Malzemeleri, 20 Kalem Sebze ve Meyve, 20 Kalem Kahvaltılık Malzeme, 3 Kalem Tavuk Eti Alımı)
İKN 2026/736115 numaralı kamu ihalesini Onikiden Enerji İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 8.993.500 ₺, 16 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Onikiden Enerji İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 8.993.500 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 39.309.015 ₺
- Teklif Sayısı
- 16 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ IĞDIR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Bingöl
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 17 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (17 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Bingöl filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %2892 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 5 ihalenin tipik sözleşme aralığının %2892 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Onikiden Enerji İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ IĞDIR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Şeker Ambarı Tahmil Tahliye Hizmet Alımı
Şirketi • 8.904.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1252301
Yemek Taşıma ve Dağıtım İşi ve Demirbaş Kiralama
Ömer Yıldız Hazır Yemek İnşaat Nakliye Temizlik Hizmetleri Odun Kömür Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.276.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1447078
0192026-31102026 Tarihleri Arası 2 Aylık Mamul Yemek Alımı ve Sonrası İşleri
Karakuş Gıda Tekstil İnşaat Turizm Tavukçuluk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 7.784.332 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1492619
Gıda Malzemesi
Turan Yakışan • 89.550 ₺ • 2 teklif • İKN 2016/139353
168 Kalem Gıda Malzemesi
Süleyman Tekcan • 4.885.120 ₺ • 14 teklif • İKN 2026/1112312
26 Kalem Yaş Sebze ve Meyve
Burhan Çelik • 243.750 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1181531
Bingöl İlinde Son İhale Sonuçları
Datça İlçesi Atıksu ve İçme Suyu Bakım Onarım ve Yapım İşi
Medka Mühendislik İnşaat Harita Madencilik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 193.000.000 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/1131540
İşi
Süleyman Anik • 41.579.312 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1223897
Malı Beton ile Yol Yapılması İşi
Yusuf Ortak • 4.324.515 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1275888
Kuruluşlarımızın 2026 Yılı İçin 1 Yıllık Kırtasiye/Toner Malzemesi Alımı İşi
Bingöl Yemek Fabrikası Limited Şirketi • 1.343.195 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1007493
Tamamlanması
MBU Madencilik Enerji İnşaat Hayvancılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 8.266.975 ₺ • 40 teklif • İKN 2026/1245257
Güçlendirme, Onarım ve Binanın Ortaokula Dönüşmesi
Sadık Aba • 26.900.000 ₺ • 32 teklif • İKN 2026/1248604
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Bingöl merkezli firmalarda.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Onikiden Enerji İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol