüz • 5.369.003 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1265081
Yapım İşi
Ahmet Doğan • 1.860.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1325144
Muhtelif Trafo Merkezlerinde Akü Odalarının Yenilenmesi İşi
Çetin İpekyüz • 10.974.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1208453
Yapım İşi
Önder Aslan • 47.885.900 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1134365
Mıcır Malzeme Nakli ve Ariyet Ocaklarından Stabilize Malzeme Hazırlanması, Yüklenmesi, Nakli ve Figüre Yapım İşi
Bilyol İnşaat Petrol Nakliye Tarım Yol Yapım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 17.795.186 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1322411
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmePlastik ve Kauçuk işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Batman merkezli firmalarda.
PLASFORM PLASTİK VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş.
Plastik Kalıp • Amasya
PLASFORM, Amasya OSB'de 1994'ten beri cooker hood filter, motor block ve inox filter üreten metal endüstri firması. 4,5M parça/yıl, 20+ ülke ihracat.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
TEZ OKSİJEN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Kimya Sanayi • Amasya
Amasya merkezli Kimya Sanayi üreticisi. NACE 20.1 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
BÜLBÜLOĞLU OKSİJEN ASETİLEN TIBBİ GAZLAR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Kimya Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Kimya Sanayi üreticisi. NACE 20.1 faaliyet kodu. Buhar Krakingi kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
İSTANBUL GÜBRE SANAYİ A.Ş.
Kimya Sanayi • Samsun
İSTANBUL GÜBRE SANAYİ A.Ş. — Samsun Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol