12 Aylık Cihaz Karşılığı Volümetrik İnfüzyon Pompa Seti Alımı
İKN 2026/678575 numaralı kamu ihalesini Asya Medikal Ürünler ve Hastane Donanımları Pazarlama İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 10.750.000 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Asya Medikal Ürünler ve Hastane Donanımları Pazarlama İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 10.750.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 11.313.500 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ALINACAKTIR TIBBİ CİHAZ KARŞILIĞI SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR EDİRNE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ EDİRNE SULTAN 1. MURAT DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ
- Şehir
- İstanbul
- İhale Türü
- Mal
- Sonuç İlan Bülteni
- 16 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (16 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Makine ve Ekipman İmalatı / İstanbul filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Asya Medikal Ürünler ve Hastane Donanımları Pazarlama İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ALINACAKTIR TIBBİ CİHAZ KARŞILIĞI SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR EDİRNE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ EDİRNE SULTAN 1. MURAT DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ idaresinin alım geçmişi, Makine ve Ekipman İmalatı sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Makine ve Ekipman İmalatı Sektöründe Son İhale Sonuçları
Muhafaza Şefliği 2026 Yılı Adala Yanık Endüstriyel Ağaçlandırma Uygulama Projesi Sahası Makineli Arazi Hazırlığı Hizmet Alım İşi
Gürak Ormancılık Nakliyat İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.698.514 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1210202
Rektörlük Binası Makine Dairesiz Asansör Yapım İşi
SM Türkmen Grup İnşaat Limited Şirketi • 3.498.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1308185
Düchting Marka Pompalarına Ait Yedek Malzemelerin Temini İşi
Seterm Teknik Ticaret Anonim Şirketi • 229.446 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1365793
4 m³/Saat Kapasiteli Ters Osmoz Su Arıtma Sistemi Alımı
Mehmet Yavuz • 1.148.850 ₺ • 24 teklif • İKN 2026/1177788
Debimetre ve Su Sayacı Alımı
BK Paslanmaz Çelik ve Vana Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 314.895 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1160785
1 Adet 2026 Model Lissmac Multicut 400 D Derz Kesme Makinesi
Üsfen Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.356.900 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1210359
İstanbul İlinde Son İhale Sonuçları
Puan Sonuç Karşılığı Dış Laboratuvar Hizmeti Alımı
Ahenk Sağlık Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ve İlaç Tıbbi Malzeme Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi • 28.277.283 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/942849
12 Aylık Sonuç Karşılığı Laboratuvar Hizmet Alımı
Gelişim Tıbbi Laboratuvar Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi • 9.156.980 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1317604
Cephe Güçlendirme, Bakım ve Onarım İşi
Zafran Mühendislik Yapı İnşaat Peyzaj Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.375.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1301150
Heyelan Alanları Rehabilitasyonu İnşaatı (1)
Özka İnşaat Anonim Şirketi • 598.492.252 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/507959
50 Adet Elektrikli Solo Tip Otobüs Alımı (12 Metre)
Ulaşım İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi • 1.625.600.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/970432
SAP S/4 Hana Sistemleri Destek Hizmeti Alımı
MDS AP Tech Yazılım Ürünleri ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi • 28.520.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/797118
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeMakine ve Ekipman İmalatı işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İstanbul merkezli firmalarda.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
MERZEL ELEKTRİK ELEKTRONİK SAAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Amasya
Amasya Merzifon OSB'de elektronik kart tasarımı ve üretim. Saatte 30.000 malzeme kapasitesi, anti-statik tesis ve AR-GE desteği ile B2B çözümler.
GÜNEYOĞLU ELK. MAK. SAN. TAAH.VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Sakarya
Sakarya ilinde Elektrik ve Elektronik sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fotolitografik Desen Oluşturma. NACE 26.11.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
AS ÇELİK DÖKÜM İŞLEME SAN. VE TİC. A.Ş
Döküm • Samsun
AS Çelik Döküm, 1956'dan beri Samsun OSB'de çelik döküm ve manganez çelik üretimi yapan, Avrupa'ya ihracat gerçekleştiren entegre sanayi kuruluşudur.
BORSAN KABLO ELEKTRİK AYDINLATMA İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.
Elektrik ve Elektronik • Samsun
Samsun'da 1984'ten beri kablo üreticisi. TSE, VDE, CE, UL sertifikalı bakır & alüminyum güç kabloları. 80.000 m² üretim kapasitesi, 100+ ülkeye ihracat.
Tedarikçi misiniz? Asya Medikal Ürünler ve Hastane Donanımları Pazarlama İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol