Gençlik Merkezlerinde Bulunan VRF-VRS Klima Sistemlerinin Ağır Bakım ve Filtre Temizliği Hizmet Alımı
İKN 2026/755072 numaralı kamu ihalesini SİM Klima Isıtma Soğutma Mühendislik Otomasyon Elektrik Havalandırma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 4.996.500 ₺, 7 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- SİM Klima Isıtma Soğutma Mühendislik Otomasyon Elektrik Havalandırma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 4.996.500 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 13.042.818 ₺
- Teklif Sayısı
- 7 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR MERSİN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Ankara
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Beyaz Eşya
- Sonuç İlan Bülteni
- 16 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (16 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Beyaz Eşya / Ankara filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %45 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 12 ihalenin tipik sözleşme aralığının %45 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
SİM Klima Isıtma Soğutma Mühendislik Otomasyon Elektrik Havalandırma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR MERSİN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Beyaz Eşya sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Beyaz Eşya Sektöründe Son İhale Sonuçları
Bölge Müdürlüğü İhtiyacı 1 Adet 2026 Model Mercedes-Benz Actros L 1853 LS 4x2 Beyaz Renk Çekici Tır
Mercedes-Benz Türk Anonim Şirketi • 6.883.750 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1446520
Mesafeli, Euro 6 Motorlu, Klimalı Kamyon
Mercedes-Benz Türk Anonim Şirketi • 9.258.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1563137
1 Kalem 9000 BTU Klima
Necati Gülle • 1.124.415 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1451858
21 Kalem CNG Buji Klima Kısmı Yedek Parça
Özdemir Otomotiv Ticaret Sanayi Limited Şirketi • 10.789.485 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/981220
Kırmızı ve Beyaz Et Alımı
Hamza Aydoğdu Aydoğdu Ticaret • 5.503.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1259108
KDÇ 1 Yıllık Değişim İçin Klima Santrali Filtreleri Alımı
ATR Sağlık Teknik Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 1.949.700 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1273202
Ankara İlinde Son İhale Sonuçları
Çözünürlüklü Anatomi Eğitimi Sistemi, Eğitim Maketleri ve Laboratuvar Cihazları Alımı
Protek Grup Laboratuvar Cihazları Nakliye İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi • 247.500 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1170330
Hemodiyalizi Hizmet Alımı
Riva Mühendislik Su Arıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 42.981.318 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1034113
Havuzu İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi
REC Uluslararası İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 5.800.000.000 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1407850
İşi
Mega Grup Makina Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.126.650 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1263576
ve Taşıma İşi
Orca Lojistik Taşımacılık Turizm Nakliyat Ticaret Limited Şirketi • 25.188.981 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1216108
Metroloji (Kalibrasyon) ve Validasyon Hizmeti Alımı
BC Biyomedikal Deney ve Kalibrasyon Sağlık Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 449.980 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1181284
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeBeyaz Eşya işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Ankara merkezli firmalarda.
AKPINAR CİVATA TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Ankara • aynı şehir
İstanbul'un civata ve bağlantı elemanı uzmanı. DIN 933, ISO 4014, ASTM A325 uyumlu 10.000+ SKU. Karaköy · Ümraniye · Pendik şubeleri. Aynı gün teslimat.
AKS Anahtar Kontak San. ve Tic. A.Ş.
Elektrik ve Elektronik • Ankara • aynı şehir
1991'den beri elektromekanik kontak ve şalter üretimi; elektrik-elektronik, beyaz eşya, otomotiv ve asansör sektörlerine komponent tedariki. ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikalı.
AKSOY SERT METAL DÖVME
Dövme ve Preslenmiş Metal • Ankara • aynı şehir
İstanbul Bayrampaşa'da sert metal dövme kalıpları, civata-vida-perçin kalıpları ve bağlantı elemanı çözümleri üretimi.
Alcap Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Plastik Kalıp • Ankara • aynı şehir
Plastik, metal ve alüminyum içecek kapağı üretiminde 20+ ülkeye ihracat yapan Ankara merkezli lider B2B ambalaj firması.
Akesis Elektrik Elektronik Tic. Ltd. Şti.
Elektrik ve Elektronik • Ankara • aynı şehir
Ankara Çankaya merkezli elektrik taahhüt ve güvenlik sistemleri firması: 500+ tamamlanmış proje deneyimiyle bina elektrik tesisatı, IP kamera, yangın alarm ve kartlı geçiş — keşiften devreye almaya tek elden anahtar teslim hizmet.
KESSAN METAL
Metal İşleme • Ankara • aynı şehir
Ankara Kahramankazan'da 12-30 kW lazer, 13m plazma kesim ve abkant büküm hizmetleri sunan profesyonel metal işleme firması. 1.400 m² üretim alanı.
Tedarikçi misiniz? SİM Klima Isıtma Soğutma Mühendislik Otomasyon Elektrik Havalandırma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol